Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 172 173
  • 759
# 525
Скрит текст:
Ние сме със закуска и вечеря, но и през деня децата трябва да хапват нещо, кафета, вода, сладолед, сокове ... Вечер алкохол за нас  Crazy Ориентировъчно едно кафе колко е на бара /пием доста кафе/? Едно узо?

ПП. Тия две води на ден ли или за целия престой? Децата много пият вода ...


Водата и плодовете са за Добре дошли !!!...

Благодаря ти за отговорите, Блед, тук и на лични! Flowers Sunflower Изобщо не се притеснявай, че отговаряш по-бавно. Имам още 20 дни, така, че не ми е проблем Simple Smile
Предполагам, че в Траки палас приемат плащане с карта?
И още - трябват ли аква обувки в този район?


Няма проблем за плащане с карти...

Преди няколко години плажа пред хотела буквално беше унищожен от морето при буря. Положиха много усилия да го възстановят трудно. Получиха се тераси, стени с доста денивелация. В горната част насипаха пясък и се образува изкуствен плаж продължаващ в трева. Тук няма таралежи, няма как.
До морето има достатъчно камъни и е възможно.
По принцип вземете мерки за много места в Гърция.
Ако има камъни, скали и подобни винаги взимайте аква обувки. Няма да навредят, а могат много да помогнат.
Виж целия пост
# 526
До нашата почивка остават две седмици. Вчера се обзаведохме всички с аква обувки, предполагам, че на Лефкада ще са необходими. И сега малко глупав въпрос - те само при влизане в морето ли се обуват или как?
Виж целия пост
# 527
До нашата почивка остават две седмици. Вчера се обзаведохме всички с аква обувки, предполагам, че на Лефкада ще са необходими. И сега малко глупав въпрос - те само при влизане в морето ли се обуват или как?
И мен ме интересува, но ме беше срам да попитам  Whistling
Виж целия пост
# 528
Носиш ги когато сметнеш за добре. Принципно целта им е да предпазват от морски таралежи и камъни.
Виж целия пост
# 529
До нашата почивка остават две седмици. Вчера се обзаведохме всички с аква обувки, предполагам, че на Лефкада ще са необходими. И сега малко глупав въпрос - те само при влизане в морето ли се обуват или как?

Носиш ги когато сметнеш за добре. Принципно целта им е да предпазват от морски таралежи и камъни.

И от парещ пясък предпазват.  Wink А за някои са толкова удобни, че си ги носят и в София.  Laughing С очите си го видях. Мъжът пазаруваше в Била с такива обувки.  Laughing
Виж целия пост
# 530
А за някои са толкова удобни, че си ги носят и в София.  Laughing С очите си го видях. Мъжът пазаруваше в Била с такива обувки.  Laughing
Малкият го пускам да играе навън с такива обувки, че са му удобни  Mr. Green Иначе доста хора не знаят за какво са, просто удобни гуменки  Peace
Виж целия пост
# 531
Досадно е само когато се набият с пясък и ако после трябва да ги обуеш отново още мокри не е много комфортно. Така че имай предвид това, изплаквай след употреба при възможност, разбира се, ако изсъхнат, пясъкът лесно се изтупва, ако е нямало възможност за изплакване. Децата понякога са нон-стоп с аква обувки, точно и заради горещия пясък.. Но зависи все пак от плажа. Аз като ходим на катамаран изкарвам с тях по цели дни, защото ми е по-спокойно, иначе се хлъзга (мокри се постоянно) и мога да си падам нон стоп, ако се разкарвам боса или с обикновени джапанки.. Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Благодаря ви за отзивчивите отговори, надявам се обувките да ни свършат работа. Имаше модели в Кауфланд и в Лидл, ако някой се интересува да си купи сега.
Виж целия пост
# 533
Благодаря ви за отзивчивите отговори, надявам се обувките да ни свършат работа. Имаше модели в Кауфланд и в Лидл, ако някой се интересува да си купи сега.
Супер, какви са горе-долу цените в Кауфланд?
Виж целия пост
# 534
Детските по 8 лв., дамските - 9, а мъжките - 10 лв. Уточнявам, че вчера - неделя - ги имаше, в кошовете за специални предложения преди касите. Не зная дали и през новата седмица ще се предлагат.
Виж целия пост
# 535
Здравейте!

Разглеждам Chrousso village - за 3 нощувки, в началото на септември, двама възрастни с дете на 14 г. /той май се брои възрастен/. В този ценови диапазон ок ли е, плажа гледам е добре  newsm78
Ако се сещате, моля предложете и още нещо по-добро подобно в този ценови клас  Hug
Виж целия пост
# 536
според мен си заслужава,ние с дете на 9 пътуваме другата седмица за там.Дали си заслужава за 3 дни е друго.разберете поне кой ден е гръцката вечер ,да ви е по интересно.
Здравейте!

Разглеждам Chrousso village - за 3 нощувки, в началото на септември, двама възрастни с дете на 14 г. /той май се брои възрастен/. В този ценови диапазон ок ли е, плажа гледам е добре  newsm78
Ако се сещате, моля предложете и още нещо по-добро подобно в този ценови клас  Hug

Виж целия пост
# 537
според мен си заслужава,ние с дете на 9 пътуваме другата седмица за там.Дали си заслужава за 3 дни е друго.разберете поне кой ден е гръцката вечер ,да ви е по интересно.
Здравейте!

Разглеждам Chrousso village - за 3 нощувки, в началото на септември, двама възрастни с дете на 14 г. /той май се брои възрастен/. В този ценови диапазон ок ли е, плажа гледам е добре  newsm78
Ако се сещате, моля предложете и още нещо по-добро подобно в този ценови клас  Hug


В събота се прибрахме от там.
Във вторник е гръцката вечер.
Виж целия пост
# 538
...............В събота се прибрахме от там.
Във вторник е гръцката вечер...............

Охоооо-супер за посрещане.Ако онзи ниския тупан е още управител на ресторанта,ще стартираме добре почивката.
 Весело изкарване на всички !!!
Виж целия пост
# 539
Здравейте, включвам се с три въпроса към тези, които са почивали в Сани бийч хотел. Моля Ви, бихте ли ми обяснили каква е системата за хранене там, какво напрактика представлява Dine-Around? Вторият ми въпрос е известно ли Ви е да има разходка с корабче, която е безплатна за гости на хотела? И последния въпрос - плаща ли се кафето от кафемашината в стаята , ако не сме на ол инклузив, а нa HB? Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия