Кюретаж и забременяване след това - тема 66

  • 50 957
  • 735
# 375
Казаха ли ти шийката на матката дали е затворена вече?
При теб не е имало кюртаж, така че би трябвало и маточната ти лигавица да е добре...

Къде виждат изтощение? В този момент протаканото изчакване натоварва психически, не ги разбирам тея лекари....
Виж целия пост
# 376
За да имам здраво дете съм готова да чакам.Сега докато чакам ще се погрижа да отслабна и малко да се поразкрася.
Виж целия пост
# 377
Благодаря Ви момичета за подкрепата !  Hug Hug Hug
Силно се надявам никоя от вас да не бъде в тази ситуация като мен !
Скрит текст:
Този път го приех малко по-спокойно от предния, които беше точно преди 6 месеца. Явно сега не ми е момента да ставам майка. Говорих с ММ за осиновяване, тъй като не искам за пореден път да преживея това, но той е твърдо против това. Казва че може да бъде само с мен, няма значение че няма да имаме деца. Та...тези дни ми минават такива мисли през главата, за които никога не съм си помисляла. Но въпреки всичко ще споделя с вас. За сега не мога да имам деца, 2ма доктори ме гледаха и 2-та са на мнение,че трябва пак да си пускам изследвания като предния път + този път и ракови. Но мен ме е страх какво ще излезе. И не искам да ги пускам. Ако живот и здраве забременея след години има ли вероятност дори и малка, без никакви изследвания да родя здраво дете?
Виж целия пост
# 378
Ох, Дени, миличка, така съжалявам за болката ти!...  Cry
Нямам думи просто, как на хубавите хора се случва този ужас!...
А проститутките по десет аборта правят!...

Прегръщам те силно, няма да се отказваш!   Hug
Сигурна ли си, че терапията против тромбофилията ти е била адекватна?...
Ами ако дозата на лекарството е била малка и все пак се е образувал тромб и ембриончето е нямало как да се храни?...
Направи нови пълни изследвания, мила, и отивай в Плевен!
Кондова е най-добрият ти вариант в онази част на България...

Прегръщам те силно!   Hug
Почини си сега психически няколко месеца, направи изследванията, иди при Кондова и ще успееш следващия път! Никакво отказване, миличка, с теб сме!   Hug
Виж целия пост
# 379
О, Гени, така ти съчувствам, колко силно ми е позната тази болка и как ревнах като те четях ...  Hug Не те познавам реално, но ми се ще да ти подам рамо за пълна подкрепа... Каквото и да решиш, важното е да е имаш убеждението, че това е твоят път и че постъпваш правилно, че избираш доброто  Hug
Иначе аз бих ти казала да отидеш на раковите изследвания възможно най-бързо. Не знам доколко е  вероятно, но ако има индикации за предразположеност към хормонално зависим рак, лечението навреме е много лесно, сигурно и бързо  Hug И ако е така, ще премахнеш причината и за сегашните си болки.
Аз бих ти казала да дойдеш в София за около месец, ако имате тази възможност... Тук да се види всичко, при добри специалисти  Peace
Виж целия пост
# 380
Няма да се предаваш мила!  Hug Пусни на ново всички изследвания за да разбереш,защо става така.Както казва Тракия може да не си ги излекувала напълно тромбите.А ти след като преключи лечението пусна ли на ново изследвания?За осиновяване и аз предложих това,но не от тази гледна точка.Просто искам да даря изоставено дете с майчина обич,но и той не пожела.Отивай пускай изследвания и скоро да се похвалиш.  Hug
Виж целия пост
# 381
Бях си запазила час при Бойчеви началото на април, но когато разбрах, че съм Б, не отидох, защото си мислех че всичко ще бъде наред. От първият ден закъснение отидох на лекар пуснаха ми кръвни, потвърди се и веднага -  изследвания, започнаха да ми лекуват тромбофилията първо с фракси всяка вечер и след 5 дни отново изследвания и фракси + аспирин през вечер. И имах вливка интралипид веднага като ми видяха кръвните. Пиех и дуфастон, утрогестан ваг, неофолик и магнерот. Мисля че терапията беше добра, доста момичета като мен във форума са с такава терапия. Явно наистина е друг проблема.
Скрит текст:
Скрит текст:
Вуйчо ми почина от рак преди 10 години, майка ми е онко болна, явно е наследствено.
Мисля отново да си запиша час при Бойчеви, когато могат да ме приемат, но този път каквото и да става - отивам !   

Baby.st.ss бях чела преди в една статия, че доста голям процент от мъжете искат да виждат своите гени около себе си и затова, не са съгласни с осиновяването. Но все пак има малък процент от тях, които са съгласни със своите любими и осиновяват.

Хубав и усмихнат ден на всички напук на дъждовното време.
Виж целия пост
# 382
Мисля отново да си запиша час при Бойчеви, когато могат да ме приемат, но този път каквото и да става - отивам !   
Поздравявам те за това решение  Peace. Вчера като бях при тях, докато чаках, чух че записваха часове за юли, да го знаеш като инфо.  Hug
Виж целия пост
# 383
Момичета, аз пак прокървих Sad то даже не е кръв а кафеникаво черно течение Sad днес стават 2 седмици от кюретажа, пих онези хапчета за изчистването 3 дни, спря ми и седмица нямаше нищо и днес на ново, нормално ли е? Или да ходя спешно при АГ
Виж целия пост
# 384
Елфче, нормално е. Матката се доизчиства от задържаната кръв...
Следи си температурата - вдигнеш ли над 37,5 градуса - бегом при АГ.
Стискам ти палци.   Hug

Дени, на теб цитонамазката ти ли е притеснителна?
Не разбрах защо смяташ, че и ти може да носиш ракови клетки...
Не си втълпявай сега, че е заради наследствена обремененост, а си направи прецизни изследвания, миличка...   Hug    Hug
Виж целия пост
# 385
Тракиа, сега я мерим нямам, но тече мъжката Sad
Виж целия пост
# 386
Доизчистваш се, не е проблем.

Щом е с кафяв цвят, значи е стара кръв, задържана в матката.
И добре, че се чистиш.
Спокойно, следи температурата...   Hug
Виж целия пост
# 387
Дени, много съжалявам за случилото се! Не мисли глупости, сега още си под влияние на емоцията. Не те познавам, но много силно ти пожелавам всичко да се нареди по най-добрия начин. Дай си време, опитай се да се успокоиш и починеш от всичко /доколкото е възможно/, много силно те прегръщам миличка  Hug

Емси прочетох историята ти в друга тема, много абсурдно и жестоко, то кой ли от случаите на някоя от нас не е... още малко ти остава и всичко ще е наред, имай още малко търпение  Hug

Хриска как си?

Спокоен и усмихнат следобед на всички бременни!
Успех на всички чакащи цикъл или зелена светлина  Hug
Виж целия пост
# 388
В момента тази мисъл я крепи...
Но и аз се надявам да размисли, като попремине острата болка...

Дени   Hug
Виж целия пост
# 389
Момичета днеска се чувствам много отпаднала и супер измирена все едно ще припадна. Това нормално ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия