"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 039
  • 741
# 690
Еееее, браво, много хубаво! Ха, честито!
Виж целия пост
# 691
Здравейте и честит празник на всички порастнали и непорастнали деца.Аз нещо не разбирам:бати ви за какво ползва фейса си?Само да му сменя профилните снимки ли?Май днес най-вече той има празник.По-големи детинщини от неговите не съм виждала.Ха, наздраве!
Виж целия пост
# 692
Здравейте и честит празник на есички порастнали и непорастнали деца.Аз нещо не разбирам:бати ви за какво ползва фейса си?Само да му сменя профилните снимки ли?Май днес най-вече той има празник.По-големи детинщини от неговите не съм виждала.Ха наздраве!
Ооооо, Чики, ти хем знаеш, че той обича да си играе, хем му се чудиш! Ами фейсчето му е за играта тука има-тука нема! В момента сме на тука нема.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 693
Еееее, браво, много хубаво! Ха, честито!
Пак същото както преди. Rolling Eyes Cry
Хи, хи вярно Чики, бати е едно порасло на ръст детенце, а на акъл....... Thinking
Виж целия пост
# 694
Наде,за акъла му е спорно в какво количество е, имайки предвид и ръста.Дали има права или обратно пропорционална зависимост, ще трябва доста да поумуваме и смятаме.
Виж целия пост
# 695
Защо така се държи този човек  Rolling Eyes като непораснало 37  годишно дете  Sick
Днес определено май повече той празнува отколкото Нурсели  Crazy
А добър вечер  Hug
Радвам се че поне днес е по-раздвижено в темата  Party
Виж целия пост
# 696
Момичета, моля ви гласувайте нашия Бати да отиде на финала newsm17 newsm17 newsm17

Любима турска звезда

http://turskazvezda2016.blogspot.bg/p/blog-page_56.html
Виж целия пост
# 697
 
Момичета, моля ви гласувайте нашия Бати да отиде на финала newsm17 newsm17 newsm17

Любима турска звезда

http://turskazvezda2016.blogspot.bg/p/blog-page_56.html
Гласувам редовно!  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 698
Как се гласува? newsm78
Като кликна върху някое име, което си избирам и нищо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 699
И аз така.Мислех,че върху снимката,но не става.
Виж целия пост
# 700
Имате подарък от бати за празника. Откри си инстаграма и има какво да се гледа,но съм от тел.
Виж целия пост
# 701
Не е върху снимката, от дясно има имена, под снимките. Пише ГЛАСУВАНЕ и има 6 имена, кликвате в точката пред името на нашия Ага и натискате VOTE.
Виж целия пост
# 702
Ето клипът от Бате https://www.instagram.com/p/BGHwSi3trZ_/
Виж целия пост
# 703
С тези дресировки дали не е решил да си прави цирк?
Виж целия пост
# 704
Добра вечер Прекрасници Hug Heart Eyes
Прекрасно е, че сме били деца!
Честит празник на, вечното, дете у нас bigdance2 newsm18

от както МАА е с Нурсъли, той все без дрехи ходи Shocked
 newsm78 newsm78 дали защото е много топло, или .....да е в .....бойна готовност smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия