Велико Търново - пролетна тема

  • 91 507
  • 737
# 360
Здравейте, случайно да знаете някоя фирма, която се занимава с прочистване на таваните от гълъби, поставяне на мрежи и пръскане за насекоми. Не мога да намеря такава в Търново.

Ние ползваме служебно Килари (http://www.kilari.bg/bg/contacts.html). За гризачи, бълхи и змии. Доволни сме. Не знам с гълъбите как се процедира...
Виж целия пост
# 361
opelcorsa, рамка и всякакви артистични творби може да ти направи една жена, която има магазинче за сувенири и подаръци на 5 Авеню отвън на площадката. Няма как да ти обясня точно, намира се по-близо до стъпалцата за качване на горната уличка на пазара, срещу едно магазинче за бельо и чорапогащници. Та тази жена прави страхотни неща, любезна е и за цената ще се разберете, предполагам.
Виж целия пост
# 362
Видях името д-ри Хаджиилиеви на първата страница, наистина ли са добри? напоследак се напатих и вече малко ме е страх от зъболекари.  Не живея във Beлико Търново но ако си заслужава ще дойда Simple Smile
Впрочем как вървят цените там? изобщо ще съм благодарна ако ми дадете малко инфо, това което успях да намеря беше само работното им време. 
Виж целия пост
# 363
Аз само веднъж ходих и не останах доволна. Хаджиилиев не работи със Здравната каса, но съпругата му работи. И аз си търся добър стоматолог. А мнения за Христо Антонов - стоматолог в Горна Оряховица?
Виж целия пост
# 364
Аз съм от Велико Търново, но ходя в Горна Оряховица само заради зъболекар, от който съм много доволна. Не бих отишла при друг.
Виж целия пост
# 365
Аз съм от Велико Търново, но ходя в Горна Оряховица само заради зъболекар, от който съм много доволна. Не бих отишла при друг.
може ли да попитам за името?
Виж целия пост
# 366
Ивайло Александров. Аз имам ужасен страх, от колежка на майка ми научих за него и вече две години го посещавам без никакъв страх и болка. Млад е, спокоен, с добро чувство за предразполагане и разбира се добър специалист.
Виж целия пост
# 367
За Хаджиилиеви нищо хубаво не се чува. Напиши името в Гугъл и ще ахнеш!
Виж целия пост
# 368
Здравейте, случайно да знаете някоя фирма, която се занимава с прочистване на таваните от гълъби, поставяне на мрежи и пръскане за насекоми. Не мога да намеря такава в Търново.

Ние ползваме служебно Килари (http://www.kilari.bg/bg/contacts.html). За гризачи, бълхи и змии. Доволни сме. Не знам с гълъбите как се процедира...
Благодаря ти за отговора, но те само пръскат, без да почистват и да слагат мрежи на подпокривните пространства. Такива хлебарки имаме покрай гълъбите в блок, че е ужас направо.
Виж целия пост
# 369
Здравейте, някой може ли да ми помогне с работното време на бензиностанция Марешки в Горна?

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 370
Знаете ли вечер кога затварят стадион Ивайло за бягане? Преди беше до 20ч, сега дали има промяна?
Виж целия пост
# 371
Здравейте, някой може ли да ми помогне с работното време на бензиностанция Марешки в Горна?

Благодаря  bouquet
Аз мисля че е денонощна но да не ви излъжа.
Виж целия пост
# 372
работното време на бензиностанция Марешки в Горна?
Аз мисля че е денонощна но да не ви излъжа.


Да, денонощна се оказа, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 373
Знаете ли вечер кога затварят стадион Ивайло за бягане? Преди беше до 20ч, сега дали има промяна?

Аз бягам всеки ден, утре ще му погледна работното време, но мисля, че е към 21.00 Peace
Виж целия пост
# 374
Знаете ли вечер кога затварят стадион Ивайло за бягане? Преди беше до 20ч, сега дали има промяна?

06.30-9.30-18.30-21.30
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия