Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 172 169
  • 759
# 540
Dine-araund позволява да вечерята във всеки един от ресторантити без този на Астериас сютс. Това обаче е инфо от преди 2 сезона и сега може да са променили условияна. Но принципа няма да е много различен. Освен това имате опция в зависимост от продължителността на престоя определен брой вечери вместо в ресторанта да ги направите в избрани ресторанти на Марината. Кафето в стаята е фри. За корабче не съм чувала.
Но това е инфо от времето при стария собственик. Сега може да е различно.
Виж целия пост
# 541
Здравейте,

ще сме в Chrousso village. Моля, предложете да посетим някоя забележителност на връщане към София.
Виж целия пост
# 542
Здравейте,

ще сме в Chrousso village. Моля, предложете да посетим някоя забележителност на връщане към София.

Забележителностите по пътя и въобще са страшно много. Трудно е за изреждане. Трябва да решите поне къде точно искате да спрете.
Защото още в ХАЛКИДИКИ има много какво да се види.
Друг е въпроса откъде ще се върнете. През Солун или Ставрос-Аспровалта. Което дава още възможности.
И накрая Серес и Керкини(3 поста на тази стр.), пак много варианти, забележителности и невероятни църкви, манастири.
Виж целия пост
# 543
Здравейте, дами!
Гърция ми е непонятна като дестинация за почивка. Тази година искаме да организираме почивката там - в началото на септември. С две малки деца сме и ми се иска да отидем на място, което е по-близо до България. Бихте ли ми препоръчали хотел - ол инклузив, да е на плажа /близо до/, плажът да е чист и със ситен пясък.
Виж целия пост
# 544
В момента сме в Mediterranean Village на олимпийска Ривиера. Мисля че отговаря на вашите изисквания.
Виж целия пост
# 545
Здравейте гледам хотел аристотелес холидей резорт и спа. Искаме да почиваме сега от25. Може ли някой да каже мнение и дали си заслужава да си алл или Hb.
Виж целия пост
# 546
Здравейте гледам хотел аристотелес холидей резорт и спа. Искаме да почиваме сега от25. Може ли някой да каже мнение и дали си заслужава да си алл или Hb.

Ето мое мнение ТУК

и наши снимки ТУК

Здравейте, дами!
Гърция ми е непонятна като дестинация за почивка. Тази година искаме да организираме почивката там - в началото на септември. С две малки деца сме и ми се иска да отидем на място, което е по-близо до България. Бихте ли ми препоръчали хотел - ол инклузив, да е на плажа /близо до/, плажът да е чист и със ситен пясък.

Добре дошла...
Хотелите са страшно много и описването е невъзможно. Вижте 1 стр., изберете ако може поне района и ще помагаме.
Препоръчвам заради децата  
http://platamon.cronwell.com/
Виж целия пост
# 547
Благодаря ви, сега ще ги разгледам!
Виж целия пост
# 548
поздрави от Крузо Вилидж. супер топло време,чист комплекс,може би храната е една идея надолу спрямо 2014г. приятна почивка на всички !
Виж целия пост
# 549
поздрави от Крузо Вилидж. супер топло време,чист комплекс,може би храната е една идея надолу спрямо 2014г. приятна почивка на всички !
Ох, ужас. Става ли изобщо за ядене храната? Ние ще сме там през юли.
Виж целия пост
# 550
е,има все пак какво да се хапне. По добре се подготви с нещо против стоножки,че .......Предната вечер псувах едни руснаци че местеха мебелите посред нощ и тази вечер разбрах защо !
Виж целия пост
# 551
Здравейте, ще пътуваме във вторник с две деца под 18г за Тасос. Достатъчно ли е да носим паспортите им и актове за раждане? Ако някой скоро е пътувал и ми каже за пътя и за времето за минаването на границата ще съм му благодарна.
Виж целия пост
# 552
Здравейте, ще пътуваме във вторник с две деца под 18г за Тасос. Достатъчно ли е да носим паспортите им и актове за раждане? Ако някой скоро е пътувал и ми каже за пътя и за времето за минаването на границата ще съм му благодарна.

Да, достатъчно е ако сте двамата родители и сте с еднакви имена.
В момента границата се минава за минутки, спокойно.
Виж целия пост
# 553
Здравейте, има ли отсядали в хотел Антемус- ако правилно разчитам е 5 звезден? Бях си го набелязала за началото на юни, сега го дебна за септември. Но дали си заслужава цената, мненията са суперлативи, обаче да не стане обратното. По снимките виждам доста и навътре плитко крайбрежие, пясъкат ми се видя някак като кал. , но оже да е от снимката.
И още един въпрос някой ползвал ли е чужд туроператор за резервация? Аз намирам разлики в цените с нашите агенции.
Виж целия пост
# 554
Здравейте, има ли отсядали в хотел Антемус- ако правилно разчитам е 5 звезден? Бях си го набелязала за началото на юни, сега го дебна за септември. Но дали си заслужава цената, мненията са суперлативи, обаче да не стане обратното. По снимките виждам доста и навътре плитко крайбрежие, пясъкат ми се видя някак като кал. , но оже да е от снимката.
И още един въпрос някой ползвал ли е чужд туроператор за резервация? Аз намирам разлики в цените с нашите агенции.

Отдавна съм писала за хотела. Един от тези, които си заслужават звездите. Не напразно дори в ресторанта има Дрес-код. Чудесна храна и условия.
Но доста високи цени, почти няма компромиси. Поради тази причина българите и от околни страни са твърде малко.
Плажът е слабото място на хотела, но все пак става. Не е достатъчен(нагъсто) и пясъка не е от добрите.
Заслужава си...като цяло.
Аз лично не ползвам наши агенции. И не ги коментирам.

е,има все пак какво да се хапне. По добре се подготви с нещо против стоножки,че .......Предната вечер псувах едни руснаци че местеха мебелите посред нощ и тази вечер разбрах защо !

Усмихвам се...това си е цяла атракция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия