Север-Юг и проектите на актьорите след него - 47

  • 41 133
  • 737
# 690
Айри  Heart Eyes добре, че ме подсети ... бях забравила, че е петък и има Ашк  Laughing Нали не ходя на работа, ужас  Mr. Green Приятно гледане!

Виж целия пост
# 691
Айра,  Hug астрономията съм я забравила  Grinning
Фенче,  Hug няма проблем!!!
Няма за какво да се извиняваш и обещаваш!!!
Беше ми на устата и си го казах.
Продължаваме нататък!!!
Малко остава!!!
Важен е обемът и Къванч  hahaha


Виж целия пост
# 692
Дива  Hug newsm10 smile3521
Айре  Heart Eyes дай някакъв свестен линк, къса ми нервите като оня ден  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 693
Дива  Hug newsm10 smile3521
Айре  Heart Eyes дай някакъв свестен линк, къса ми нервите като оня ден  ooooh! ooooh! ooooh!

http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/
я виж тук
изпусна сдобряването на Синан и Яса, страхотно го изиграха Peace
Виж целия пост
# 694
Мерси, ама не става ... аз видях само Дафа с Гало  Laughing Намерих друг, тук върви, ама с малко закъснение
http://guzei.com/online_tv/watch.php?online_tv_id=4186&lang=7 но и тук сече  #Cussing out
Виж целия пост
# 695


Тук е с Нихал  Rolling Eyes

А, Мурка се плаши от Сеит  Tired



Скрит текст:
С "ашка" съм 3 серии назад  Embarassed
Виж целия пост
# 696
Явно няма да го гледам тази вечер ...
Ще си гледам Север Юг  Peace
Дива, на първата снимка с Нихал Бехлюл е бонбон голям!

Виж целия пост
# 697



                       А сега Сеит и Шура  Rolling Eyes





Виж целия пост
# 698
уффф, тоя Кузей бе, заби й нож в сърцето Sad Sad

Дива, май нямаш търпение да видиш новата тема Wink

момичета лекинка Hug
Виж целия пост
# 699


Айра,  Hug търпение имам,
но се чувствам отговорна.
Тъй като дадох идеята
в темата на ЗП,
не мога да се правя
на дръж ми шапката тук.
А и не съм безразлична
към проектите на Къванч.
Не съм гледала само първия му филм.
А и не на последно място,
знам как се прави истинска нова тема.



Виж целия пост
# 700
Айре  Heart Eyes ми заби и го, заради Гьона  #Cussing out Пък оная шашавата се кефи, че я е целунал  ooooh! ooooh! ooooh! Само ако го наблюдаваше по-внимателно ...
Али душата нямаше какво повече да му каже ... да лъже сам себе си ...
Лекинка и от мен!  Hug
Виж целия пост
# 701
Добрутроо Hug Hug



Цитат
Продолжающий лечение прооперированного колена, Кыванч Татлытуг отступил от своих правил садиться за руль самостоятельно, и воспользовался услугами частного водителя. Актер был замечен выходящим из банка в Этилере. Несмотря на вопросы журналистов, он продолжил общаться по телефону. Неделю назад, Кыванч пытался объехать пробку и нарушил правила дорожного движения. Чтобы не сталкиваться больше с подобными проблемами, он нанял водителя. Все вопросы репортеров остались без ответа







Виж целия пост
# 702
Добро утро и от мен във Велика събота! Hug Hug Hug
Айричка  Heart Eyes гюнайдъъън! Благодаря за кафето, прекрасно е! И за новинките и снимките! Много е хубав наш сапфир  Heart Eyes
Специално за теб!

Виж целия пост
# 703
Добро утро и от мен във Велика събота! Hug Hug Hug
Айричка  Heart Eyes гюнайдъъън! Благодаря за кафето, прекрасно е! И за новинките и снимките! Много е хубав наш сапфир  Heart Eyes
Специално за теб!



ауу страхотен клип! Heart Eyes Heart Eyes
тенкю bouquet

Снощи серията на Ашка беше много готина, направо я изгледах цялата Wink

 Laughing
Виж целия пост
# 704
Здравейте!

Пожелания за хубав ден на Велика събота и от мен! Grinning
Поздрави за всички! Hug

Светли празници! easter




 bouquet Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия