Керо малко ще му потъмнят косицата и айде. 
Керо малко ще му потъмнят косицата и айде. 
Керо малко ще му потъмнят косицата и айде. 

Керо малко ще му потъмнят косицата и айде. 

защото тя все му "вика джан достум" пък си беше хванала един футболист дори се сгодили
Дано да е вярно това за сериала, макар и за януари.
Доста ще се почака. 
Последните години... хм, Къванч защо тогава толкова дълго време ги рекламираше, ако няма заслуги за продажбите им в последните години?
Ами Киро изобщо брои ли го, че снима за "Мави"?
Много ме подразни това изказване, но тоя се усети явно и го изтри. Ами хубаво е да се уважават усилията на всички и заслугите им също. Абе, щом такива големи заслуги има Серенай, направо да не й търсят партньор.
Не знам наистина що точно Керем сменят, има нещо, което не мога да си обясня, но ще излезе наяве рано или късно. Засега си мисля, че избират Илкер, защото има типично турска визия и както вече казах, вероятно спазват новите правила в държавата.
Освен това Керем е израснал в Америка.
Може въобще да не съм права, но така мисля, а истината ще излезе наяве все някога. А това за 15-те процента не го приемам. Не знам Онур с какъв акъл го написа това нещо. Ако "Мави" беше написал нещо подобно, значи не уважава рекламните си лица и не мери с еднакъв аршин.
Но стига с това "Мави" - щом са решили така, нека е. Сега може с 30 % да им се вдигнат продажбите, щото Керем сигурно им ги снижи, а Илкер може с още 15 отгоре да ги вдигне. Ай сиктир, бе!!!
Наистина спирам, щото и да се ядосвам, няма полза.
А и тяхна си работа.
Дано да е вярно това за сериала, макар и за януари.
Доста ще се почака. 
Последните години... хм, Къванч свалил ли им е продажбите или какво - защо тогава толкова дълго време ги рекламираше?
Киро изобщо брои ли го, че снима за "Мави"?
Много ме подразни това изказване, но тоя се усети явно и го изтри. Ами хубаво е да се уважават усилията за всичк и заслугите им. Абе, щом такива големи заслуги има, направо да не й търсят партньор.
Не знам наистина що точно Керем сменят, има нещо, което не мога да си обясня, но ще излезе наяве. Засега си мисля, че избират Илкер, защото има типично турска визия и както вече казах, вероятно спазват новите правила в държавата.
Освен това Керем е израснал в Америка.
Може въобще да не съм права, но така мисля, а истината ще излезе наяве все някога. А това за 15-те процента не го приемам. Не знам Онур с какъв акъл го написа, а ако "Мави" беше написал нещо подобно значи не уважава рекламните си лица и не мери с еднакъв аршин.
Но стига с това "Мави" - щом са решили така, нека е. Сега може с 30 % да им се вдигнат продажбите, щото Керем сигурно им ги снижи, а Илкер може с още 15 отгоре да ги вдигне. Ай сиктир, бе!!!
Наистина спирам, щото и да се ядосвам, няма полза.
А и тяхна си работа.
не мисля, че е така.
Тогава щяха да напишат, че Керем е напуснал, а не че "Мави" му прекратява договора.
Абе, ако му беше изтекъл договорът и не му го бяха продължили, нямаше толкова да се ядосвам, дори с Илкер да го заменят, но да му го прекратят - нямам думи!
не мисля, че е така.
Тогава щяха да напишат, че Керем е напуснал, а не че "Мави" му прекратява договора.
Абе, ако му беше изтекъл договорът и не му го бяха продължили, нямаше толкова да се ядосвам, дори с Илкер да го заменят, но да му го прекратят - нямам думи!

и за тази която аз ти казвам
Онурката малко се пообърка с тия проценти, ама за потвърждението също няма вина. 

Препоръчани теми