Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е ролята на натриевия цитрат и как се прилага?
Какви са препоръчителните превантивни мерки срещу въшки?
Как да се справим със зелените сополи, които не са от бактериален произход?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е ролята на натриевия цитрат и как се прилага?
-
Какви са препоръчителните превантивни мерки срещу въшки?
-
Как да се справим със зелените сополи, които не са от бактериален произход?
-
Как да се справим с повръщането и обезводняването при деца?
-
Какви са симптомите на вирусно заболяване, което засяга децата?


Тази кашлица - дано не се развие в нещо сериозно. 
Ей,нито през бременността случих на лекар,нито за детето.Такъв карък съм
На 26.04 баткото го върнаха от градина, вдигнал 38 градуса. Изкара 4-5 дни с висока Т вкъщи, повръщане и диария за 1 ден, стомашни болки, почти спря да яде, единия ден стигна до 40 градуса и ми изкара акъла, викахме лекар - ми нищо, вирус... После 1-2 дни беше супер отпаднал, но след това се оправи. На Разпети петък точно мъжа ми се разболя за 2-3 дни, събота аз. Ужасно ни се разбърка стомаха, но за 3-4 дни се оправихме. Малката обаче на Великден вечерта повърна, понеделник вдигна температура и цяля седмица държа 38.5 - 39.3 - 39.7; никакъв апетит, поне пиеше мнооооого вода; цяла седмица криваааа, мрънкаваааа, киселаааа, отпаднала... много ми беше жал за нея, миличката. Натъпках я с панадол и нурофен, викахме лекар и от петък за съжаление започнахме АБ (много се чудих дали да дам, и самия лекар каза, че е вирусно, но гърлото й било червено). Та така с нашата сага. От снощи живна детето, слава Богу, даже хапна, надявам се до 2-3 дни да си е пак себе си.