Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 172 176
  • 759
# 480
Здравейте и от мен!
Чудим се тази година дали да не заменим почивката в Турция в края на май с Гръцка.
Само не знам къде да гледам за този период.. иска ми се да е достатъчно топло за плаж и да е  all inclussive. Някакви идеи?
Виж целия пост
# 481
Здравейте!
Кой хотел е за предпочитане Медитераниън Вилидж, Литохоро олимпус, Посейдон Палас, Гранд Платон или Кронуел?
С бебе и 8 годишно дете сме и приоритет са ни близкия, пясъчен плаж, хубава храна и анимация.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 482
Здравейте!
Кой хотел е за предпочитане Медитераниън Вилидж, Литохоро олимпус, Посейдон Палас, Гранд Платон или Кронуел?
С бебе и 8 годишно дете сме и приоритет са ни близкия, пясъчен плаж, хубава храна и анимация.
Благодаря предварително!

Хотелите не са от лошите, но заради голямото дете Cronwell Platamon.

Здравейте и от мен!
Чудим се тази година дали да не заменим почивката в Турция в края на май с Гръцка.
Само не знам къде да гледам за този период.. иска ми се да е достатъчно топло за плаж и да е  all inclussive. Някакви идеи?

Виж хотелите от 1 стр. и питай ако избереш. Ако не ще търсим други.


Виж целия пост
# 483
Повдигам темата с въпрос за http://www.hotel-cosmopolitan.gr/ Търсих, но никакви мнения не намерих за хотела.  Peace
Виж целия пост
# 484
Някой с пресни впечатления от Блу Долфин?Преди се обсъждаше често,но не ми е бил фаворит и не съм се интересувала.Сега компанията го избраха с мнозинство и ще ходим в края на май.Надявам се да не се разочаровам много?
Виж целия пост
# 485
Повдигам темата с въпрос за http://www.hotel-cosmopolitan.gr/ Търсих, но никакви мнения не намерих за хотела.  Peace
Минусите за мен са местоположението му- леко извън Паралия, която пък изобщо не ми допада, тип нашите Китен, Приморско. Плажът е на около 300-400м, скучен, но поне с пясък, водата също като по нашето Черноморие. Храната- бедно меню, като приготвеното за обяд предлагат и за вечеря, вече поизстинало и изсъхнало. Wifi хващахме само около рецепцията. От спа-то работеше само басейна.
Плюс са стаите, чисти и обзаведени доста модерно. Допълнителното легло беше изключително удобно.

Някой с пресни впечатления от Блу Долфин?Преди се обсъждаше често,но не ми е бил фаворит и не съм се интересувала.Сега компанията го избраха с мнозинство и ще ходим в края на май.Надявам се да не се разочаровам много?
Впечатленията са ми отпреди 3 години, комплексът много ми хареса като цяло. Намира се на няколко км от Метаморфоси, подходящ за любителите на спокойствието и пълната почивка. Храната е разнообразна, а анимацията, чистотата в стаите, поддържаните зелени площи за мен са без забележка.
На плажа се излиза минавайки през една маслинова горичка, не е много голям, но места има винаги. Срещат се скали тук там, но основно е с пясък. Шезлонгите и чадърите се заплащат.
Смятам, че ще ви допадне, аз бих почивала там отново.
Виж целия пост
# 486
Здравейте  Hug
Ще почиваме в Mediterranean Village -HB-за три дни,да ви попитам , храната на блок маса ли е и предлагат ли се някакви напитки по време на хранене?
Виж целия пост
# 487
Здравейте, дами! Поздравления за страхотната тема!

Тази година за пръв път ще сме в Гърция с хранене. Моля ви за помощ, че съм пристисната от времето и не знам от къде да я подхвана.
Препоръчайте хотел за 2 възрастни + 2 деца (8 и 2 г) с 2 или три хранения. За 5-6 нощувки,  20-30 юни, да се вмъкнем в 1600 лв макс. На Халкидики или до 100тина км от Солун,не по далече, че пътуването им идва много на децата.

Отворих няколко хотела тук, които препоръчвате, но ми идват скъпички 5*.

Мерси предварително.
ПС - прилично обзавеждане, добра храна и близък плаж са ни приоритет, спа-то не ни вълнува за сега.
Виж целия пост
# 488
Здравейте, дами! Поздравления за страхотната тема!

Тази година за пръв път ще сме в Гърция с хранене. Моля ви за помощ, че съм пристисната от времето и не знам от къде да я подхвана.
Препоръчайте хотел за 2 възрастни + 2 деца (8 и 2 г) с 2 или три хранения. За 5-6 нощувки,  20-30 юни, да се вмъкнем в 1600 лв макс. На Халкидики или до 100тина км от Солун,не по далече, че пътуването им идва много на децата.

Отворих няколко хотела тук, които препоръчвате, но ми идват скъпички 5*.

Мерси предварително.
ПС - прилично обзавеждане, добра храна и близък плаж са ни приоритет, спа-то не ни вълнува за сега.


Виж тук

https://online-bulgaria.mouzenidis.com/?country=29&departFro … 429684.1493967386

Аз си набелязвам от тук хотели и после резервирам чрез приятелка туроператорка.
Виж целия пост
# 489
Здравейте, дами! Поздравления за страхотната тема!

Тази година за пръв път ще сме в Гърция с хранене. Моля ви за помощ, че съм пристисната от времето и не знам от къде да я подхвана.
Препоръчайте хотел за 2 възрастни + 2 деца (8 и 2 г) с 2 или три хранения. За 5-6 нощувки,  20-30 юни, да се вмъкнем в 1600 лв макс. На Халкидики или до 100тина км от Солун,не по далече, че пътуването им идва много на децата.

Отворих няколко хотела тук, които препоръчвате, но ми идват скъпички 5*.

Мерси предварително.
ПС - прилично обзавеждане, добра храна и близък плаж са ни приоритет, спа-то не ни вълнува за сега.
Потърсете оферти за CHROUSSO VILLAGE . Това е един от бюджетните хотели с ALL INCLUSIVE за семейства с деца.
Виж целия пост
# 490


Някой с пресни впечатления от Блу Долфин?Преди се обсъждаше често,но не ми е бил фаворит и не съм се интересувала.Сега компанията го избраха с мнозинство и ще ходим в края на май.Надявам се да не се разочаровам много?
Впечатленията са ми отпреди 3 години, комплексът много ми хареса като цяло. Намира се на няколко км от Метаморфоси, подходящ за любителите на спокойствието и пълната почивка. Храната е разнообразна, а анимацията, чистотата в стаите, поддържаните зелени площи за мен са без забележка.
На плажа се излиза минавайки през една маслинова горичка, не е много голям, но места има винаги. Срещат се скали тук там, но основно е с пясък. Шезлонгите и чадърите се заплащат.
Смятам, че ще ви допадне, аз бих почивала там отново.
[/quote]

Сийка*,благодаря за отзива!Много по спокойна съм вече.Можеш ли да кажеш повече за анимацията за деца,че ние ще бъдем с доста,дали ще има как да се забавляват?
Благодаря ти още веднъж!
Виж целия пост
# 491
Здравейте  Hug
Ще почиваме в Mediterranean Village -HB-за три дни,да ви попитам , храната на блок маса ли е и предлагат ли се някакви напитки по време на хранене?
Да, на блок маса е. Много изискана и изобилна.Напитките за вечеря, включително водата се заплащат отделно и се сервират от сервитьор. Нивото е високо. Когато седнете на масата веднага идват да ви вземат поръчката за напитките и не се бави поднасянето. На закуска има кафе и сокове.
Виж целия пост
# 492
Ходихме в Блу Долфин преди 4 години, точно май месец. Времето беше идеално за плаж. Половината персонал бяха българи, включително аниматорите. Цяла вечер децата танцуваха и играеха. Имаше безплатни спорти занимания за всички. Аз ходех на водна аеробика, имаше аеробика и във фитнес клуба (срещу басейна), какато и йога на открито. Комплекса е заграден, красиво направен - дръвчета, мостчета, много цветя и тн.  Детската площадка е голяма и хубава. Там е и сградата с детския кът, където децата рисуват и творят разни неща. Двата бара са до басейна, вечер на по вино. Имаше и някакви игри с томболи там. Другите мнения за храна и чистота също ги споделям. Като цяло остнахме много доволни. Колко ви излезе на човек/нощувка, ако е удобно да попитам? Защото цените ми се видяха завишени спрямо тогава.
Виж целия пост
# 493
Jeanny,много благодаря за изчерпателния коментар,аз мислех,че този хотел ще е голямо разочарование,а сега съм много доволна,че даваш такива хубави коментари!За двама възрастни и едно дете ни излезе 600E със отстъпката за ранно записване за 7 нощувки на закуска и вечеря.
Виж целия пост
# 494
Дали има вече инфо за новият гранд хотел на тасос.има в момента добра цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия