ЕЛП 53 - медена, архимедена, овнешка... с трион!

  • 34 727
  • 726
# 510
Прочетох го преди време, основно по препоръка
на наша ЕлфИра, всички части, че даже и тук си
хортувахме по този повод Simple Smile. Та, посегни, няма
страшно - ние ще те пазим (то не че има от как-
во)  Hug
Виж целия пост
# 511
горките вампири - налазвам ги одма Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Дневниците на вампира четох много, много отдавна, и то май само първата книга. НО ако си спомням правилно, Деймън беше едно dark and dangerous лошо момче? Нима може да има изобщо дилемаMr. Green Mr. Green  Laughing

Ло, нали знаеш, традиционно препоръчвам(е) "Сбръч" на прочелите "Здрач". Но щом иде реч за ЛоДж, не е подходящо четиво за нея. Трябва да има навършени 25.  Laughing

Честит ви вторник, и честит ни завърнал се милорд.   Grinning
Виж целия пост
# 513
О! 25 навършени?  Crossing Arms Значи и на мен може да ми е
рано за "Сбръч"  Mr. Green
Като ще си честитим времето, днес още никой не е чес-
титил срядата. Честита да е!
Виж целия пост
# 514
два дена до почивчицата Blush





та-та-тааа-та-та-та


Виж целия пост
# 515
Благодаря за поздрава, Добри, любимо парче на Дреболинда  Hug
Липсват ми вече малките чудовища, но пък така е по-здравословно Simple Smile
Виж целия пост
# 516
Понеже утре няма да съм на линия, слагам това още от днес. Някак си ми се струва, че няма да възразите  Sunglasses

Виж целия пост
# 517
единствената причина пореди която не пия бира в момента, е че нямам  Blush
Виж целия пост
# 518
Пия кафе!
Ако пиина бира, ще си легна! Не е ясно кога ще стана!
Виж целия пост
# 519
Ако ще е викторина "кой какво пие", аз пия струдена вода   Mr. Green
После ще е нещо по-сериозно.

Розе, чудесна идея за утре  Hug

И покрай времето олимпийско се сетих из тия дни за откри-
ването на олимпиадата преди 4 години. Помните ли, дето се
бяхме заредили една-две вечери преждевременно пред тв-то.
И Сарко беше, мда.  Laughing
Виж целия пост
# 520
Все пак е редно да се открие новата седмица.



Виж целия пост
# 521
Имам питанка - знаете ли добър ортопед и травматолог в София? Не за деца.
Виж целия пост
# 522
не знам роз, а ще трябва да водя детето за консултация  Confused

това с лекарите стана ката руска рулетка
Виж целия пост
# 523
За възрастни - д-р Филипов, болница Витоша.
За деца - д-р Ивайло Ефремов, Горна баня.
Виж целия пост
# 524
Розе, и аз нямам инфо за добър ортопед
(макар да се е налагало да търсим, но
уви, не свършиха работа). Дано се наме-
ри, дано, това си е огромен късмет  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия