Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 139
  • 18 324
# 4 890
Последните цитати са уникални! УНИКАЛНИ  ooooh! ooooh! Joy Joy Joy hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4 891
На вас излиза ли ви нещо бяло като яйце? Аз такова нещо нямам, явно съм дефектна...
Виж целия пост
# 4 892
На вас излиза ли ви нещо бяло като яйце? Аз такова нещо нямам, явно съм дефектна...

Абе и аз не съм снасяла до сега  Thinking
Виж целия пост
# 4 893
 rotfImao rotfImbo
ще УмрЪ
Виж целия пост
# 4 894
Аз помислих, че е някакъв тест и там излиза яйцето , ако си в О  Joy
Виж целия пост
# 4 895
На мен ми хареса девойката, дето мисли да мята мъжа си. Нещо като Дан Колов си представих. Или Флинстоун - хващах го за "ръчичката" и почваш ха наляво, ха надясно... Нещо в стил "50 нюанса сиво"!
Виж целия пост
# 4 896
 Joy Joy
Виж целия пост
# 4 897
Аз не мога да спя от месеци...Май,май ще го раждам вече ми се струва Thinking
А женичката с яйцето явно доста е еволюирала.
Виж целия пост
# 4 898
Какъв е проблемът с яйцето? Става дума за дните точно преди овулация, когато има секрет, наподобяващ по цвят и консистенция белтъка на яйце. Нещо не разбирам смешката.
Виж целия пост
# 4 899
Аз не мога да спя от месеци...Май,май ще го раждам вече ми се струва Thinking
А женичката с яйцето явно доста е еволюирала.

Това май е обратна еволюция, тоест регресия. От бозайник към птица.
Виж целия пост
# 4 900
Хахахаха
бисери на килограм  Joy hahaha

И никакво доверие на презервативите да нямате!!! Може ли такава безотговорност, презервативи тръгнали да ми ползват?!  Naughty

Тази с яйцето - да не е сбъркала и да е спала в курника с кокошките?!?  Mr. Green

И най-важния метод за доказване на бременност - 6 отрицателни теста! ...обаче с главоболие! /мен ме е ударил синузита и ме боли глава цял ден, отивам да направя 6 теста, които ще са отрицателни.....иеййй, и аз съм бременна!  Mr. Green/
Виж целия пост
# 4 901
Цитат
Има ли връзка честотата на нашите актови и опитите ни за детенце? Знам, че са нужни три дни почивка преди овулация и това е достатъчно за качествена сперма, но тази нова информация ме обърка.

Как стои въпросът при жената?

Тя има между 2 и 4 оргазма при всяка наша любов. Има ли значение за нея тази честота или за жената няма значение това? От скоро се чудим дали и за нея това би могло да има значение и да оказва влияние.
Виж целия пост
# 4 902
И аз го прочетох това, ама не пише за "класически" оргазми ли става въпрос или от другите
 Joy
Виж целия пост
# 4 903
Вчера докато закусвах ми стана лошо и повърнах! Сигурно ще раждам вече Simple Smile.
Виж целия пост
# 4 904
Стягай багажа за болницата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия