♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 767
  • 738
# 330
 wavey




Гале , да си жива и здрава и късмета да е винаги с теб bouquet Гор ,  Hug да ти е жив и здрав именника. bouquet


Неви  Hug Heart Eyes

Приятно гледане  !



Виж целия пост
# 331
Не ми хареса епизодът на КараСевда...маршируват на място, при това не много убедително. Скучно.
Единственият плюс - че Нихан по-малко ревлива и подута. А , и Зейнеб на финала внесе лека изненада. Иначе щеше да е съвсем пълна и предвидима скуката.
Нашият кахраман го изкарват леко аптал в тази серия.
И не мога да разбера защо го карат да слуша очевидно по-глупавия от него  Зехир.

Светълчо, къде гледа серията ?


С руски превод я гледах.
Ето тук:

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/196 … sskom-yazyke.html
Виж целия пост
# 332
Причтно гледане момичета и безпроблемен нет newsm68 newsm10
Виж целия пост
# 333
Приятно гледане  Hug  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 334


https://www.youtube.com/watch?v=eHK6ndxGQ-o
Виж целия пост
# 335
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Все още е Гергьовден  Wink  
Честит имен ден на имениците от темата и на имениците във вашите семейства  Hug Hug bouquet bouquet


Да видим какво ще ни предложи Мерич и дано досега не съм изпуснала някоя хубавина  Wink Mr. Green Mr. Green



А тази изглежда много зле  ooooh!

Виж целия пост
# 336
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Все още е Гергьовден  Wink  
Честит имен ден на имениците от темата и на имениците във вашите семейства  Hug Hug bouquet bouquet


Да видим какво ще ни предложи Мерич и дано досега не съм изпуснала някоя хубавина  Wink Mr. Green Mr. Green



А тази изглежда много зле  ooooh!



Анжи  Hug Heart Eyes

Това кармъзъ червило изобщо не й ходи на Суде ....
Виж целия пост
# 337
За сега епизода е готин.
Ама най ми харесва,че Йомер иска да разбере какво тревожи Дефне.
Виж целия пост
# 338
За Йо Дафа е като отворена книга, само трябва да разлиства страниците, толкова е елементарна в мислите си и поведението на моменти, за едно е права дане намиса за сега Йомер в семейните и проблеми, че после отърване няма от тях.... Що пък не вземе Ипликчи да осинови и родата да им намери работа в фирмата, бате може кафе да разнася, Нихан нищо че е хамиле и за нея някоя маса може да се намери, само бабето да си пие чая с деде Хулюси на чист въздух в срарая му.... като знам Нихан колко е цапната в устата и недагъва в мозъка не знам какво ще надроби на Йо
Виж целия пост
# 339
Таз вечерния епизод баси и  бозата пълнеж до пълнеж,а за 2 сезон ми говорят newsm78те 1 от пръстите си смучат кво да покажат,къмо ли да имат за 2 сезон идей......Дефне пак неадекватна снахата все в газове-какво ли яде newsm78 такова чудо не съм срещала.....язък
Виж целия пост
# 340

Виж целия пост
# 341
Жалко, Исо мислеше, че е преодолял Ясемин, но не би  Sad  Не може място да си намери  ooooh!

Сега да видим Нихан колко простотии ще избълва пред Йомер  ooooh!  Понякога се конкурират с Дефне  Mr. Green
Йомер дали ще успее да я забаламоса и тя да се изпусне
Дали няма да му сподели за газовете си  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 342
Нихан на ресторант,а Дафне в къщи да и чете книжки...смех...
Виж целия пост
# 343
Нихан май разказа всичко на Шокрю  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Нихан май разказа всичко на Шокрю  Mr. Green

Изпя му цялата песен с припева даже  на Шукрю  .... щяла да я убие Дефо ,но ... не може да го държи в себе си .... и после на Дефо  " да наистина нищо не казах на Йомер "
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия