Ин витро център Стефанов - тема 3

  • 43 935
  • 740
# 450
Fair, обади се до фонда да ти кажат точно какво искат, не рискувай със съвети от форума, да не стане гаф.
Ще звънна но да не ме нахокат че прекалено рано им звъня и ги занимавам.Мисля тез дни да видя как съм и да се обадя до клиниката за час само да не ми дадат за другия месец хем да мина контролен след операцията и хем да говорим по този въпрос със Стефанов.Че не ми се ходи на контролен в болницата че като си спомня с какво ме преглеждаха хич не ми се минава пак през това.Че имам някакво обилно бяло течение не мирише но е доста обилно.
Виж целия пост
# 451
Здравейте!Искам да ви попитам, дали задължителните изследвания може да се направят в друга лаборатория ,например в нашият град ,или задължително искат да се правят в клиниката?Ние сме по фонда ,и този месец ще започваме ин витро процедурата.
Виж целия пост
# 452
Доктора признава изследвания от други лаборатории.На мен повечето неща са ми пускани в моя град.
Виж целия пост
# 453
Доктора признава изследвания от други лаборатории.На мен повечето неща са ми пускани в моя град.


Благодаря ви за бързия отговор Simple Smile Това е прекрасно,че зачита от друго място изследванията Simple Smile

Виж целия пост
# 454
Здравейте, момичета

Извинявам се за нахлуването в темата! Става въпрос за сестра ми... Тя е 35 годишна и е заедно със съпруга от около 20 години. От близо 15 години живеят в Америка... Опити правят от много години. Темата е доста болна и мъчителна и много рядко говори по нея. Правиха си изследвания и нямат проблем. Тази година се прибират за един месец и преди малко се обади, че за взели решение да опитат ин витро. Искат да е тук в България.. Казах, че ще направя всичко възможно, за да им помогна. Въпросът ми към вас е изобщо възможно ли е за месец само да се извърши подобна процедура, както и къде? Четох за клиники в София, Варна и Плевен, случайно попаднах и на тази тема за Стара Загора? Абсолютно нищо не знам по въпроса, но ще съм ви изключително благодарна, ако помогнете с информация..

Извинявам се още веднъж и ви пожелавам прекрасен ден!
Виж целия пост
# 455
Да се обади тия дни и да си запише час за времето през което ще е в бг.Според мен ще се оправят за един месец.Лично мое мнение само да не ходи в "Надежда".Чака се страшно много за първичен преглед и не си струва въобще.Като бивш техен пациент ще кажа,че при Стефанов вниманието е в пъти повече.Прочети и по другите теми за други доктори,но аз за Стаменов чаках година и осем месеца за първи преглед,а сестра ти ще разполага с ограничено време.Където и да решите да отидете желая много късмет на сестра ти.
Виж целия пост
# 456
Да се обади тия дни и да си запише час за времето през което ще е в бг.Според мен ще се оправят за един месец.Лично мое мнение само да не ходи в "Надежда".Чака се страшно много за първичен преглед и не си струва въобще.Като бивш техен пациент ще кажа,че при Стефанов вниманието е в пъти повече.Прочети и по другите теми за други доктори,но аз за Стаменов чаках година и осем месеца за първи преглед,а сестра ти ще разполага с ограничено време.Където и да решите да отидете желая много късмет на сестра ти.

То аз ще се обаждам, за да запазвам час.. Само трябва да проуча къде да запазя. 
Благодаря много за отделеното време!
Виж целия пост
# 457
Момичета, тези, които сте пили противозачатъчните Жанги имахте ли зацапване и ако да, колко време продължи. Знам, че на рецептурната бланка, която дава д-р Стефанов пише, че не е повод за притеснение, но при мен вече продължава около 6-7 дена и затова питам.
Виж целия пост
# 458
Бананче, а ти как си? Биха ли ти първата инжекция?
Виж целия пост
# 459
Да се обади тия дни и да си запише час за времето през което ще е в бг.Според мен ще се оправят за един месец.Лично мое мнение само да не ходи в "Надежда".Чака се страшно много за първичен преглед и не си струва въобще.Като бивш техен пациент ще кажа,че при Стефанов вниманието е в пъти повече.Прочети и по другите теми за други доктори,но аз за Стаменов чаках година и осем месеца за първи преглед,а сестра ти ще разполага с ограничено време.Където и да решите да отидете желая много късмет на сестра ти.

То аз ще се обаждам, за да запазвам час.. Само трябва да проуча къде да запазя. 
Благодаря много за отделеното време!
За Срефанов имай впредвид,че сега записват за юни,освен това за първи преглед искат ако може между 10 и 14 ден от цикъла.Август месец са в отпуска.За другите клиники също съм чела,че юли - август избягват да правят процедури заради жегите.Ако цикъла на сестра ти е точен може предварително да се опитат да ги сметнат нещата.На мен цялата процедура ,от първия преглед до трансфера беше от 23.02 до 11.04,при положение че нямахме нищо за лекуване и бях по къс протокол.Другото нещо което трябва да съобразят е,че след трансфера 7дни трябва да лежи,не знам летенето как ще и се отрази.
Виж целия пост
# 460
Да се обади тия дни и да си запише час за времето през което ще е в бг.Според мен ще се оправят за един месец.Лично мое мнение само да не ходи в "Надежда".Чака се страшно много за първичен преглед и не си струва въобще.Като бивш техен пациент ще кажа,че при Стефанов вниманието е в пъти повече.Прочети и по другите теми за други доктори,но аз за Стаменов чаках година и осем месеца за първи преглед,а сестра ти ще разполага с ограничено време.Където и да решите да отидете желая много късмет на сестра ти.

То аз ще се обаждам, за да запазвам час.. Само трябва да проуча къде да запазя. 
Благодаря много за отделеното време!

Това, което мислих, че мога да направя е да им запазя час за консултация. Те ходят на изледвания там и могат да си вземат всички документи, за да ги покажат, а вече лекаря да прецени какво и как да се прави в рамките на периода, които имат
За Срефанов имай впредвид,че сега записват за юни,освен това за първи преглед искат ако може между 10 и 14 ден от цикъла.Август месец са в отпуска.За другите клиники също съм чела,че юли - август избягват да правят процедури заради жегите.Ако цикъла на сестра ти е точен може предварително да се опитат да ги сметнат нещата.На мен цялата процедура ,от първия преглед до трансфера беше от 23.02 до 11.04,при положение че нямахме нищо за лекуване и бях по къс протокол.Другото нещо което трябва да съобразят е,че след трансфера 7дни трябва да лежи,не знам летенето как ще и се отрази.

Това, което мислих, че мога да направя е да им запазя час за консултация. Те ходят на изледвания там и могат да си вземат всички документи, за да ги покажат, а вече лекаря да прецени какво и как да се прави в рамките на периода, които имат.. Ще са тук от 5 юли до 5 август... Днес ще обясня на сестра ми какво съм чела и разбрала и утре мисля да звънна..
Виж целия пост
# 461
Може като се обадиш в клиниката да им обясниш,че са от Америка,кога ще бъдат в България и дали ще им признаят изследванията.
Виж целия пост
# 462
Момичета, да ви благодаря за полжителната енергия и добрите мисли към мен!!! Имаме си едно бебче с туптящо сърчице! Пожелавам на всяка една от вас, съвсем скоро да го изживее, невероятно е!!! Etta, утре сме с теб, за две сърчица!!!
Виж целия пост
# 463
Може като се обадиш в клиниката да им обясниш,че са от Америка,кога ще бъдат в България и дали ще им признаят изследванията.

Обадих се вече и им обясних всичко. Казаха тя да им изпрати е-майл в който да приложи всички документи с изследвания, които има досега.. да опише всичко, ще предадат на д-р Стефанов информацията и той да реши какво може да направи.
Виж целия пост
# 464
Страхотна новина Сали! Много се радвам! Айде утре и Ета да се похвали  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия