Къванч, в този сън на пеперудите ме разката,
но и Мерт много го харесвам
Абсолютно! Мерт много го уважавам след този филм
А Къванч ме направи своя почитателка завинаги. Показа ми, че може да изиграе всичко 
А Къванч ме направи своя почитателка завинаги. Показа ми, че може да изиграе всичко 
, е, не чак толкова безкритична и вярна, но все пак.
Фенче, знам, че ти го харесваш навсякъде.
)
Ами нямат тази мощна харизма ... може да са добри актьори, но не бих си губила времето да пиша и да се интересувам от тях. Пък и не съм такъв кинокритик като теб
Аз знам на кого да бъда фен - щом съм станала на Киво , не е без причина, винаги избирам най- добрите. Казвала съм ви много пъти, че не мислех, че ще ми се случи за втори път, но ...живот. Никога не съм крила това, можеш да ми се подиграваш , но по-скоро би трябвало да ми завидиш за чувството, насладата, която изпитвам гледайки моите двама любимци на екран
Това чувство може да го разбере единствено истински фен, за другите е невъзможна задача ...
благодаря! Подобно! 
надявам се, да не си се засегнала. Ама аз съм си такава, не давам косъм да падне от главата на любимите ми хора, а Киво ми е любимец, та така ... Едно време за брат ми една учителка казваше на нашите, че няма нужда от адвокат, е, не съм се променила много оттогава 

, верно си я подпалила 



-тя е уникална актриса, страшно е различна навсякъде-особено като любимите ми Бихтер и Фатмагюл!! 

гюнайдън!
След ролята на Бихтер, няма с какво да ме привлече ...
гюнайдън!
След ролята на Бихтер, няма с какво да ме привлече ...

аз също не мисля да спорим, още повече пък за Берен ... Единствено си казах мнението, това е. 
Препоръчани теми