Фенските мераци край нямат
Май новината е вярна пфф щом Есин Овет е писала затова бих приела Илкер във всичко друго до Серенай защото му знам заложбите и качествата ама няма моделска визия освен това такова шкембенце е пуснал



не ми харесва това, което прочетох, но преди да напиша нещо, проверих тук-там и май си е точно, както си го написала, още повече, че дописката е на Есин Овет, а тя не пише непроверена иформация.
Ще преразкажа накратко преводът на рускините. 


Отне ми време да прочета пропуснатото, толкова хубави неща сте пуснали, благодаря! 
от прочетената новина обаче. Колкото и да харесвам Илкер като актьор, той наистина няма заложби за модел, както и нужните данни. Той е прекрасен актьор, но не и модел!


Страшно стоят един до друг и двамата са невероятни, би било супер, ако някога бъдат в общ проект. 

не ми харесва това, което прочетох, но преди да напиша нещо, проверих тук-там и май си е точно, както си го написала, още повече, че дописката е на Есин Овет, а тя не пише непроверена иформация.
Ще преразкажа накратко преводът на рускините. 

, +1




едно е да смениш Къванч с Керем, съвсем друго Керем с Илкер.
Така или иначе рекламните договори изтичат и лицата се сменят, но това направо е смешно.
Толкова млади и красиви актьори има... до Илкер опрели.

едно е да смениш Къванч с Керем, съвсем друго Керем с Илкер.
Така или иначе рекламните договори изтичат и лицата се сменят, но това направо е смешно.
Толкова млади и красиви актьори има... до Илкер опрели. 




Препоръчани теми