Весели и светли празници и на теб! 
Къде се губиш, липсваш!

Айре
аз се побърках снощи и се отказах ... ще я гледам направо с превод.
Весели и светли празници и на теб! 

аз се побърках снощи и се отказах ... ще я гледам направо с превод.
благодаря! 

/

още няколко месеца търпение! Къванч ще снима есента, сигурна съм
Тогава пак ще си коментираме заедно, нали ?




Затова пък, Киво сам си кани папараците, пък после не им обръща нула внимание , не го е срам
Боже, прибери си вересиите 

/ ама е факт. Е, гледам Войната на розите , по-скоро го слушам вечер докато върша нещо друго. 








Имаме четири пенсионерки, младите след 3 дни се отказват - вместо да гледат 30 деца, предпочитат да са продавачки, че и повече пари взимат като такива 
Не е писала много отдавна, дано да е добре









Затова пък, Киво сам си кани папараците, пък после не им обръща нула внимание , не го е срам
Боже, прибери си вересиите 



и аз не вярвам












друго не ми се близва ...да видим утре дали ще мога да ям яйца 


Благодаря сърдечно на всички, които ни помогнаха, страхотни сте!

Препоръчани теми