Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 142
  • 18 324
# 4 905
При бебеправене не е хубаво да се стига до оргазъм, камо ли до 2 - 4, защото така не може да се загнезди бебето  Peace
Виж целия пост
# 4 906
Да ама така пък матката засмуква семчовците
 Joy
Виж целия пост
# 4 907
След „засмукването” от страна на матката, започва едно тракане, скърцане, т.е. „загнездване”, получаваш ужасни болки, будиш мъжа си и припадаш.
Край на първо действие Joy
Виж целия пост
# 4 908
Какъв е проблемът с яйцето? Става дума за дните точно преди овулация, когато има секрет, наподобяващ по цвят и консистенция белтъка на яйце. Нещо не разбирам смешката.
За мен е смешно на цервикалната слуз да кажеш "онова бялото". Все едно на менструацията да кажеш "онова червеното". А и така написано си представих една снимка от веганската тема, в която мацка имаше на гащите яйце. Не я намирам сега, но който я е чел, ще се сети.
Виж целия пост
# 4 909
За мен е смешно на цервикалната слуз да кажеш "онова бялото". Все едно на менструацията да кажеш "онова червеното". А и така написано си представих една снимка от веганската тема, в която мацка имаше на гащите яйце. Не я намирам сега, но който я е чел, ще се сети.

Да, не е изказано както трябва, но се разбира какво иска да каже момичето. Но от някои последващи коментари ми се стори, че има жени, които не знаят за какво става дума. Както и да е. Peace
Виж целия пост
# 4 910
Аз пък не разбирам хилядите термини, изчисления,тестове за едно и друго по n пъти, късметлийски списъчета, течения,пози и изобщо цялата фиксация в "бебеправенето" у жени, които дори не са от форум проблемно забременяване или имат някакъв реален проблем.
Нещо като пиле каша и пиле фрикасе.Ама в мозъка предимно..
Поста с 5те минути до час ми разсипа бирата😂Thank you bowuu
Виж целия пост
# 4 911
Да ама така пък матката засмуква семчовците
 Joy

Тя може да ги засмуква, ама яйцеклетките като са дефектирали заради оргазмите, а?
Логиката не само на младежа, но и на половинката му явно е такава, че щом ежедневният секс не се отразява добре на качеството на семчовците, реципрочно и многобройните оргазми влияят на качеството на яйцеклетките.
Логиката е желязна!
Виж целия пост
# 4 912
Ама, то не трябва да е кеф, бебеправенето е труд, къртовски!  Naughty
Виж целия пост
# 4 913
След „засмукването” от страна на матката, започва едно тракане, скърцане, т.е. „загнездване”, получаваш ужасни болки, будиш мъжа си и припадаш.
Край на първо действие Joy
А ако пък засмучи и инструмента на ММ, тогава не знам кой ще припада Simple Smile. Добре че няма и зъби..,
Виж целия пост
# 4 914
Вие пък, яйцеклетките може  да умират от кеф! 2-4 оргазма ежедневно си е голям кеф се пак...
Виж целия пост
# 4 915
 Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 916
Аз толкова се побърках покрай тези глупости, че гледам заглавието на една тема вчера и го чета като "Израждане на покрив в Бургас", а пък то било изграждане. Crazy
Виж целия пост
# 4 917
Цитат
Ето го и най-странното: От тогава съм направила 6 теста и всички отрицателни,но не знам защо имам това чувство че съм бременна.
 А, неее! Не ТОВА, е най-странното (колкото странно и да е;)).
Самата ти, мила, си доста по-странно (и страшно) нещо.
                               *********
Цитат
Искам да попитам дали някой има подобни изживявания: към 18,19 ден от началото на овулацията получавам всеки път нещо като спукване на водите образно казано. Обикновено става след ставане от сън но може да ме свари и на работи. При тестване за овулация  с тестове почти няма такава. Какво може да означава това?
  Е, това, КАКВО Е??
Значи: първо, не знаят, дали им се пикае, или им се еб€...
А после - пак не са сигурни: дали вече са се напикали, или просто са им изтекли водите?
                                ********
Аз пък не разбирам хилядите термини, изчисления,тестове за едно и друго по n пъти, късметлийски списъчета, течения,пози и изобщо цялата фиксация в "бебеправенето" у жени, които дори не са от форум проблемно забременяване или имат някакъв реален проблем.
Нещо като пиле каша и пиле фрикасе.Ама в мозъка предимно..
 Мдаа, точно такава въпиюща тъпота и невежество, ще се плодят като хлебарки. Общо-взето, "фиксацията" им е за по месец-два, най-много - 6-9 месеца. Колкото да подлудят мъжете си; и да изпишат тон глупости във форума (без да прочетат и ред по въпроса, обаче).
  
    Не, тези - последните, ги признавам от-вся-къ-де! А мислех, че нищо не може да ме покърти вече... Mr. Green
Виж целия пост
# 4 918
Из FB групата за кърмене, в която членувам:

"Как би се отразило на кърмата,респективно на кърмачето,поглъщането на семенна течност от майката?"
Виж целия пост
# 4 919
Искам да прочета отговорите!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия