От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 15

  • 122 147
  • 795
# 270
Здравейте, момичета,

Извинявам се, че така нахлувам в темата и се извинявам ако е обсъждано, но не открих нищо по моя въпрос.
Искам да направя поръчка от един турски сайт, но доставят само в Турция. Има ли проверени доставчици там?
Виж целия пост
# 271
Здравейте, момичета,

Извинявам се, че така нахлувам в темата и се извинявам ако е обсъждано, но не открих нищо по моя въпрос.
Искам да направя поръчка от един турски сайт, но доставят само в Турция. Има ли проверени доставчици там?

Поне във форума мисля, че не е обсъждан такъв.
Виж целия пост
# 272
Моля препоръчайте доставчик от Англия до Варна, преди три години ползвах услугите на доставчик чието име сега не мога да се сетя, помня само че ходих да си взимам нещата от адрес на ул. Петър Райчев, та ако някои се сеща или може да предложи друг.
http://www.dostavka-anglia.com/
Виж целия пост
# 273
Чакам от Англия две пратки , с ГГБГ, но утре ще ходя да ги взимам , казаха ми тази вечер най-рано към 20ч.
Виж целия пост
# 274
Преди 1,5 месеца ми изчезна пратка, превозвана от GGBG. Щяха да ми я поръчват за тяхна сметка. До днес това не се е случило, за съжаление. Като няма да ме компенсират, защо обещават?
Виж целия пост
# 275
Това е гадно  Rolling Eyes
От 2 и повече май  Thinking години ги ползвам и засега съм нямала проблеми, дано и така да е , защото ги харесвам.
Виж целия пост
# 276
Преди 1,5 месеца ми изчезна пратка, превозвана от GGBG. Щяха да ми я поръчват за тяхна сметка. До днес това не се е случило, за съжаление. Като няма да ме компенсират, защо обещават?

   А ти писа ли им пак? Какво ти отговарят? Или шикалкавят?
Виж целия пост
# 277
Чакам от Англия две пратки , с ГГБГ, но утре ще ходя да ги взимам , казаха ми тази вечер най-рано към 20ч.
Това предполагам е за гр. София. За останалите градове някой знае ли кога изпращат с куриер? На сайтът им пише, че курсовете пристигат в сряда, но реално кога клиентите ползващи куриерски услуги си ги получават?
Виж целия пост
# 278
Досега два пъти съм поръчвала чрез тях и ги получавах в събота.
Виж целия пост
# 279
Преди 1,5 месеца ми изчезна пратка, превозвана от GGBG. Щяха да ми я поръчват за тяхна сметка. До днес това не се е случило, за съжаление. Като няма да ме компенсират, защо обещават?

   А ти писа ли им пак? Какво ти отговарят? Или шикалкавят?

Два пъти говорих с Калин на мобилен. Той обеща да ми купят стоката и да ми я изпратят. На мейл съм им изпратила линк към продукта. Докато чакам да си изпълнят обещанието, започна Черния петък. Вероятно са затрупани от работа. Не мога да отида до офиса им, не съм от София. И така, ще дойде Нова година. Не става въпрос за пари.
Виж целия пост
# 280
   Да, разбирам те. Доста несериозно са подходили, но дано си изпълнят обещанието. Не ги оставяй така. Peace
Виж целия пост
# 281
Еванталната много работа не е оправдание. Всички знаем колко отнема да се направи една поръчка. Несериозно е!
Виж целия пост
# 282
Здравейте,

имам нужда от помощ. Искам да пазарувам от един английски сайт, в който не приемат нито една от картите ми, както тези и на съпруга ми, като повечето ги приема навсякъде досега. И питането ми е следното, знаете ли дали някой от превозвачите, които правят поръчки да се разплаща с английска карта. ГГБГ плащат с българска, писах и на габиели, те ми отговориха, че не извършват такава услуга.
Благодаря ви много Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Kdshoping попитай.
Виж целия пост
# 284
Благодаря Simple Smile имат английска карта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия