По-бърз растеж на косата - тема 5

  • 79 684
  • 734
# 180
здравейте,
Какво препоръчвате проптив мъжки косопад??? newsm78
Виж целия пост
# 181
Ааааааа, само така си мислиш. Аз още ги виждам. #Crazy #Crazy

и още как, масово си е  Mr. Green
Виж целия пост
# 182
здравейте,
Какво препоръчвате проптив мъжки косопад??? newsm78
Посещение на дерматолог на първо време за да се установи дали е медицински проблемът.
Виж целия пост
# 183
Изчетох всичките страници и определено ме запалихте за желатина.Косата ми беше много ситно къдрава, но след доза мъчения и финализиране с руса коса-тотално я съсипах.Сега си чакам моя цвят като същевременно се боядисвам на 2-3 месеца един път и то от половината надолу, защото още русото явно не е паднало и ми се получава един меден отенък, който ме побърква.
Таааа, цяяяяял живот търся продукт, с който да я укротя, но не съм намерила точния до ден днешен.
А относно маските-мажа се в банята с купечка, а чат-пат си правя и домашни.Тъй като покрай детето нямам много време, залагам на чист стимулант на Икаров-доволна съм от него.А иначе и хумата ми харесва, но след това няма разресване.
Виж целия пост
# 184
Аз се "ожелатиних" отвсякъде.  Mr. Green Първо на лицето си направих маска,сега и косата оклепах.  Crazy
Смесих с маска ( от тази с плацента) и стана съвсем гладка смес,редичка,но и аз не я чаках да стегне. Ще видим после резултатите какви ще са.  Hug
Виж целия пост
# 185
И аз вися с желатина вече  Laughing
А тази за лицето освен желатин какво друго слагате?
Виж целия пост
# 186
И аз вися с желатина вече  Laughing
А тази за лицето освен желатин какво друго слагате?
Аз преди малко правих за лице, за черни точки. 1с.л желатин и 1 и 1/2 с.л прясно мляко  ги разбъркващ и за 15 секунди в микровълновата печка и след това се мажеш. Седях 15 мин и после се отлепя, но може ти трябва па-малко тъй като беше станала като кола маска/направо си ме болеше като я махах/
Виж целия пост
# 187
Аз си я отмих от лицето ,не съм отлепяла,защото беше тънък слой и нямаше да стане. Следващия път ще пробвам с отлепяне.  Blush
Виж целия пост
# 188
Мацки ,днес се пуснах без никаква прическа ,ама да ви кажа май ми е по-лесно така , а и даже се наспивам малко повече ,като не мисля да я изправям косата  Mr. Green

Дано устискам така ,че аман от цъфнали връхчета и тъкмо ми порасне косата и нацъфка и хоп - ножицата играе.
Виж целия пост
# 189
Мале, мале, с този желатин днес не мога да спра да си гледам косата!
Толкова ми хареса!
Виж целия пост
# 190
Днес от дъжда даже не мръдна косата .
Някой пробва ли по често от на 3 седмици маската.
Виж целия пост
# 191
Днес от дъжда даже не мръдна косата .
Някой пробва ли по често от на 3 седмици маската.
Аз досега съм я правила 3 пъти ,на седмица по веднъж  Crazy
Виж целия пост
# 192
Мацки ,днес се пуснах без никаква прическа ,ама да ви кажа май ми е по-лесно така Mr. Green


Аз днес толкова брутално се успах, нямах време да се среша чак. Joy И понеже косата ми беше влажна и сплетена на рибекост, ходих на вълнички цял ден и с една фиба си бях защипала косата на една страна.  Flutter
Виж целия пост
# 193
Мацки ,днес се пуснах без никаква прическа ,ама да ви кажа май ми е по-лесно така Mr. Green


Аз днес толкова брутално се успах, нямах време да се среша чак. Joy И понеже косата ми беше влажна и сплетена на рибекост, ходих на вълнички цял ден и с една фиба си бях защипала косата на една страна.  Flutter
Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 194
Моята коса също не мръдна от дъжда  Laughing
Аз маската същи я правя всяка седмица, а през седмицата мия с шампоан с желатин. Вечра забравих да пробвам предложението на bubabka да сложа желатина в балсам.
лисичка аз напоследък прическата съм я свела до сресване и евентуално някоя фибичка или шнола.
Маските с желатин за лице още не съм ги пробвала. Харесах си тази с активен въглен да видя дали черничка ще ми отива Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия