и честит празник на нашите най-любими, и значими същества, децата ни, да са ни живи, и здрави.Вай бе, тати с дечко,
и честит празник на нашите най-любими, и значими същества, децата ни, да са ни живи, и здрави.


тази Алакуртова семейна идилия
като гледам може скоро и с внуци да се сдобие
... че тези деца бързо се развиват 

тази Алакуртова семейна идилия
като гледам може скоро и с внуци да се сдобие
... че тези деца бързо се развиват 

Котееее,
разби ме. 
Вие можете ли!?

тази Алакуртова семейна идилия
като гледам може скоро и с внуци да се сдобие
... че тези деца бързо се развиват 

Котееее,
разби ме. 
Вие можете ли!? 


проблема се оправи отсамосебе си, луда работа.
Препоръчани теми