Разтегателен фотьойл

  • 5 182
  • 14
Бихте ли препоръчали удобен за спане разтегателен фотьойл?
Ще се ползва като допълнително легло при нужда. Иска ми се да не е с тънък дунапрен, да се разпъва лесно и да не тежи прекалено много.
Виж целия пост
# 1
Колко удобно легло ще бъде този фотьойл? Няма ли да е прекалено тесен?
Виж целия пост
# 2
Колко удобно легло ще бъде този фотьойл? Няма ли да е прекалено тесен?
Аз съм спала, удобни са. По принцип са по-широки от стандартен фотьойл. Но сега има разлчини модели и е най-добре да се пробва на място дали е удобен.
Виж целия пост
# 3
Колко удобно легло ще бъде този фотьойл? Няма ли да е прекалено тесен?

Много от хотелите предоставят като допълнително легло такива. Широки са 70-80см., което си е ок.

Искам да пробвам, но предпочитам някой да ме насочи към подходящо място Simple Smile

Може в София, може и в Бургас.
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам този на Икеа.
Основата е с ламели и усещането си е като истинско легло. Стабилно е и лесно се сгъва и разгъва.
Виж целия пост
# 5
Ех, Човече, преди години благодарение на теб се сдобихме с разтегателен диван  Hug
Видях ги тези. Ще се ходи до магазина. Имаш ли идея дали са тежки?
Такова ще е местоположението на фотьойла, че за разпъване ще трябва да се завърти.
Иначе и аз ги набелязах  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Няма да е тежко Simple Smile
Имаме такъв при родителите ми, разпъва се за детето като им е на гости. Бяха се насочили към някакви други, но само като сгънеш/разгънеш другите и този изборът е ясен Laughing механизмът е много стабилен, а в същото време и дете може да го отвори  Peace
Виж целия пост
# 7
Много ти благодаря  Hug
А цената за всичко на снимката ли е? Не виждам калъф да е описан. Всъщност има избор на цвят. Явно да.
Виж целия пост
# 8
имаме разтегателния фотьойл от И кея. Удобен е за спане и за сядане.
Виж целия пост
# 9
Вероятно той ще е, да Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Предстои ми закупуване на разтегателен фотьойл. Прочетох предните коментари, но линка към Икеа не работи, явно е стар. Може ли тези дето ползват такъв фотьойл отново да споделят впечатления. Ако някой е ползвал или ползва друг вид, моля да сподели.
Виж целия пост
# 11
Ето на Икеа:
http://www.ikea.bg/living-room/Sofas-and-armchairs/Sofa-beds/Cha … s-55724/99134152/
http://www.ikea.bg/living-room/Sofas-and-armchairs/Sofa-beds/Cha … t-55758/59840076/
Виж целия пост
# 12
Препоръчвам този на Икеа.
Основата е с ламели и усещането си е като истинско легло. Стабилно е и лесно се сгъва и разгъва.
Тези и останалите икейски разтегателни кресла с ламелна рамка са много удобни и компактни. Може да се избира и твърдостта на матрака.
Виж целия пост
# 13
Не се сърди човече, тези ги гледах. Те същия модел ли са като тези от стария линк?
petiaivanov, колко е дебел матрака и на земята ли се разгъва?
Виж целия пост
# 14
Да, те просто бяха пуснали отделните калъфи като отделен артикул.
Разликата в цената идва от матрака. Но и най-евтините пак са хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия