Национални туристически обекти - 5-та тема

  • 114 441
  • 842
# 180
Здравейте, някой скоро ходил ли е до парка за танцуващи мечки в Белица? Как е пътя до там?
Мечките ги няма - паркът вече не функционира, животните са откарани в Италия.

За пръв път чувам, че паркът вече не функционира!
Виж целия пост
# 181
Наистина ли вече го няма?! Жалко, предишния път не можахме да отидем като минавахме на път за Банско и сега решихме да го посетим.
Виж целия пост
# 182
Здравейте, някой скоро ходил ли е до парка за танцуващи мечки в Белица? Как е пътя до там?
Мечките ги няма - паркът вече не функционира, животните са откарани в Италия.

Нищо такова не пише в сайта им  
http://park.belitsa.com/skoro_s_vhodna_taksa_v_parka.php?
Виж целия пост
# 183
Здравейте, някой скоро ходил ли е до парка за танцуващи мечки в Белица? Как е пътя до там?
Мечките ги няма - паркът вече не функционира, животните са откарани в Италия.

Нищо такова не пише в сайта им  
http://park.belitsa.com/skoro_s_vhodna_taksa_v_parka.php?
Може и да са ни подвели, но точно едно момиче в Информационния център ни го каза. Най-добре проверете по телефона.
Виж целия пост
# 184
мои познати посетиха парка и се снимаха с мечките точно преди 10 дни.
Виж целия пост
# 185
Някой има ли отзиви за тази пещера http://www.vesti.bg/razvlechenia/puteshestvia/naj-krasivata-pesh … a-turisti-6037038 ...
Виж целия пост
# 186
Май месец ходихме в този край и я посетихме  - славата й отговаря на рекламата. Красива, добре уредена, влиза се малко екстремно, носят се каски, но после става широко и в залите е наистина прекрасно. Пътят до там е супер, върви се само около 200-300 метра.
Виж целия пост
# 187
Май месец ходихме в този край и я посетихме  - славата й отговаря на рекламата. Красива, добре уредена, влиза се малко екстремно, носят се каски, но после става широко и в залите е наистина прекрасно. Пътят до там е супер, върви се само около 200-300 метра.
А дали има много хора и евентуално екскурзовод,макар и срещу заплащане -навсякъде до сега,където сме ходили по пещери винаги си е имало екскурзовод с групата...
На нас ни е сравнително близо-от Монтана сме,а даже не знаехме за нея-каза ни екскурзоводът на пещерата Съева дупка миналата година и от тогава все се каним да е посетим и все нещо става и отлагаме...
Виж целия пост
# 188
Екскурзовод има, да - мисля, ме платихме по левче на човек за всеки от групата. Не сме чакали много - на 10-та минута влязохме. Но групите наистина са малки, защото влизането е по-трудно.
Виж целия пост
# 189
Върнахме се от пещерата Венеца край гара Орешец-невероятна,а не е като да не сме ходили в други пещери Peace Много различна,много цветна-в смисъл,че на другите всички зали са им еднотипни,а тук всяка е различна...Отворени са за посещение пет зали от общо 12,в момента правят за посещения и шеста зала-на нас ни е на час път и догодина може пак да я посетим...Доста е екстремна на влизане и на участъци е доста ниска,то за това са и задължителните каски,на които децата много се изкефиха. Видяхме да лети и малко прилепче.
По принцип почивния й ден е понеделник,но тази година няма да работи на 25,26 и 27 юли поради профилактика.Работи от 9ч до 18ч,но последната група влиза в 17ч Ние отидохме към 10ч и не беше отворено,но имаше телефон,на който да се звънне и дойдоха след 5-10 минути..Билетът за възрастни е 4,80,а за ученици 2,40,беседата е 6 лв-интересно защо не са закръглили цените и да си влиза беседата в посещението-поне,където сме ходили в други пещери е така,то и без това без придружител не пускат.Обаче беседата не е нищо особено-нас поне не ни впечатли,личи си че още не е разработена.Обаче децата чак в колата се сетиха да питат защо носи това име,но вече си бяхме тръгнали-иначе екскурзоводката отговаряше на въпроси.Пише,че се влиза на групи от по 10 човека,но ние влязохме 12 възрастни и 4 деца-имаше за всички каски,та явно влизат и по-големи групи или пък може би минимума е 10 човека-не се сетих да попитам...Като излизахме се бяха събрали над 20 човека,така че явно ако не през седмицата,то поне почивните дни е доста посетена.Ако сваля скоро снимки и са станали ще ви пусна...

Пещерата Венеца край гара Орешец
Скрит текст:
Извинявам се за качеството на снимките-бяхме забравили да заредим батериите на фотоапарата и са правени с телефон,а и в пещерите е забранено да се снима със светкавици...
Виж целия пост
# 190
Здравейте, искаме да се разходим до манастир Седемте престола. Някой знае ли дали има наоколо нещо за хапване или е по- добре да си носим с нас ?
Виж целия пост
# 191
И аз да попитам за пещера Проходна - има ли кръчмичка наоколо?
Виж целия пост
# 192
Здравейте, искаме да се разходим до манастир Седемте престола. Някой знае ли дали има наоколо нещо за хапване или е по- добре да си носим с нас ?
Отпред, на паркинга имаше павилиончета, сергии по-точно. Имаше и скара. Имаше и едно заведение, поддържано изглеждаше, но когато ние ходихме в началото на май не работеше.
Иначе, ако ще имате повече път си вземете храна
Виж целия пост
# 193
Здравейте, искаме да се разходим до манастир Седемте престола. Някой знае ли дали има наоколо нещо за хапване или е по- добре да си носим с нас ?
Отпред, на паркинга имаше павилиончета, сергии по-точно. Имаше и скара. Имаше и едно заведение, поддържано изглеждаше, но когато ние ходихме в началото на май не работеше.
Иначе, ако ще имате повече път си вземете храна

От София сме, но май по- добре да не разчитаме Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Преди Елисейна,където е разклона за манастира,има комплекс Дядо Йоцо/следете табелите/,качете се горе,много е красиво има и механа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия