Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 190
  • 734
# 195
Emerald City  постери
Скрит текст:
Виж целия пост
# 196
Хрониките на Амбър се очакват на малкия екран!
   "Хрониките на Амбър безсъмнено са едни от най-известните и обичани фентъзи произведения, а сега им предстои пътешествие към телевизорите на милиони почитатели! С екранизация на класиката на Роджър Зелазни са се нагърбили Робърт Къркман и Дейв Алпърт от Skybound Entertainment, в партньорство с Vincent Newman Entertainment (Сем. Милър).

Робърт Къркман е известен с хитовия си комикс Живите мъртви, който също бе превърнат в изключително успешен сериал и даде началото на франчайз, разпростиращ се върху видеоигри, настолни игри, литература и какво ли още не.

В обявлението си, Къркман & Co. споменават Игра на тронове и как едно от силните вдъхновения на Джордж Мартин са били именно Хрониките на Амбър, като по този начин очевидно дават заявка да се намърдат в отворената от HBO ниша.

В момента се търси сценарист, който да адаптира книжния материал към формата на телевизията, а ние тихичко се надяваме проектът да види бял свят и да изглежда по начин, достоен за безсмъртната сага."
http://www.shadowdance.info/magazine/news/the-chronicles-of-ambe … -tv-announcement/
Виж целия пост
# 197
Оооооо супеееер, това ми е една от най-любимите поредици сред класиките в НФ и Фентъзи жанра.  Sunglasses
Но това е и много, много труден и рисков проект. Дано се справят, уфф.
Виж целия пост
# 198
Дано Simple Smile
Виж целия пост
# 199
И на мен ми е от най-любимите.
Дано се придържат към сюжета.
Мисля, че вече има техническа възможност, да се получи добър сериал.
 Praynig
Виж целия пост
# 200
Това би било много интересно, дали наистина ще го направят
Виж целия пост
# 201
Нямам търпение за Изумрудения град!  Heart Eyes Много красиви постери, но защо 2-3-ма от персонажите изглеждат като компютърни анимации - дали е нарочно или дизайнера е прекалил с ефектите?
Виж целия пост
# 202
Според мен са ефектите са постера Simple Smile
Виж целия пост
# 203

Виж целия пост
# 204
Според мен остана жива, шерифа й остави от любимата храна
А какви бяха тези, в чиято кола влезе шерифът накрая?
Виж целия пост
# 205
Някакви нови май, не разбрах, от правителството.

Скрит текст:
Според мен може и да продължат в един вид историята, Уил накрая нали изплю парче от съществото.
Виж целия пост
# 206
новият Пениуайз




Тим Къри беше ужасяващ навремето, още го помня  #Shocked, дано Бил Скарсгард се справи също.
Виж целия пост
# 207
Местят Супергърл в CW , имаме вече и Супермен

Виж целия пост
# 208
Ох, е много ми е тъп този сериал, помъчих се да погледам първи сезон, е не можах, тъп, тъп, тъп! За актьорската игра не ми се отваря и дума, че нашата Супергърлка, играе все едно още си е в училищната пиеса, на някоя американска гиназийка
Виж целия пост
# 209
Тя играеше преди това в Глий  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия