
Диди, кажи нещо.










Понякога се случва, но не е задължително, както някои си мислят, когато между партньорите има химия.
Но някои турски фенове са ужасни и ме погнусяват с държанието си - груби коментари, ако нещо не е по гайдата им, нахалство, елементаризъм и навлизане в личния живот на актьорите.
Това е толкова грозно и не мога да разбера как не се усещат, че преминават границата?!
Но иначе защо пък не да ги съберат да снимат реклама, но който очаква или е очаквал повече, си е негов проблем.

наистина е чок шашърдъ нашето Диди.
Понякога се случва, но не е задължително, както някои си мислят, когато между партньорите има химия.
Но някои турски фенове са ужасни и ме погнусяват с държанието си - груби коментари, ако нещо не е по гайдата им, нахалство, елементаризъм и навлизане в личния живот на актьорите.
Това е толкова грозно и не мога да разбера как не се усещат, че преминават границата?!
Но иначе защо пък не да ги съберат да снимат реклама, но който очаква или е очаквал повече, си е негов проблем.

наистина е чок шашърдъ нашето Диди.

хеле ки за неуважението към дадената личност съм без коментар... 
споко, ще му намерят.
Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е.
Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения.
споко, ще му намерят.
Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е.
Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения. 
споко, ще му намерят.
Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е.
Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения. 
споко, ще му намерят.
Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е.
Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения. 

Като й мине шокът, ще мисля другояче.

Препоръчани теми