Север-Юг и проектите на актьорите след него - 47

  • 41 136
  • 737
# 645

Виж целия пост
# 646


Виж целия пост
# 647

Виж целия пост
# 648
гледаш ли серията?
таман се зарадвах , че Кузей ще го подстригват Whistling Laughing
А Джема малко се изсили с това посещение при Сюмер Naughty
Виж целия пост
# 649


Писмото от Мурка
Виж целия пост
# 650
Гледам я, как иначе  Laughing
Тя Джема няколко пъти се изсилва глупашки, не само сега. Ама и Зейна си е все същата нахалница - не мога да го приема това натискане на мъж и това е. Добре, казал и е някога, че я харесва, целунал я е, ама като вижда, че не гори от желание да е с нея, как може да се излага така ? Прекалено ми е разтропана, не я харесвам  Rolling Eyes Джема може да е всякаква, но не ме дразни така, напротив, обичам си я с всичките и грешки и тъпотии.
А Гюней интересно какво ли каза на Бану, та тя го оправда веднага  newsm78
Дива  love001
Виж целия пост
# 651
Бааде Ишчил на корицата на майския брой на Elele



Виж целия пост
# 652


С Шура
Виж целия пост
# 653
Много красива Бааде! За мен тя е най-красивата им актриса  Heart Eyes Няма нищо турско в нея. Благодаря, Зари  Hug
Айре  Heart Eyes само не разбрах тая Зейна от къде се появи в кафето при тримата  newsm78 Върнах да го гледам, ама не се разбира ... кой ли я е поканил  newsm78
Виж целия пост
# 654
хубава е Бааде, ама аз не харесвам руси жени Simple Smile
Зари мерси Hug

а Бану оправдава за всичко Гюнчо, още е заслепена Peace
Изрода Ферхат се завърна, почват Кузеевите мъки Sad Sad
Виж целия пост
# 655
Аз много харесвам руси и синеоки, и мъже и жени, но да не са блудкави ... А Бааде не е . Колко жени са толкова красиви без никакъв грим.
Дааа ... почва трагедията ... Кузей като чуе гласа на Ферат и направо се побърква  ooooh! Как ли го е издържал 4 години ...
Ама такъв превод праскат нашите, че направо се побърквам  #Cussing out
Виж целия пост
# 656


това са ми едни от любимите

Виж целия пост
# 657
Дива, много са хубави Peace
Фенче Heart Eyes, мда започва трагедията, като се сетя само какъв беше след смъртта на Али Sad Sad

Лека от мен Hug

Виж целия пост
# 658
И на мен тези са ми  от любимите снимки Дива  Hug
Айре  Heart Eyes за лека нощ

Виж целия пост
# 659


Къванч, в този сън на пеперудите ме разката,
но и Мерт много го харесвам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия