Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 142 390
  • 757
# 495
SvetlaK, и аз така бързо отхвърлих цветовете. Останаха ми лилаво, бяло и сиво.  Crazy
Виж целия пост
# 496
Благодаря, убедихте ме, няма да имаме плочки от пода до тавана. То, и в сегашната ни баня е така всъщност  Simple Smile Сега остава да намерим цвят, който да се хареса и на мен, и на мъжа ми. Аз не искам баня в синьо най-вече, защото сегашната е синя (не по мое желание, ММ беше купил плочките самостоятелно). Не искам бежова, защото ми е втръснало от този цвят навсякъде. Не искам червено и черно. Банята на майка ми и баща ми е в лилаво и ако се спрем на този цвят мъжът ми пак ще каже, че заприличвам на майка ми  Crazy И те, цветовете свършиха  Laughing 

Ми направи я в розово и златно  newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Баня в сиво и бяло. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/62/18/dc/6218dccc8bf6d … f40ade8acd7d5.jpg
Интересно ми е какво е това по стените и пода.
Венецианската мазилка става ли за баня?
Виж целия пост
# 498
Благодаря, убедихте ме, няма да имаме плочки от пода до тавана. То, и в сегашната ни баня е така всъщност  Simple Smile Сега остава да намерим цвят, който да се хареса и на мен, и на мъжа ми. Аз не искам баня в синьо най-вече, защото сегашната е синя (не по мое желание, ММ беше купил плочките самостоятелно). Не искам бежова, защото ми е втръснало от този цвят навсякъде. Не искам червено и черно. Банята на майка ми и баща ми е в лилаво и ако се спрем на този цвят мъжът ми пак ще каже, че заприличвам на майка ми  Crazy И те, цветовете свършиха  Laughing 

Ми направи я в розово и златно  newsm78 Simple Smile

Е това никога няма да стане  Sick На мен ми останаха зелено и сиво, ама мъжО как ще реагира, не знам.
Или нещо такова

http://www.onegetall.com/modern-furniture-modern-bathroom-furnit … sign-also-mode-3/

Free Agent, това сиво дори на мен ми идва тъмно  Peace Иначе, има разни саморазливни подове, може би е нещо такова.  Четох скоро, че мазилките за цокъл стават за баня.

Виж целия пост
# 499
Е, аз обичам много розово, а и розова баня със златно ще е различна.
Но всеки с предпочитанията си.
Тюркоаз може също.
Виж целия пост
# 500
Баня в сиво и бяло. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/62/18/dc/6218dccc8bf6d … f40ade8acd7d5.jpg
Интересно ми е какво е това по стените и пода.
Венецианската мазилка става ли за баня?

 Heart Eyes разкошна, аз обичам такъв по-суров вид.
Дори бих живяла в индустриален стил със стени от бетон по дизайн на някой любим японец

Венецианските мазилки стават за баня - имат си специално изпълнение за мокро помещение. Ама аз хич не ги обичам
Виж целия пост
# 501
Благодаря, убедихте ме, няма да имаме плочки от пода до тавана. То, и в сегашната ни баня е така всъщност  Simple Smile Сега остава да намерим цвят, който да се хареса и на мен, и на мъжа ми. Аз не искам баня в синьо най-вече, защото сегашната е синя (не по мое желание, ММ беше купил плочките самостоятелно). Не искам бежова, защото ми е втръснало от този цвят навсякъде. Не искам червено и черно. Банята на майка ми и баща ми е в лилаво и ако се спрем на този цвят мъжът ми пак ще каже, че заприличвам на майка ми  Crazy И те, цветовете свършиха  Laughing 


Аз съм се спряла на мента с мляко - хем е зелено , хем не точно. В комбинация с бяло ми е свежо https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a1/7c/ce/a17cce678b457 … c3ed59e5f37cb.jpg
Виж целия пост
# 502
Нашата баня е в тъмнокафяво и бяло. Някой като чуе, би казал, че е много тъмно, но не е така.
Сега гледам, че сме можели да оставим половината баня без плочки, примерно с бяла боя. Обаче трябваше да правим канал за душа и параван.
А аз всъщност исках "дървени плочки" и бяло, но доста скъпи ни се видяха плочките.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/79/27/1a/79271afbf500c … bccef8ff8559a.jpg
Виж целия пост
# 503
Не е съвсем по темата, но си мисля, че доста от вас ще са запознати.
Ако трябва да избирате между следните профили ПВЦ дограма, на кое ще се спрете: ETEM Q72, Profilink Premium и VEKA?
Всеки от профилите ще бъде комбиниран с троен стъклопакет.
Виж целия пост
# 504
Е, аз обичам много розово, а и розова баня със златно ще е различна.
Но всеки с предпочитанията си.
Тюркоаз може също.

С две бани ли ще е жилището - за нея и за него?
Съжалявам, както казах не съм фен на розови барби неща, но кой мъж ще се чувства удобно да се бръсне в розова баня със златно огледало?  Това са общи помещения за цялото семейство, мъж, жена, момиченца, момченца не бива да се прекалява в едната посока независмо към женското и мъжкото начало.
Скрит текст:

В нета снимки много, но и повечето бани са с размер на нашите дневни, така че резултата няма да е едно към едно, ако се приложи в баня 2/2 при това обща с тоалет.
Виж целия пост
# 505
Един от любимите ми цветове е розово, но не барби нюанс. В комбинация с черно изглежда страхотно.

Ето това розово е доста пастелно и приятно - http://www.flashconf.com/wp-content/uploads/2016/01/Ocean-Decor- … athroom-Decor.jpg

Много харесвам и розов мрамор http://www.odonemarmi.it/uploads/6372744059.jpg
Виж целия пост
# 506
Един от любимите ми цветове е розово, но не барби нюанс. В комбинация с черно изглежда страхотно.

Ето това розово е доста пастелно и приятно - http://www.flashconf.com/wp-content/uploads/2016/01/Ocean-Decor- … athroom-Decor.jpg

Много харесвам и розов мрамор http://www.odonemarmi.it/uploads/6372744059.jpg


Аз харесвам точно такива комбинации,както е на първата снимка.
Нещо като пепел от рози.
Съчетано с топли цветове.По-убито розово, бонбонено и аз в къщи не бих сложила.
Виж целия пост
# 507
Привет, момичета!

Понеже е голямо чудене с тези врати, днес си взех мострички да мисля. Ето ги:



Отляво надясно имаме американски орех (като дограмата), меден дъб, някакво студено бяло със синьо-сивкав подтон и златен дъб. Само от чисто бялото нямаха мостра да ми дадат, но то си е бяло бяло, класическо.

Варианта с ореха го отхвърлихме, защото е много тъмен и 5 врати в коридора една до друга ужасно ще го затъмнят. Златния дъб също мисля, че не е подходящ, защото много ми червенее. Медния дъб сам по себе си не е лош, но той пък има жълто-златен нюанс на светлината, а това светлото стои мого хубаво до ореха, имам чувството, че някак се допълват взаимно. Моля ви пак за мнение и съвет, надявам се сега като има картинка да е по-ясно. Като цяло смятам да наблегна на светлите тонове в жилището, защото искам пространство. Паркетът, който съм избрала за всички стаи е дъб с различни нюанси и все още не съм решила какъв цвят ще е гранитогреса в коридора. Кухнята ми ще бъде чисто бяла.
Виж целия пост
# 508
Ох, аз съм ЗА бялото  Heart Eyes
Виж целия пост
# 509
Моите врати, дограма, мебели в коридора и входна врата са като бялата мостра. Много им се радвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия