"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 039
  • 741
# 675
Хай Simple Smile и честит празник на нашите най-любими, и значими същества, децата ни, да са ни живи, и здрави.
Вай бе, тати с дечко, Laughing а мама снима, семейна идилия. Mr. Green
Виж целия пост
# 676
Момичета, Агата е излязъл на разходка, някой може ли да намери снимка в близък план  newsm78 newsm78 newsm78

Добро утро, Силистра! Добре си се срещнала с Бате тази сутрин, но не видя ли с какво брадище е? Просто е неузнаваем! Като отвориш снимката просто дай увеличение на 200 или 400% и ще го видиш как е брадясал! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 677
 Shocked Shocked Shocked

Хорти и аз видях брадището  #Shocked
Наде   Hug тази Алакуртова семейна идилия  Mr. Green.....  newsm78 като гледам може скоро и с внуци да се сдобие  hahaha... че тези деца бързо се развиват  tooth



Да са ни живи и здрави децата, а и ние покрай тях, че да им се радваме  Peace
Виж целия пост
# 678
Виж целия пост
# 679
Shocked Shocked Shocked

Хорти и аз видях брадището  #Shocked
Наде   Hug тази Алакуртова семейна идилия  Mr. Green.....  newsm78 като гледам може скоро и с внуци да се сдобие  hahaha... че тези деца бързо се развиват  tooth

Скрит текст:

Да са ни живи и здрави децата, а и ние покрай тях, че да им се радваме  Peace
Хи, хи, хи Joy Котееее, Simple Smile Heart Eyes разби ме. Joy
Абе защо не мога да влизам във фейса, Thinking Вие можете ли!? newsm78
Виж целия пост
# 680
Скрит текст:
Shocked Shocked Shocked

Хорти и аз видях брадището  #Shocked
Наде   Hug тази Алакуртова семейна идилия  Mr. Green.....  newsm78 като гледам може скоро и с внуци да се сдобие  hahaha... че тези деца бързо се развиват  tooth

Скрит текст:

Да са ни живи и здрави децата, а и ние покрай тях, че да им се радваме  Peace
Хи, хи, хи Joy Котееее, Simple Smile Heart Eyes разби ме. Joy
Абе защо не мога да влизам във фейса, Thinking Вие можете ли!? newsm78

Да, аз мога  bouquet
Виж целия пост
# 681
Брех Силистра ми аз защо не мога бе? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 682
В чий фейс? Във фейса въобще - да, влизам, но в този на Бате просто няма нищо, само  снимката на корицата! Иначе и в него влизам!
Виж целия пост
# 683
В чий фейс? Във фейса въобще - да, влизам, но в този на Бате просто няма нищо, само  снимката на корицата! Иначе и в него влизам!
И в моя профил, и във фейса въобще.
Виж целия пост
# 684
Наде, пробвай от друг браузер, ако и там не може, значи имаш някаква грешка в настройките. Пусни си и една проверка за вируси, защото това също прави невъзможно влизането в някои сайтове.
Виж целия пост
# 685
Привет,
 newsm68 newsm44 smile3533 hug dancing baloni baloni
Честит Детски Празник, девойки!
 
Децата се учат да се усмихват от родителите си!

Агата накъде тръгнал сам самичък в тъмната гора...

Виж целия пост
# 686
Наде, пробвай от друг браузер, ако и там не може, значи имаш някаква грешка в настройките. Пусни си и една проверка за вируси, защото това също прави невъзможно влизането в някои сайтове.
Направо ми призлява Хорти.
И от друг браузър не става, за първи път ми се случва, бясна съм.
Не съм пипала нищо, откъде да са тези грешки в настройките!? newsm78
Виж целия пост
# 687
Наде и аз нямам проблем с фейса  Peace
Виж целия пост
# 688

Направо ми призлява Хорти.
И от друг браузър не става, за първи път ми се случва, бясна съм.
Не съм пипала нищо, откъде да са тези грешки в настройките!? newsm78
Не е от твое пипане, а настройки на доставчика, но това се получава, както ти казах и от вирусче или онези злосторници - зловреден софтуер Malware, които се лепват точно по сайтовете и пречат да ги отвориш. Пробвай с антивирусната програма!
Виж целия пост
# 689
Вече мога да влизам, Party проблема се оправи отсамосебе си, луда работа. #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия