Хасково - 20

  • 144 015
  • 755
# 315
Записвам си и аз за д-р Румен Христов. Ако някой има по подробна информация, къде работи в момента или телефон за връзка, моля да сподели. А знаете ли дали се занимава с отстраняване на бенки по хирургичен начин?
Аз лично съм доволна от д-р Василев. Няколко пъти съм ходила при него, но винаги има толкова много жени, които чакат, че се стои с часове пред кабинета. Освен това той така набързо претупва прегледа, имам чувство, че всичко е за пари. Говори едни и същи заучени фрази на всички. Малко си изгубих доверието в него.
Виж целия пост
# 316
Ето тук има инфо https://business-europe.bg/%D0%B4-%D1%80-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%BE

Лолита, като засстанеш с лице към 1ва поликлиника, тръгваш надясно, по тротоара по Кърджалийска и МЦ ти се пада вляво.
Виж целия пост
# 317
Момичета, имате ли впечатления от д-р Мариана Господинова ?  Кабинета и се намира на гърба на аптека Живакова /тази, която е на ул. Георги Кирков/.  Бихте ли я препоръчали като педиатър? Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 318
Записвам си и аз за д-р Румен Христов. Ако някой има по подробна информация, къде работи в момента или телефон за връзка, моля да сподели. А знаете ли дали се занимава с отстраняване на бенки по хирургичен начин?
Аз лично съм доволна от д-р Василев. Няколко пъти съм ходила при него, но винаги има толкова много жени, които чакат, че се стои с часове пред кабинета. Освен това той така набързо претупва прегледа, имам чувство, че всичко е за пари. Говори едни и същи заучени фрази на всички. Малко си изгубих доверието в него.


Здравей. Не мога да не дам и аз заслужено високата си оценка за д-р Христов. Изключително внимателен лекар. Изслушва и не предписва излишни лечеия или процедури. Високо препоръчвам. Няма място за сварвнение с Василев - гледащ на теб като на ходещ банковат/лично мнение/. Входа на кабинета му се намира тук на втория етаж мисля беше кабинет №12 - , а ето и телефон за връзка - 0888366572, преглежда вторник и четвъртък след 14:30 до към 18:00ч. Успех!
Виж целия пост
# 319
Имам впечатления от др.Господинова и то никак добри.

Виж целия пост
# 320
Имам впечатления от др.Господинова и то никак добри.


Жаба-жабурана, може ли да разкажеш ....може и на лични. Благодаря предварително! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 321
Някой има ли инфо за кухнята в бадема "две калинки"?
Виж целия пост
# 322
Детските кухни не ги ли снабдява една фирма?
Виж целия пост
# 323


Някой има ли инфо за кухнята в бадема "две калинки"?

Основно, супа и десерт е 3лв.
Виж целия пост
# 324
Къде е тази кухня?
Виж целия пост
# 325
В  кв.Бадема точно до ВиК Бунар.

Аз взех в събота от там на малкия, но не бях очарована.Десерта беше уж крем ванилия, но беше толкова твърд, че и с нож не можеше да се реже.
Виж целия пост
# 326
Това частна кухня ли е?
Виж целия пост
# 327
Да
Виж целия пост
# 328
Еха, не знаех, че имаме и частна кухня. Доставят ли по домовете?
Виж целия пост
# 329
Пише, че правят доставки по домовете.
Навярно не я знаеш, защото я отвориха миналата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия