"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 036
  • 741
# 720
Привет,
Свет,  готин стих си сътворила, а Агата май се връща у града. Grinning
Виж целия пост
# 721
Привет,
Свет,  готин стих си сътворила, а Агата май се връща у града. Grinning


Сезонче   Hug
а може само да променя планинското местонахождение  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 722
Виж целия пост
# 723
Здравейте!Бати кара бясно със 180км/ч,а Нурселка лети със самолет.После пак на плаж...ха отгатнете кой накъде е поел.
https://www.instagram.com/p/BGL9poAnSzQ/?taken-by=nurselisarikaya

Виж целия пост
# 724
прекрасна петъчна вечер, Прекрасници  Hug Heart Eyes
Свет, размямме в ранни зори rotfImbo rotfImbo
На тебе, окосмяването на Агата, те вдъхновява #Shocked #Shockedв случая, зле!! Но, все пак написа стихче!!!!

Нурсъли, е побликувала в инсаграма си, клипче от самолет!!
Дали са заминали за чужбина newsm78 newsm78 или, тя е предпочела да се прибере, в Истанбул, със самолет!!!
Виж целия пост
# 725
Да не са се изпокарали и единия на колата, другия в самолет. Състезание - кой пръв ще стигне..
Много мостчета видях и тъкмо преди кацане едни наредени едни и същи къщички. Май не пристига в Истанбул. Друг град е Thinking
Виж целия пост
# 726
Мисля,че е Истанбул.Виждат се мостовете и острови.Подредените къщи са новите крайни квартали.Такова е новото им строителство.Струва ми се че девойката е заминала пак на юг.Затова бати е катал бясно към летището да не изпуснат полета.Очакваме нови снимки от Егейска Турция.
Виж целия пост
# 727
Здравейте на всички!
Чики, къде ще я посреща, бе джанъм, като тя се приземява в Истанбул? Не виждаш ли, че в края на клипа самолетът докосва пистата? Освен това, ние не знаем кога са правени двата клипа по време. Може този с колата да е от преди и той пак да ни зашеметосва със стари клипове, а в самолета да са двамата. Има и друг вариант - тя има работа в Истанбул и затова лети сама , а тоя я е карал до летището и е останал при "децата" на село! Самолетът идва от юг!
Виж целия пост
# 728
Хай, хай, хай Simple Smile по нощите, но не пречи.
Много обичам животни, ноооо тези кучета взеха да ми идват на моменти в повечко. Stop
Агата определено има нужда от пренареждане на приоритети си, иначе в един момент, ще си остане сам със своите верни другари кучетата.
Свет, мноооого показателно и вярно стихче от твоя страна, поздравления.
Виж целия пост
# 729
Значи е Истанбул.  smile3521
Връщат се в света. Или тя, или той, или двамата...


И на мен ми досадиха овчарките. Предпочитам дечица - весели, засмяни, гукащи...
Виж целия пост
# 730
Момичетааа...пуснах Новата 45 тема...
Ето я...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=926111.new#new

Дайте да изпишем тази до 50 страница и тогава да се пренесем в Новата . bowuu Peace

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 731
Да се върнем назад във времето Grinning Wink...кога Агата мязаше на човек bowuu Peace hahaha hahaha hahaha





Виж целия пост
# 732
Девойки, това е снимка на семейството на Бате!
Виж целия пост
# 733
Девойки, това е снимка на семейството на Бате!


smile3537 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 734
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия