Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 154
  • 18 324
# 4 845
Ето - нова пазарна ниша, може да се възползваш и бизнес да развиеш  Joy.
Виж целия пост
# 4 846
И да нямаш,просто можеш да го разглобиш! Или да се обадиш на производителя,да му държиш сметка,с каква наглост продава отрицателни тестове?!
Виж целия пост
# 4 847
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
Joy

Помоли съпругът ти да те снима с бойното снаражение, защото няма да е за изпускане, тъкмо и спомен ще си имаш. Mr. Green
Виж целия пост
# 4 848
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
Joy

Помоли съпругът ти да те снима с бойното снаражение, защото няма да е за изпускане, тъкмо и спомен ще си имаш. Mr. Green

Тц! Той ще е зает да осветява теста с ей такива светкавици.  Mr. Green И без това не ги е ползвал отдавна и само ни събират прах. Поне в тест за бременност да ги включим.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 4 849
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
Joy

Помоли съпругът ти да те снима с бойното снаражение, защото няма да е за изпускане, тъкмо и спомен ще си имаш. Mr. Green

Тц! Той ще е зает да осветява теста с ей такива светкавици.  Mr. Green И без това не ги е ползвал отдавна и само ни събират прах. Поне в тест за бременност да ги включим.
Скрит текст:

А аз си го представих  Joy
Виж целия пост
# 4 850
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
с 3Д очила и трета черта ще видиш. за близнаци Simple Smile
Виж целия пост
# 4 851
 Joy Joy

Сърбят ме пръстите да им предложа този метод на момичетата. Whistling
Виж целия пост
# 4 852
Ice Queen , лелееее, вие съвсем в пълно бойно снаряжение!!!!

Да не забравиш - тестът трябва да е разглобен! Тази втора черта е много коварна, крие се къде ли не!
Виж целия пост
# 4 853
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
с 3Д очила и трета черта ще видиш. за близнаци Simple Smile

Някои вече видяха три черти. Не знам дали е поствано:

Цитат
  Здравейте на всички! За първи път пиша тук..моля за разбиране. Искам да споделя: Закъснява ми 1 седмица. Днес си направих поредния тест за бременност с първата урина и ето го резултата...  #Crazy Искам да попитам- Само на мен ли ми се привиждат 2 бледи черти даже и 3  #Crazy #Crazy http://prikachi.com/images/782/9098782j.jpg ... На снимката не се вижда много добре,но все пак искам мнение. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 4 854
Ох, по-скоро ще са 10 черти една до друга, вместо невалиден тест. Laughing

Нямат ли по една рукола...
Виж целия пост
# 4 855
Да не забравиш - тестът трябва да е разглобен! Тази втора черта е много коварна, крие се къде ли не!

Разбира се, че разглобен!
Дори ... във фотографията много от снимките с мокър ефект се правят като се пръска с пулверизатор.
Смятам да разпръскваме и урина във въздуха... ей така за всеки случай...  Thinking
Виж целия пост
# 4 856
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
с 3Д очила и трета черта ще видиш. за близнаци Simple Smile

Някои вече видяха три черти. Не знам дали е поствано:

Цитат
  Здравейте на всички! За първи път пиша тук..моля за разбиране. Искам да споделя: Закъснява ми 1 седмица. Днес си направих поредния тест за бременност с първата урина и ето го резултата...  #Crazy Искам да попитам- Само на мен ли ми се привиждат 2 бледи черти даже и 3  #Crazy #Crazy http://prikachi.com/images/782/9098782j.jpg ... На снимката не се вижда много добре,но все пак искам мнение. Благодаря предварително!

Толкова много е бременна, че чертата не може да застане на едно място - чувства се нефотогенична и затова така като облак излязла на снимката... hahaha
Виж целия пост
# 4 857
Да не забравиш - тестът трябва да е разглобен! Тази втора черта е много коварна, крие се къде ли не!

Разбира се, че разглобен!
Дори ... във фотографията много от снимките с мокър ефект се правят като се пръска с пулверизатор.
Смятам да разпръскваме и урина във въздуха... ей така за всеки случай...  Thinking

Ейййй......гениално! Как досега никоя не се е сетила!?!? newsm78
Виж целия пост
# 4 858
Штттт, че само това остава, горкият ѝ мъж, целият ще е изкъпан. Joy
Виж целия пост
# 4 859
кифлее, мамка му и чертата, да е убава за снимка Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия