Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 190
  • 734
# 435
Каква е тази нова дистопия с прислужниците?

Гледай игралния филм и ще придобиеш представа - http://www.imdb.com/title/tt0099731/ . На мен ми хареса. А в сериала виждам невероятни цветове. Не съм го започнала още.

Виж целия пост
# 436
А книгата коя е?
Виж целия пост
# 437
Същото заглавие, но не е превеждана на български.
Виж целия пост
# 438
Утре излизат новите епизоди на sense8.


Виж целия пост
# 439
Много ми хареса The Expanse. Надявам се да има трети сезон.

Грим го изгледах до последно. Повече няма да има... Cry

Sense 8 за какво се разказва?  newsm78
Виж целия пост
# 440
sense8 е клъстър от 8 различни човека, които придобиват способност да се събират по всякакъв начин, независимо къде са. Напомня много за Облака Атлас. Все пак Лана Уошовски отново е режисьор.
Виж целия пост
# 441
The expanse ще има трети сезон Simple Smile
Фе,кога почваше Сенсето
Виж целия пост
# 442
Тиф, вече излезе целия сезон  Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Тъй ли? Супер, тегля го  Party
Виж целия пост
# 444
12-те маймуни също щял да излезе за два дни.
Ама защо така? Какво се случва?
Искам и Одещите мъртви да излезе накуп след няколко дни  Joy
Виж целия пост
# 445
Много искаш. Laughing

Да, излезе вече сезона на Сенс, на трети епизод съм.
Виж целия пост
# 446
Как е? Аз имам бая за гледане от другите и сигурно този ще го оставя за юни.
Виж целия пост
# 447
Бива, аз го слушах само докато приготвях разни неща за рождения ден на детето, на трети епизод съм на 10-тата минута, имам да доглеждам и други сериали, но първо мисля да изгледам този, поне е накуп.
Виж целия пост
# 448
Мислена работа са сенситата. Очарована съм от първия епизод. Много ме кефи, че местата са истинските. Heart Eyes
Виж целия пост
# 449
Аз следя Изгнаник, дават го в понеделник от 23 часа по Фокс.
От много време се мъча да се сетя за един сериал, фантастика беше, комедия. Даваха го през 80те години. Помня, че имаше извънземни, които се различаваха от хората само по това, че си държаха кутрето вирнато и носеха на реверите си маргаритка. Сеща ли се някой кой беше сериалът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия