Ин витро център Стефанов - тема 3

  • 43 935
  • 740
# 435
Сали ,утре всичко да е наред.Ще чакам да споделиш как е минал прегледа,ако имаш желание естествено.
Виж целия пост
# 436
Късмет и от мен, Сали!
Виж целия пост
# 437
И от мен късмет, Сали  Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Дано утре доктора да те зарадва Сали.Стискам палци и нямам търпение да прочета,че всичко е наред.
Виж целия пост
# 439
Etaa,ще чакам и ти да споделиш как е минал прегледа във вторник,стискам палци и теб да те зарадва док с хубави новини.
Виж целия пост
# 440
Късмет и от мен Сали Simple Smile всички ти стискаме палци
Виж целия пост
# 441
Много ви благодаря момичета  Hug. Направо ми се пръска сърцето от притеснение, чак въздух не ми стига Sad . Благодаря ви, имам нужда от стиснати палчета и добрите ви пожелания!
Виж целия пост
# 442
Много ви благодаря момичета  Hug. Направо ми се пръска сърцето от притеснение, чак въздух не ми стига Sad . Благодаря ви, имам нужда от стиснати палчета и добрите ви пожелания!
Имаш положителната ни енергия. Не се притяснявай, всичко ще е наред! Hug
Виж целия пост
# 443
Момичета,малко глупав въпрос,но може ли метфогаммата да се пие по една таблета,вместо два пъти по половинка.
Виж целия пост
# 444
te4ke, не знам дали може ама аз така я пия, голяма мъка е това чупене на таблетките...днеска съм на преглед и ако не забравя ще питам
Виж целия пост
# 445
te4ke, не знам дали може ама аз така я пия, голяма мъка е това чупене на таблетките...днеска съм на преглед и ако не забравя ще питам
Именно заради чупенето.И на мен ми е мъка.
Виж целия пост
# 446
te4ke, не знам дали може ама аз така я пия, голяма мъка е това чупене на таблетките...днеска съм на преглед и ако не забравя ще питам
Именно заради чупенето.И на мен ми е мъка.

На мен доктора ми е изписа на ден по половинка и мен мн ме мореше това чупене колко парченца изхвърлих!!
Виж целия пост
# 447
te4ke, не знам дали може ама аз така я пия, голяма мъка е това чупене на таблетките...днеска съм на преглед и ако не забравя ще питам
Именно заради чупенето.И на мен ми е мъка.

На мен доктора ми е изписа на ден по половинка и мен мн ме мореше това чупене колко парченца изхвърлих!!
На мен 2 пъти по половин табл.,но от няколко дни го пия една табл.на ден.Мъчна работа е това чупене.
Виж целия пост
# 448
Момичета нз какво да правя по точно знам но дали ще стане.Заповедта ми е валидна до декември месец но моят мъж заминава за чужбина и няма как да се върне по рано от 21.12.По принцип всяка година се връща тогава.А и той каза че не иска да правим опит тази година понеже от 2013 пия по една шепа хапчета сега и тази операция която третата на брой и каза че иска хубаво да си почина и новата година с нови сили.Да и аз съм на това мнение определено много ми се насъбра.Та въпроса ми е как мога да е удължа заповедта.Четох някъде че ако е по медиц.причини кликата трябва да издаде някакъв документ
Виж целия пост
# 449
Fair, обади се до фонда да ти кажат точно какво искат, не рискувай със съвети от форума, да не стане гаф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия