От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 15

  • 122 182
  • 795
# 315
Плащам с paypal, но можеш да платиш с кредитна карта, предполагам с дебитна visa electron също. Най  долу на сайта са показани платежните средства, които приемат.
Виж целия пост
# 316
Тук изобщо не са претоварени има 10 кашона на кръст в целия офис, списъкът за раздаване беше един лист А4. Съгласна съм, че може да стане грешка и да се вземе чужда пратка, но до сега трябваше да се е обадила в офиса и да я върне при положение, че знае че някой си я чака.
Настоявай фирмата да се свърже с въпросната жена и да изиска пратката ти. Или да ти поръчат нещата за тяхна сметка... Пожелавам ти успех, защото сега времето е изключително малко за поръчка на нов подарък.


Звънях на GGBG, претрупани са... Не е сигурно, че днес ще успея да си взема пратката. Tired
И да ви питам, ползващите GGBG, имам някакви точки, за които пише, че при 20 получавам безплатна доставка на пратка до 3кг от UK до BG. Никога не съм получила такова нещо, а имам 53 точки вече... Вие знаете ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 317
   Аз все още не съм стигнала заветните 20 точки, но според мен, просто е трябвало, като си ходила да вземеш пратката си и ти се е полагала безплатна доставка, да им кажеш. Peace Те едва ли ги следят тези неща.

   Нека се включи и някой, който вече се е възползвал, де. Аз само предполагам. Peace
Виж целия пост
# 318
 Моят проблем със пратката ми, дадена на друг потребител със същото име, приключи.
 Благодаря на Габиели, че реагираха бързо и разрешиха проблема.По принцип съм доволна от тях и ще продължа да използвам техните услуги. bouquet
Виж целия пост
# 319
Здравейте,имам мейл че пратката ми ще бъде доставена в събота на адреса на Gabco в Англия.Скоро сякаш имаше коментар,но беше за друг превозвач...някой случвало ли му се е с Гъбко,работят ли в събота?Ако не какво следва да направя?
Виж целия пост
# 320
   GabCo приемат пратки в английския си склад и в събота, между 9.30 ч. и 13.30 ч., английско време. Поне това е информацията, дадена на сайта им. Peace
Виж целия пост
# 321
Тук изобщо не са претоварени има 10 кашона на кръст в целия офис, списъкът за раздаване беше един лист А4. Съгласна съм, че може да стане грешка и да се вземе чужда пратка, но до сега трябваше да се е обадила в офиса и да я върне при положение, че знае че някой си я чака.
Настоявай фирмата да се свърже с въпросната жена и да изиска пратката ти. Или да ти поръчат нещата за тяхна сметка... Пожелавам ти успех, защото сега времето е изключително малко за поръчка на нов подарък.


Звънях на GGBG, претрупани са... Не е сигурно, че днес ще успея да си взема пратката. Tired
И да ви питам, ползващите GGBG, имам някакви точки, за които пише, че при 20 получавам безплатна доставка на пратка до 3кг от UK до BG. Никога не съм получила такова нещо, а имам 53 точки вече... Вие знаете ли нещо по въпроса?

Аз съм с 34 точки. При мен също никой не е споменавал за безплатен транспорт до 3кг
Виж целия пост
# 322
   Ами, споменете вие. Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 323
   GabCo приемат пратки в английския си склад и в събота, между 9.30 ч. и 13.30 ч., английско време. Поне това е информацията, дадена на сайта им. Peace
Благодаря!Рових,но явно не съм го видяла покрай мрънкането на малкия.
Виж целия пост
# 324
Здравейте на всички. До сега съм пазарувала само чрез посредници в няколко сайта и в алиекспрес сама, но ми се иска да се науча да си пазарувам сама и в другите. Моля някой доброжелател да ми обясни как става това. Доколкото четох за спортсдирект пиша собствения си адрес и поръчката идва на него ако съм разбрала правилно. Но примерно от джордж трябва да е отделно с превозвач, пиша техния адрес и след това звъня на дадения превозвач да се уточним за моя адрес? Имам мастеркарт с която поръчвам от алиекспрес, но тя ще ми върши ли работа и за спортсдирект, джордж и всичко по 5 паунда примерно? Също не съм плащала с пей пал не знам как точно става. Общо взето ми е всичко една тъмна Индия. Ще бъда много благодарна ако някой отдели време и ми помогне. Лек ден
Виж целия пост
# 325
Здравейте на всички. До сега съм пазарувала само чрез посредници в няколко сайта и в алиекспрес сама, но ми се иска да се науча да си пазарувам сама и в другите. Моля някой доброжелател да ми обясни как става това. Доколкото четох за спортсдирект пиша собствения си адрес и поръчката идва на него ако съм разбрала правилно. Но примерно от джордж трябва да е отделно с превозвач, пиша техния адрес и след това звъня на дадения превозвач да се уточним за моя адрес? Имам мастеркарт с която поръчвам от алиекспрес, но тя ще ми върши ли работа и за спортсдирект, джордж и всичко по 5 паунда примерно? Също не съм плащала с пей пал не знам как точно става. Общо взето ми е всичко една тъмна Индия. Ще бъда много благодарна ако някой отдели време и ми помогне. Лек ден

   Много въпроси на едно място. Simple Smile Първото, което можеш да направиш, е да си харесаш превозвач, който да доставя пратките ти до България. На кой доставчик ще се спреш зависи от няколко фактора – като основният е локацията на офиса на въпросната фирма. Peace
Виж целия пост
# 326
Здравейте на всички. До сега съм пазарувала само чрез посредници в няколко сайта и в алиекспрес сама, но ми се иска да се науча да си пазарувам сама и в другите. Моля някой доброжелател да ми обясни как става това. Доколкото четох за спортсдирект пиша собствения си адрес и поръчката идва на него ако съм разбрала правилно. Но примерно от джордж трябва да е отделно с превозвач, пиша техния адрес и след това звъня на дадения превозвач да се уточним за моя адрес? Имам мастеркарт с която поръчвам от алиекспрес, но тя ще ми върши ли работа и за спортсдирект, джордж и всичко по 5 паунда примерно? Също не съм плащала с пей пал не знам как точно става. Общо взето ми е всичко една тъмна Индия. Ще бъда много благодарна ако някой отдели време и ми помогне. Лек ден

   Много въпроси на едно място. Simple Smile Първото, което можеш да направиш, е да си харесаш превозвач, който да доставя пратките ти до България. На кой доставчик ще се спреш зависи от няколко фактора – като основният е локацията на офиса на въпросната фирма. Peace

Локализацията в България или?
Виж целия пост
# 327
Локализацията в България или?

Разбира се.
Виж целия пост
# 328
Локализацията в България или?

Разбира се.

Ами от Русе съм
Виж целия пост
# 329
   Не си спомням кои бяха превозвачите с офиси в Русе – със сигурност знам, че GabCo имат филиал там. Дано някоя твоя съгражданка се включи с мнение дали има и други фирми с офиси в Русе, че да можеш да си избереш коя най-много те устройва като условия. Когато камионът с пратки от UK пристигне в България, просто отиваш в локалния офис в Русе и си получаваш пратката. Цените са от порядъка на 2 и нещо на кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия