Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 142 368
  • 757
# 75
Moмичета, какво е мнението ви за теракот/ламинат в коридора?
Виж целия пост
# 76
danibor, на мен ми хареса модела на кухня, който си показала - с горни шкафове в лила. Ако тешиш да е по-семпло може цялата кухня да е в дървесен фурнир, а лилавото да е акцент само в някоя от вратичките на клапващите шкафове и чекмеджетата. Горните шкафове с вратички от по 30 см биха изглеждали претрупано и "натоварващо".

Виж целия пост
# 77
Да, ще ги променя по 60 см. вратички, но ми е неудобно да карам съфорумеца да ги променя пак на проекта/аз не мога да работя с тази програма/. Единият вариант е  корпусът и горният ред - от сивото /северно дърво се води, на Кроношпан/ и отдолу лилави вратички. Другият вариант е корпусът на всички шкафове да е сивото, а вратичките горе и долу - лилаво.
Много ми харесва тази кухня, но не знам чия е, да получа информация за лилавото ПДЧ, защото ми се струва по-светло от Виолата на Кроношпан и ще е по-подходящо.
http://babakoleda.snimka.bg/daily/obshti.906784.36888019
Виж целия пост
# 78
 danibor, ето моята кухня, където използвах подобни на избраните от теб цветове- http://nelsii.snimka.bg/architecture/kuhnya.877385.36192134. Малко са тъмни снимките, цвета е патладжан  и бяло дърво.
Виж целия пост
# 79
Moмичета, какво е мнението ви за теракот/ламинат в коридора?
Теракот повече ми допада от ламинат.
Виж целия пост
# 80
danibor, ето моята кухня, където използвах подобни на избраните от теб цветове- http://nelsii.snimka.bg/architecture/kuhnya.877385.36192134. Малко са тъмни снимките, цвета е патладжан  и бяло дърво.

Много хубава кухня! Добре изглежда и не съжалявам, че съм се спряла на лилавото.Само остава да го съчетая със сивото дърво.
Виж целия пост
# 81
Някаква идея как да закрия кухненски бокс от около 2.5м? Намира се на едната стена и искам изцяло да се скрива с някакви врати или нещо друго отпред.
Виж целия пост
# 82
Някаква идея как да закрия кухненски бокс от около 2.5м? Намира се на едната стена и искам изцяло да се скрива с някакви врати или нещо друго отпред.

Моя колежка беше на квартира в апартамент тип "студио", кухненския бокс беше отделен от останалата част с гардеробни плъзгащи се врати. Ще я помоля за снимка.
Виж целия пост
# 83
Някаква идея как да закрия кухненски бокс от около 2.5м? Намира се на едната стена и искам изцяло да се скрива с някакви врати или нещо друго отпред.
:с:  Ако Ви разбирам правилно единия вариант е  гипсокартон , но имайте в на предвид ,че ще стесни помещението , но няма да е чак такава разликата .  Wink
Виж целия пост
# 84
Някой случайно да е попадал на подобни поставки за саксии: http://photo.rozali.com/sempli-idei-za-visoki-saksii/2.html?
Виж целия пост
# 85
здравейте момичета,

хареса ми как изглежда този ламинат, но искам да попитам дали имате отзиви/информация/предположение как са като качество   bouquet

http://www.euro-home.com/loft
Виж целия пост
# 86
Страхотни печки http://nicety.livejournal.com/1682476.html
Виж целия пост
# 87
Някаква идея как да закрия кухненски бокс от около 2.5м? Намира се на едната стена и искам изцяло да се скрива с някакви врати или нещо друго отпред.

Моя колежка беше на квартира в апартамент тип "студио", кухненския бокс беше отделен от останалата част с гардеробни плъзгащи се врати. Ще я помоля за снимка.
Точно такова нещо ми трябва, може ли да я попитате къде са изработени?
Виж целия пост
# 88
Някаква идея как да закрия кухненски бокс от около 2.5м? Намира се на едната стена и искам изцяло да се скрива с някакви врати или нещо друго отпред.

Моя колежка беше на квартира в апартамент тип "студио", кухненския бокс беше отделен от останалата част с гардеробни плъзгащи се врати. Ще я помоля за снимка.
Точно такова нещо ми трябва, може ли да я попитате къде са изработени?
Точно плъзгащите врати не са подходящи за тази цел
Това е по подходящо
http://salex.bg/Wing-Line-230
кликни в/у снимката и разгледай четвъртата
и по тънко
http://rosi.bg/mehanizam-mepa-s-dve-panti-za-sistema-03mkk2-2743.html
Виж целия пост
# 89
Защо да не са подходящи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия