По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 28

  • 47 281
  • 740
# 270
Наистина, след Шюкрю, защо не вземат и Бурак Дениз за един екранен брат, щастието ми ще е пълно ... Joy



Диди, кажи нещо. Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Наистина, след Шюкрю, защо не вземат и Бурак Дениз за един екранен брат, щастието ми ще е пълно ... Joy



Диди, кажи нещо. Mr. Green
Да пребъде БурКер  Naughty Mr. Green Stop Party
Къв брат направо на гей сериал съм навита ама нема кой да гръмне Ердо ни сме у Хамерика
Виж целия пост
# 272
Наистина, след Шюкрю, защо не вземат и Бурак Дениз за един екранен брат, щастието ми ще е пълно ... Joy



Диди, кажи нещо. Mr. Green
Да пребъде БурКер  Naughty Mr. Green Stop Party
Къв брат направо на гей сериал съм навита ама нема кой да гръмне Ердо ни сме у Хамерика


 Joy
Предпочитам да си остана с идеята за двамата братя и да не си "убивам кефа" Mr. Green, а на теб явно днешните шокове са ти дошли в повече, че взе да говориш всякакви щуротии вече. newsm78 #Crazy Joy
Виж целия пост
# 273
Наистина, след Шюкрю, защо не вземат и Бурак Дениз за един екранен брат, щастието ми ще е пълно ... Joy



Диди, кажи нещо. Mr. Green
Да пребъде БурКер  Naughty Mr. Green Stop Party
Къв брат направо на гей сериал съм навита ама нема кой да гръмне Ердо ни сме у Хамерика


 Joy
Предпочитам да си остана с идеята за двамата братя и да не си "убивам кефа" Mr. Green, а на теб явно днешните шокове са ти дошли в повече, че взе да говориш всякакви щуротии вече. newsm78 #Crazy Joy
Ха има нещо такова,но съм съгласна за тоз кандидат достоен е за Киро щом го харесвам нема страшно  Whistling Peace
Виж целия пост
# 274
В това съм съгласна ама туй е загубена кауза жал ме за всички които вярват в това,че някога пак ще се повтори и,че не уважиха изборите им и седят и мяукат като малки котенца за мляко

Чакай сега да се снимаш в сериал или реклама, не означава, че трябва да си двойка в живота.  newsm78 Понякога се случва, но не е задължително, както някои си мислят, когато между партньорите има химия.  Peace Но някои турски фенове са ужасни и ме погнусяват с държанието си - груби коментари, ако нещо не е по гайдата им, нахалство, елементаризъм и навлизане в личния живот на актьорите.  ooooh! Това е толкова грозно и не мога да разбера как не се усещат, че преминават границата?! Shocked В случая няма какво да се повтаря, защото нищо не е имало.  Peace Но иначе защо пък не да ги съберат да снимат реклама, но който очаква или е очаквал повече, си  е негов проблем. Wink

Стига пък ти с тоя гей сериал - аз Керем за гей не го давам, ако ще даже да има сто разрешения от Ердо.  Stop Crossing Arms Mr. Green Иначе нищо против Бурак Дениз, но засега сериалът му с Ханде Е. добре върви. Wink

ГабиHug наистина е чок шашърдъ нашето Диди.  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 275
В това съм съгласна ама туй е загубена кауза жал ме за всички които вярват в това,че някога пак ще се повтори и,че не уважиха изборите им и седят и мяукат като малки котенца за мляко

Чакай сега да се снимаш в сериал или реклама, не означава, че трябва да си двойка в живота.  newsm78 Понякога се случва, но не е задължително, както някои си мислят, когато между партньорите има химия.  Peace Но някои турски фенове са ужасни и ме погнусяват с държанието си - груби коментари, ако нещо не е по гайдата им, нахалство, елементаризъм и навлизане в личния живот на актьорите.  ooooh! Това е толкова грозно и не мога да разбера как не се усещат, че преминават границата?! Shocked В случая няма какво да се повтаря, защото нищо не е имало.  Peace Но иначе защо пък не да ги съберат да снимат реклама, но който очаква или е очаквал повече, си  е негов проблем. Wink

Стига пък ти с тоя гей сериал - аз Керем за гей не го давам, ако ще даже да има сто разрешения от Ердо.  Stop Crossing Arms Mr. Green Иначе нищо против Бурак Дениз, но засега сериалът му с Ханде Е. добре върви. Wink

ГабиHug наистина е чок шашърдъ нашето Диди.  Joy Joy Joy Joy
Съгласна съм с всичко което написа Peace хеле ки за неуважението към дадената личност съм без коментар... Crossing Arms
Ха те Мавито да се радват,че не съм им пуснала некоя бомба  Stop Mr. Green Laughing
Снеж ем то нали немогат да намерят партньорка на нашия поне партньор да търсят,че да го дразни пууу взех се нервя и по тая тема....
Виж целия пост
# 276


 Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 277
ДидиHug споко, ще му намерят.  Wink Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е. Wink Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения.  Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 278
ДидиHug споко, ще му намерят.  Wink Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е. Wink Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения.  Mr. Green Stop
Абе и аз затова говоря,а не искам брат искам някой убав ама ГАДЕН е така да му иска балерината и той да го боксира и да има КЕЧ  Crazy Party
Виж целия пост
# 279

 smile3544
Виж целия пост
# 280
ДидиHug споко, ще му намерят.  Wink Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е. Wink Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения.  Mr. Green Stop

А, така, Снежи, кажи й точно и ясно, че така ме ядосва ... ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 281
Писе линейката да викам ли джанъм?
По маймунски услуги е безплатна? Party Crazy
Виж целия пост
# 282
ДидиHug споко, ще му намерят.  Wink Няма да му тръснат коя да е, нашият да не е кой да е. Wink Мъж партньор само брат или приятел - никакви п.......и изпълнения.  Mr. Green Stop
Абе и аз затова говоря,а не искам брат искам някой убав ама ГАДЕН е така да му иска балерината и той да го боксира и да има КЕЧ  Crazy Party

И на това съм съгласна, даже повече ... Joy
Виж целия пост
# 283
ГабиHug  Wink Като й мине шокът, ще мисля другояче.  Mr. Green


Абе и аз затова говоря,а не искам брат искам някой убав ама ГАДЕН е така да му иска балерината и той да го боксира и да има КЕЧ  Crazy Party

Няма кой да му вземе балеринката на Киро - той не е вчерашен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 284
Писе линейката да викам ли джанъм?
По маймунски услуги е безплатна? Party Crazy


Живо писе, съм още, ако изпия 5-то кафе обаче, може и да има нужда вече ... #Crazy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия