Онурката малко се пообърка с тия проценти, ама за потвърждението също няма вина. 
Както и да е, казвам лека нощ с една хубава усмивка.


Няма ми помогнеш и с тоя елексир хакнаха и туитъра на Нежат тия не са наред които са вече
Онурката малко се пообърка с тия проценти, ама за потвърждението също няма вина. 


Може въобще да не е свързано със случая.
Имам обаче едно неприятно усещане, че Керемките ще намразят Серенай, след изказването на Онур.
Може въобще да не е свързано със случая.
Имам обаче едно неприятно усещане, че Керемките ще намразят Серенай, след изказването на Онур. 

и още доста хора ами ръси обиди по адрес на родината и разни от тоя сорт и аз го отфолнах 


Дай Боже, да е успешна!
А надявам се скоро да излезнат и повече подробности.
Но зареждаме се с търпение и позитивни очаквания... така бяха написали в една друга тема. 


Добре си е. 
Нищо не разбрах, естествено.
Нищо не разбрах, естествено.
мерси за превода.
Ще видим накрая какво ще стане.
Сега много искам да видя Керем, да каже две-три думички.
не е зле!
От мен пък това, но поне на този етап няма как да стане. 
не е зле!
От мен пък това, но поне на този етап няма как да стане. 


Препоръчани теми