Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 375
Само търпение и нищо друго
Виж целия пост
# 376
И на мен ми предложиха от клиниката ако искам да мина да ми напишат рецепта от сега,ако ходим това лято до Турция да си набавим медикаментите оттам,че излизали на половин цена.Иначе процедурата ще е септември чак.Но няма да имаме възможност да отидем до Турция,а и не ми се стори удачно да купуваме предварително.
Все още незнам дори с какъв протокол ще съм и с какви медикаменти ще ме стимулират.
Виж целия пост
# 377
Да и на нас ни предложиха варианта с Турция за лекарствата, но и ние няма да можем да идем до там. Аз за сега само този декапептил депо купувам, защото ще ми го бият началото на август. Не знам дано всички през септември да се похвалим. Само това ме крепи Simple Smile
Виж целия пост
# 378
В коя клиника сте? newsm78  И колко единици Гонал са по 800 лв? Shocked Миналия септември аз взимах 450 за по-малко от 500 лв. Трябва да си погледна разписките, но съм на 99% сигурна.
Виж целия пост
# 379
Гонал 900 ми е изписан и ми казаха от една аптека, че е близо 800лв.
Виж целия пост
# 380
Да, моята беше за 450 единици. Цифра си е Sad
Виж целия пост
# 381
Тя не е ли цялата писалка толкова? Може това да е за цялата стимулация с Гонал.
Виж целия пост
# 382
Точно така 1 писалка е 900
Виж целия пост
# 383
Гонал имат различни писалки - 300, 450, 900.
Виж целия пост
# 384
Понеже бях по фонда и по дълъг протокол, не знам кое колко струваше. Но сега погледнах - стимулацията ми е продължила 14 дни, като само гонал са 1800 единици. Отделно има менопур 1125, фостимон 750, зарзио... Явно трябва да събера доста пари за самофинансиран опит...
Виж целия пост
# 385
Понеже бях по фонда и по дълъг протокол, не знам кое колко струваше. Но сега погледнах - стимулацията ми е продължила 14 дни, като само гонал са 1800 единици. Отделно има менопур 1125, фостимон 750, зарзио... Явно трябва да събера доста пари за самофинансиран опит...
Да де, това имах предвид и аз, че в хода на стимулацията лекарят решава кое как да продължи. Тоест, няма много смисъл да се купуват лекарствата предварително, защото курсът търпи промени.
Виж целия пост
# 386
Елба май иска да каже,че стимулацията е излязла доста скъпо и ако опита е бил самофинансиран доста средства са трябвали.
Леле аз ще се самофинансирам и като гледам какви са цените... ooooh!
Виж целия пост
# 387
Стефи, аз си сметнах грубо медикаментите, които са ми изписани и лекарката ми каза, че ще им други. За два декапептил депо, два овитрела, два гонала и 10 мерионала сметнах, че са околко 2600лв грубо. Знам, че ще има и други. Предопредиха ме да наглася между 3 и 4хил за медикаментите, защото тези които изброих са минималните и по време на стимулацията ще се разбере какво ще трябва друго.
Декапепти депо с точност днес го купих за 195.30лв. за брой
Виж целия пост
# 388
Чудя се защо трябват чак толкова много медикаменти,аз като щях да стартирам опит през април,ми казаха лекарства около 1600+опита отделно,но тогава щях да съм с къс протокол.
Е,отложи се опита заради дефектната ми шийка,но сега не мисля,че ще е по-различно.
Дългият май излиза доста по-солено. Thinking
Виж целия пост
# 389
За късия горе долу толкова разбрах и аз, но за дългия протокол са доста повече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия