Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 450
Здравейте!!Предстои ми скоро ин витро процедура.Преминахме всички изследвания, дадохме материал и имаме вече замразени ембриони чета.Утре сме на разговор с док относно подготовката.Но аз нямам търпение да науча нещо предварително.Моля ви, кажете ми какво лекарства и процедури се дават и колко струват ориентировъчно.Пациентка съм на д-р Ставрев в АГ Селена- Пловдив.Благодаря ви предварително!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
Аз знам даже, че и васерман и спин важат месец, защото искахме да ги пуснем началото на юли и лекарката ни каза, че няма смисъл толкова рано, защото ще изтекат. А когато се женихме васермана също важеше 30 дена.


Днес бях на преглед,защото очаквам да постъпвам в клиниката за раждане скоро.Ще ми трябват изследвания за СПИН и Васерман т к предишните ми изтичат.Та по същество-срока им е 6 месеца
Виж целия пост
# 452
Не споря, може и така да е.
Виж целия пост
# 453
По закон, изследванията за Спин, хепатит, сифилис и др. важат за 6 месеца. От тук нататък, всяка клиника си определя свои правила и изисквания и може да ти каже, че за тях е необходимо и всеки ден да ги повтаряш тези изследвания, което не е много правилно.
Виж целия пост
# 454
Точно това си мислех и аз,може би всяка клиника си има различни изисквания и трябва да се пита индивидуално
Виж целия пост
# 455
Жана,

е , твоят де - ТМ !  Laughing
Нова съм в съкращенията  bowuu
Успех ! Сори за любопитството  bouquet
Виж целия пост
# 456
Жана, е , твоят де - ТМ !  Laughing
Успех ! Сори за любопитството  bouquet
Joy А, моят ли е бил  Laughing Hug
Няма проблем за любопитството, нали си споделяме, помагаме си и си следим развитието по темата  Hug
Аз ти благодаря за заинтересоваността  Hug
Виж целия пост
# 457
Спин, хепатит, сифилис и т.н. по принцип имат валидност 6м, но за инвитро процедури са решили че валидността е 3м. май в някоя наредба е описано.
Виж целия пост
# 458
А за цитонамазка каква е валидността преди процедура?
Виж целия пост
# 459
за цитонамазка валидност - 6 месеца
Виж целия пост
# 460
Аз пък не съм правила такава преди процедура,странна работа newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 461
На мен ми казаха 3 месеца валидност на цитонамазката  Peace
Виж целия пост
# 462
Аз като щях да правя инвитро през април,ме питаха кога ми е била последната цитонамазка.Беше през септември,а тогава ми казаха,че още била валидна smile3557
Правихме и вирусология през април,а като ходих наскоро в клиниката и ми казаха,че не била валидна вече и пак трябвало да правим. Съвсем се обърках #Crazy
Виж целия пост
# 463
Ами да, няма как да е, щом е правена април - сега е юли. Вирусологията е валидна 3 месеца за ин витро, както каза по-горе Бамба.
Виж целия пост
# 464
Момичета, моля ви споделете за пункцията. Както писах по-рано съм ужасена от процедурата и много ме е страх. Казаха ми, че слагат венозно някаква упойка, но не е пълна и се изтърпявало 5,10 минути.  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия