Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 162
  • 18 324
# 4 830
Цитат
Ами това с ежедневно то планиране е добра идея но 2/3 дена не тябва да имам сексуални отношения за да се загнезди бебето а аз нз.. гога трябва да одбагвам тези отношения и затова овулацията ми е важна ..GrinningVery Happy
Виж целия пост
# 4 831
"За да се загнезди бебето"
Плача! Joy
Виж целия пост
# 4 832
О, свещена простота......
Ежедневно планиране, за секс ли?
Консултацията със специалист е наложителна за 80 % от пишещите в онази тема.
Виж целия пост
# 4 833
Консултацията със специалист е наложителна за 80 % от пишещите в онази тема.
Да, със специалист по умствени увреждания.
Виж целия пост
# 4 834
Именно.
Виж целия пост
# 4 835

Консултацията със специалист е наложителна за 80 % от пишещите в онази тема.

На какъв специалист,доуточнявай се  Laughing


Ааааа докато питам и доуточнихте хахаххаха.
Виж целия пост
# 4 836
Вече почнаха да се гледат тестовете с ултравиолетови лъчи Simple Smile.
http://prikachi.com/images/404/9099404w.jpg
Виж целия пост
# 4 837
 Joy Joy
Виж целия пост
# 4 838
Вече почнаха да се гледат тестовете с ултравиолетови лъчи Simple Smile.
http://prikachi.com/images/404/9099404w.jpg
и със сигурност тук някои виждат втора черта, нали?
Виж целия пост
# 4 839
Да. И то не една потребителка.
Виж целия пост
# 4 840
Вече почнаха да се гледат тестовете с ултравиолетови лъчи Simple Smile.
http://prikachi.com/images/404/9099404w.jpg
Как още не са писали до производителите на тестове - да почнат да продават и устройства с ултравиолетови лъчи към теста. Така де, за по-голяма достоверност.
Виж целия пост
# 4 841
  Оффкорс, бе, как!
Едната, видяла наклонена (!) втора черта...
Другата - в негатив ли, в сепия ли, изкарала Престо-то ooooh! уж, за да се види по-добре (въображаемата) втора черта.
Че и се чудеха, аджеба, какъв цвят трябва да се води, втората чертичка на "негативния" тест (хм, двусмислено, но на място:))
   Да, точно за тази става дума:
Вече почнаха да се гледат тестовете с ултравиолетови лъчи Simple Smile.
http://prikachi.com/images/404/9099404w.jpg
Аман, от хахавели!
Виж целия пост
# 4 842
Е,убийте ме,но никаква втора черта не виждам на тоя тест! От къде да я измислили,не знам..
Виж целия пост
# 4 843
Няма и как да видиш, тя е само в техните глави.
Виж целия пост
# 4 844
Неееее! Все си викам, че повече нищо няма да ме учуди в темата!  Joy

Вкъщи май има една запалка с лилава лампичка...и 3Д очила имам.... Не се притеснявам, ако се наложи да правя тест.  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия