ЕЛП 53 - медена, архимедена, овнешка... с трион!

  • 34 728
  • 726
# 495
а какво ще кажете за едно събиране в заимовата?
там имаше бира, рибка и площадки за дечинята Blush
Виж целия пост
# 496
Тъкмо съм без дечиня и съм фрии за всякакви мероприятия  Hug
Виж целия пост
# 497
ако не ме смързи до смърт, довечера ще ходим на кино в парка - "С деца на море", убедих дребната за каузата - разбира се трябваше да обещавам някакви сладоледи и среднощни разходки с лодки в езерото  Crazy
Виж целия пост
# 498
Аз мога тая привечер в Заимов  Simple Smile
Само кажете място и час и ще долетя.
Виж целия пост
# 499



обявихме го за пижамен ден  Sunglasses
Виж целия пост
# 500
Мили мои сладки, архимедени!
Как ми е примъчняло за вас!
Как се радвам и завиждам на срещите ви!
Ама ще дойде есен и прелетните чавки ще се прибЕрат дома и тогава...тогава предвиждам такъв живот, че само си викам ДАНО! Ини бири, ини сайдери (и ний сме модерни, кво си мислите?!), ини моабети и кикот до подмокряне предвиждам. И колкот по-мащабни, толкоз по-убави ги виждам.

Скрит текст:
И пак потретвам и почетвъртвам: зЕмете се У ръце, сбЕрете се, па ей го дей мойто село, на една плюнка място. И без туй сте една кола хора, айде, да речем, две. От днеска за утре го решавате, дзвънвате ми и съм готова одма. И после предвиждам такъв купон, че само си викам ДАНО!

Дано сте "дишали" вчера заедно. Да имам още матриал за завиждане.
(Това "дишане" го организира на една моя приятелка снаха й, тъй че съм още пО За.)

Цалуфки на сичкуту елп и дечинята елпски.
 Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 501
аз не дишах, щото не мога да намеря улицата, а нямаше кой да ме води за ръка  Blush

за сметка на това гледах 2 филма  Crazy
Виж целия пост
# 502
Добра седмица, елпейци и елпеиди  Hug

Систър, докат' се добера, па да рекна - супер, по която
и част на месеца да е, имаме да наваксваме Simple Smile

Друго? Радвам се да видя и Светалчо, и милорд  Hug

То човек едва ли е все готов, ама това порастването на
елпеидите си е истинско приключение. Все си мислим,
че най-трудното и забавното е в началото. Тц, отпосле
идва  Mr. Green
Виж целия пост
# 503
 Laughing не съм ви се похвалила  Sunglasses

гледахме трейлър (или тиизър беше  Rolling Eyes ) на "Тролчетата". момичето тролче пееше песничка и моЙто чудо подскочи на метър височина с индиански вик "чувал съм я!. Харесва ми!"

от мен си е и малко от бащицата Mr. Green


Виж целия пост
# 504
Аз приключих офанзивата на пчелина и сега ми се полага лек към умерен телесен разпад. Днеска една работничка се изхитри да ме ужили на деликатно място, някъде в областта, откъдето никнат краката, та сега крача леко непристойно - също като фитнес прошляк.

Най-искрено съчувствие заради ужилването. Миналото лято имах радостта да наседна една оса. После няколко дни в работата и вкъщи на стол сядах странично  ooooh! Добре че не съм алергична към ужилване, че щях да заприличам на Ким Кардашиян.  Crazy
Скрит текст:



Да ви покажа истината за начина на действие на мъжкия и женския мозък  Laughing

Виж целия пост
# 505
Моля да се впише още една душа при Здрачо(по)читателите  Laughing
И сега дилемата на сезона - Деймън или Едуард, Йън или Робърт  Sunglasses

А на тези, дето са ноу брейнз(с) им е най-лесно  Mr. Green
Виж целия пост
# 506
Едуард!!!!
Виж целия пост
# 507
зззз зззззззз ззззз зззз
ло е объркала темата?
не знам кой е Едуард, да страдам ли?
зззз зззззззз ззззз зззз
Виж целия пост
# 508
Ло изобщо не е объркала темата.  Mr. Green
Почитаема ни Добри - имате да наваксвате в жанра вампирски.
Така ми се чини.  Laughing Здрач vs Дневниците на вампира.

Ване, ще ѝ предам. Може да изчакаме и други елпейци по тема-
та, вярвам, че има какво да кажат  Laughing

Аз май пропуснах най-важното - дилемата не е моя, на ЛоДж е  Mr. Green
Виж целия пост
# 509
боя се, че след Дракула на Стокър и Дневниците на вампира не съм посягала към таквоз четиво  Blush

за новата здрачолюбка  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия