Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 185
  • 734
# 135
Аз изгледах и 5-те серии, остана само финала на първи сезон - харесва ми, но очаквах повече екшън, заради трейлърите, които пуснаха преди началото. Преди всичко очаквах самият Клевърмен да прави повече неща, а не само да се тюхка.
Косматите са с различно ДНК - по-силни, по-издръжливи, живеят стотици години.
Виж целия пост
# 136
Как се пише на английски да го гледам
Виж целия пост
# 137
Как се пише на английски да го гледам
Cleverman - има го в Замунда.
Виж целия пост
# 138
Мерси, тегля  Laughing
Виж целия пост
# 139
Загледах сега 12 monkeys, за който казват, че Containment го имитирал, ми кофти работа, копието да е в пъти по-добро от оригинала....
Виж целия пост
# 140
Аз пуснах Клеверман, хареса ми първа серия, що не казахте , че и Джора играел  Laughing
Виж целия пост
# 141
Той е от лошите, впрочем Simple Smile А аз като съм гледала съвсем малко от Троновете (покрай мои близки), и все се чудех, откъде ми е познат, докато не ме светна прозрението  ooooh!
12 маймуни не е за вируса, а е за пътуване във времето, парадокси и мистерии. Заразата е почти незначителна в по-новите епизоди. Containment имитира най-вече постера и то по много нагъл начин - ако бях от създателите на сериала щях да ги съдя:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 142
Да, постера си почти 1:1, много брутално, аз дори, не знаейки, че 12 маймуни е на SyFy, помислих, че са свързани, но все пак, за мен "имитацията" е по-добър, въпреки, че няма много място за сравнение, реално са си различен типаж сериалите.
Виж целия пост
# 143
„Voyage Of Time” на Терънс Малик - това ще бъде една наслада за окото, озвучена от Брад Пит



Виж целия пост
# 144
 bouquet

Пиршество за сетивата  Party



Ще взема да го пробвам тоя Клевърмен (щом го хвалите), не знам що го помислих за тъп  33uu
Виж целия пост
# 145
Задава се интересен сериал с Уинона Райдър - Stranger Things

Виж целия пост
# 146
Айде и Уинона Райдър, сериално изкушена  Simple Smile


О, зловещо детенце мернах  newsm43 Ще се пробва задължително  smile3508


Виж целия пост
# 147
Определено, бройката на новите, които искам да пробвам се увеличава главоломно  Laughing
Виж целия пост
# 148
От кога се точа аз на Killjoys,вчера го почнах,наистина наподобява тъмната материя Peace
Виж целия пост
# 149
Почнахме Тъмната материя и с ММ се спогледахме. Ама грам не си спомнихме как завърши предишния сезон. Спряхме го. Ще тегля последния епизод от първия сезон Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия