Велико Търново - пролетна тема

  • 91 511
  • 737
# 285
Момичета,имате ли представа къде може да занеса един панталон за поправка(скъсяване).
Предварително благодаря

Ако ти е удобно на Пишмана ще обясня, знам две места Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Момичета,имате ли представа къде може да занеса един панталон за поправка(скъсяване).
Предварително благодаря
На Габровски, в района на Баварската къща, до Райфайзен банк. Шивашко ателие Лариса. Страхотни репаратури прави.
Виж целия пост
# 287
Навсякъде ми е удобно Simple Smile.Живея до болницата...
Благодаря
Виж целия пост
# 288
Навсякъде ми е удобно Simple Smile.Живея до болницата...
Благодаря

Значи на Пишмана едното място е до аптека Асклепий, след фризьорския салон. Пада се като тръгнеш от Качица нагоре в дясно, след ЦБА-то.

Другото е пак като тръгнеш от Качица нагоре, в посока пазарчето. По уличката където са магазинчетата в гаражите, горе долу по средата от дясно. Преди него има козметичен магазин, след него хранителен. Точно срещу гаражчето-левче. Дано ме разбра Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Навсякъде ми е удобно Simple Smile.Живея до болницата...
Благодаря

Значи на Пишмана едното място е до аптека Асклепий, след фризьорския салон. Пада се като тръгнеш от Качица нагоре в дясно, след ЦБА-то.

Другото е пак като тръгнеш от Качица нагоре, в посока пазарчето. По уличката където са магазинчетата в гаражите, горе долу по средата от дясно. Преди него има козметичен магазин, след него хранителен. Точно срещу гаражчето-левче. Дано ме разбра Simple Smile
И на двете места съм ползвала услугите и не останах доволна. Но все пак зависи кой какво търси като изпълнение.
Виж целия пост
# 290
Аз не съм ги ползвала, защото имам шевна машина, просто ги знам къде са  Peace
Виж целия пост
# 291
Навсякъде ми е удобно Simple Smile.Живея до болницата...
Благодаря

Значи на Пишмана едното място е до аптека Асклепий, след фризьорския салон. Пада се като тръгнеш от Качица нагоре в дясно, след ЦБА-то.

Другото е пак като тръгнеш от Качица нагоре, в посока пазарчето. По уличката където са магазинчетата в гаражите, горе долу по средата от дясно. Преди него има козметичен магазин, след него хранителен. Точно срещу гаражчето-
левче. Дано ме разбра Simple Smile
И на двете места съм ползвала услугите и не останах доволна. Но все пак зависи кой какво търси като изпълнение.


И аз не съм доволна.
Виж целия пост
# 292
Благодаря много.Ориентирах се къде са.На мен ми трябват само за скъсяване на два панталона,така че не мисля,че има как да съм недоволна Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Благодаря много.Ориентирах се къде са.На мен ми трябват само за скъсяване на два панталона,така че не мисля,че има как да съм недоволна Simple Smile

Лариса до райфайзен наистина много добре работи, всички панталони на мъжа ми от Теодор тя ги прави.
Виж целия пост
# 294
На мен пък ми притрябваха кори за орхидеи, да знаете къде в Търново мога да си взема? По цветарските магазина май ме отрязаха, а на пазара на цветята една леля продаваше орхидеи, та реших да я попитам и тя почти ми се разсърди, толкова намусено ме изгледа и каза само "не".
Виж целия пост
# 295
На мен пък ми притрябваха кори за орхидеи, да знаете къде в Търново мога да си взема? По цветарските магазина май ме отрязаха, а на пазара на цветята една леля продаваше орхидеи, та реших да я попитам и тя почти ми се разсърди, толкова намусено ме изгледа и каза само "не".
В Практикер има със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 296
Момичета,отворили са басейна до Радиотехникума,някой има ли отзиви?
Виж целия пост
# 297
Да, в практикер има всичко за орхидеите.
Виж целия пост
# 298
Момичета,отворили са басейна до Радиотехникума,някой има ли отзиви?
Не, но като се сетя, че това ще е единственият ГРАДСКИ открит басейн и вече не ми се ходи Laughing
Виж целия пост
# 299
Да.А и не е много голям басейна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия