Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 465
Момичета, моля ви споделете за пункцията. Както писах по-рано съм ужасена от процедурата и много ме е страх. Казаха ми, че слагат венозно някаква упойка, но не е пълна и се изтърпявало 5,10 минути.  #Crazy
Няма нищо страшно- отиваш гладна и жадна, поставят краткотрайна упойка и пунктират. След не много време се събуждаш и ако си ок- си отиваш. Нека има някой с теб да те закара, няма да можеш да шофираш  Peace
Виж целия пост
# 466
Нищо особено не е! Съвета ми е от предния ден, след 17 часа, да преустановиш всякакви храни. Само вода и някакъв фреш си позволи, за да нямаш проблеми след упойката. Упойката даже е приятна  Grinning замайваш се и не ти пука. Интервенцията е не повече от 10 минути.
Виж целия пост
# 467
Много ви благодаря, предварително съм наплашена, че много боляло и тотално се филмирам, а утре ще разбера дали идния понеделник или вторник ще е пункцията. Sick #Crazy
Виж целия пост
# 468
Много ви благодаря, предварително съм наплашена, че много боляло и тотално се филмирам, а утре ще разбера дали идния понеделник или вторник ще е пункцията. Sick #Crazy
Когато фоликулите са повече, след пункцията боли като при цикъл, след прием на но-шпа всичко е ок.
Виж целия пост
# 469
Мойте фоликули са 23, май доста...  След това не ме притеснява болката, а по време на самата процедурата Cry
Виж целия пост
# 470
Мойте фоликули са 23, май доста...  След това не ме притеснява болката, а по време на самата процедурата Cry
Нали ще си с упойка, няма да усетиш абсолютно нищо.
Виж целия пост
# 471
По време на процедурата няма да боли,щом има венозна упойка. Даже е приятно Simple Smile след самата пункция боли,когато са повече фоликули, но минава и се забравя Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Мойте фоликули са 23, май доста...  След това не ме притеснява болката, а по време на самата процедурата Cry
Нали ще си с упойка, няма да усетиш абсолютно нищо.

Не е пълна упойка, казаха леко замайване
Виж целия пост
# 473
Мойте фоликули са 23, май доста...  След това не ме притеснява болката, а по време на самата процедурата Cry
Нали ще си с упойка, няма да усетиш абсолютно нищо.

Не е пълна упойка, казаха леко замайване
В коя клиника си?
Упойката ще е пълна, държи 10-15 мин и после ще си замаяна.
Без упойка се прави само, ако фоликулите са 1-2.
Виж целия пост
# 474
Ама тя няма да я прави тук Simple Smile
Виж целия пост
# 475
та.ра, Aya39 е в Холандия доколкото разбрах и там схемата с упойките е друга.
Виж целия пост
# 476
В Холандия съм и тук е доста по-различно, не слагат пълна упойка. Няколко пъти ги питах дали е много болезнено и вече ме гледат лошо хахаха. Нали тук всичко лекуват с парацетамол и трябва да умираш за да включат други лекарства. Благодаря ви адски много за отговорите bouquet
Виж целия пост
# 477
Щом е венозна упойка , значи е като пълна- тоест ще спиш.  Hug
Май не се води пълна а моментна- не помня точния термин. Като при кюртаж и други процедури- махане на миоми.
Няма как тази пункция да се прави без пълна упойка като знам за какво става дума.
Да  спестя описанията... Naughty
Виж целия пост
# 478
Както писах и по-напред, аз имах над 40 фоликула, упойката ми беше местна/спинална.
Много болки имах след и по време на излизане от упойката. На самата пункция не усещаш нищо.
Това не трябва да плаши никого, всичко е индивидуално  Wink
Виж целия пост
# 479
ама си пеете каквото си знаете.
жената  е в холандия или белгия май беше.
там не е като нашите упойки, не е и спинална, някаква места слагат и си усещаш всичко.
и преди са споделяли жени правили опити там, гадно си е и трябва да се изтърпи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия