Още една невиждана снимка от онзи въпросен ден в агенцията
Малко отсъствах и заради това не съм писала
Как сте? Как минава лятото? 
Аз я харесвам, симпатична ми е
А и мисля, че е време Керем да започне да снима, защото зрителите ще го забравят, и аз вече искам да гледам нещо с него

разбира се никога не отказвам и севгилито да е на линия
бивам я аз лично някак пържа се в собствени сосове и много жега направо ад

добре върви лятото, но много жегаа.
Ще му видим нетипичния сериал.
На снимките Керем е в района на Етилер, а дамата до него е фитнес инструктор. 

Нашето момче е по-атлетично, ама хайде. 






да почва и да снима............
аз ако се наложи ще мижим с едното око.......



да почва и да снима............
аз ако се наложи ще мижим с едното око.......




мерси за клипа.
На мен ми харесва комбинацията, но задължително Мерве трябва да е с черна коса.
Иначе, да, фантазират хората, като няма нищо конкретно.



Препоръчани теми