Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 172 176
  • 759
# 495
Много добър хотел,на добро ниво.(Нищо,че е на българи,от веригата гранд хотел велинград)Добро управление и хубаво място,плаж.Това ми каза моя близка,която е в тур бизнеса.
Виж целия пост
# 496
Дали има вече инфо за новият гранд хотел на тасос.има в момента добра цена.
Скоро се обсъждаше в темата за Тасос...
Виж целия пост
# 497
Дали има вече инфо за новият гранд хотел на тасос.има в момента добра цена.
Скоро се обсъждаше в темата за Тасос...
Мерси на всички
Виж целия пост
# 498
Ние ще бъдем в Cronwell Platamon Resort в края на юни. Освен замъка Платамонас какво още можем да разгледаме в близост на Олимпийската ривиера? Изворите на Афродита?
Виж целия пост
# 499
Ние ще бъдем в Cronwell Platamon Resort в края на юни. Освен замъка Платамонас какво още можем да разгледаме в близост на Олимпийската ривиера? Изворите на Афродита?

Приятно изкарване...
Писала съм по въпроса няколко пъти. Сега само ще ги изброя. Познавам всяко място отлично. Ако има нужда питай...

Древния град Дион
Също така древното селище Скотинас
Litochoro Maritime Museum
До Платанамонас е византийската  крепост от XIII век, вижда се отдалеч.
Около Лептокария е Ливитра, древна местност, гърците мислят, че това е родното място на Орфей
Геоложкият музей  Olympus - Лептокария
Близо се намира и манастирът Каналон
Недалеч от Платанамонас са и изворите на Афродита в дефилето на река Pineios, Tempi Valley
Обсерватория Неа Агатуполи до Метхони, наблюдение на птици
Седалището на боговете, планината Олимп
Малко по-далеч, може да стигнете до Вергина,  където е гробницата на Филип Македонски
Виж целия пост
# 500
Bled, невероятна си!!! Hug Hug  Ще прегледам! Огромни благодарности още веднъж!! Heart Eyes Това, че съществуват такива хора като теб ми връща вярата в добротата!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
здравейте,

мнения за Olympic Star Beach Hotel, Неи Пори?

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 502
Някой с пресни впечатления за времето на Халкидики? Стягам багажа и съдейки по времето тук не ми се вързват плажните неща да приготвям.Чак ми се плаче.Надявах се поне за слънчеви бани да става.Миналата година времето беше прилично.
Виж целия пост
# 503
Аурори,
ние се върнахме преди 3 дни от Метаморфози. Детето се къпа през цялата почивка в басейна. Като се прибрах в София изпаднах в депресия от този дъжд Simple Smile
Честно казано съжалявам,  че не останахме още няколко дни...
Виж целия пост
# 504
Много ме човъркаше и мен този въпрос, но се въздържах да питам, защото знам, че е доста относително. Ние ще заминаваме на първи юни за Касандра (близо до Сивири) и като гледам прогнозата, ми е ясно, че морската вода ще е към 20 градуса, което си е откровено студено. Хотелът ни е с басейн, та хранех тайни надежди, че поне детският може да става за къпане.
Виж целия пост
# 505
Данито, освен ако твоето детенце не е някой скрит морж ☺.
Виж целия пост
# 506
Някой с пресни впечатления за времето на Халкидики? Стягам багажа и съдейки по времето тук не ми се вързват плажните неща да приготвям.Чак ми се плаче.Надявах се поне за слънчеви бани да става.Миналата година времето беше прилично.

Аурори,
ние се върнахме преди 3 дни от Метаморфози. Детето се къпа през цялата почивка в басейна. Като се прибрах в София изпаднах в депресия от този дъжд Simple Smile
Честно казано съжалявам,  че не останахме още няколко дни...

За съжаление в момента не е така. Върнахме се преди малко от този маршрут
Бяхме в тези хотели
http://www.nevros.gr/index.php
http://www.hotel-jennifer.com/en/drama/hotel/jennifer.htm
за по една нощ.
Изкарахме прекрасно, но не и с времето.
На първият не ни валя, но беше облачно.
По пътя на връщане ни валя много, както и в хотела. Затова тръгнахме набързо рано.
Днес по пътя почти непрекъснато...

Това не са морски хотели, но все пак. По местните телевизии прогнозата до неделя в близките до нас части на Гърция е облаци и дъжд. Надежда за добро време след неделя. Всъщност същото като тук.
Към Атина не вали, около 20 градуса.
Съжалявам...

Аурори,
ние се върнахме преди 3 дни от Метаморфози. Детето се къпа през цялата почивка в басейна. Като се прибрах в София изпаднах в депресия от този дъжд Simple Smile
Честно казано съжалявам,  че не останахме още няколко дни...

Къпането в басейните, особено детски е напълно възможно и по това време. Стига само поне седмица да е имало слънце. Морето НЕ.

Имахме идея за дълго пътуване и тази пролет, както винаги. Но не ми се разхожда в дъжд.
Ще изчакаме...



Виж целия пост
# 507
А къде следите прогнозата за времето? Ние сме на Халкидики от 03.06 за една седмица.
Виж целия пост
# 508
Аз гледам в accuweather. Нямам впечатления доколко са му достоверни прогнозите, но една колежка е доволна.
Виж целия пост
# 509
А къде следите прогнозата за времето? Ние сме на Халкидики от 03.06 за една седмица.

Специално в горния ми пост не съм следила прогнози, а ги гледах по местни телевизии.

Ако ми се налага предварително използвам предимно гръцки сайтове. Не ме подвеждат...

http://www.hnms.gr/hnms/english/index_html
http://www.meteo.gr/meteoplus/index.cfm
http://www.deltiokairou.gr/
http://www.meteorama.gr/
http://stratus.meteo.noa.gr/front

Водата
http://seatemperature.info/greece-water-temperature.html

Но през май, юни, септември ние специално не ходим в Гърция на море. Просто пътуваме където дойде...
Всеки плаж би бил добре, ако не, здраве...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия