♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 745
  • 738
# 375
Йомер не трябваше да купува къщата, нека брата и снахата да спра да чакат някой да им реши проблемите, Нихан да не яде бюрек ами да спре да ръси простотии и да си ходи в къщи. Имаха къща, тя реши, че трябва да си почине преди да роди! Простотия след простотия с тази двойка! И бабата и тя в кюпа! Защо не казаха на Хулюси? Защо Дефо трябваше да каже на Йомер? Според мен трябва да се изнесат, никакво оставане! Дали ще прочете или не писмото, Дефо пак изпада в поредното бягане от истината.
И аз си мисля че вече е крайно време Дефо да се изправи пред Омер и да му каже преди да е дошло писмото .Стига вече те я направиха унствено изостанала .Пък за брата и снахата ...........безмълвна
Виж целия пост
# 376
Ръсеница

Скрит текст:
Под камък тежък да спи зло
В джунгла дива да иде Гало
препаски да твори за индинци
и никога да не види бални танци
Всяка вечер Йомер да сънува


ама цър и мазен  да я .... завива...

Дафа два епизода да се сърди
На Йомер да мърмори
креват да сменят
да видят как е там първия път
После къща да проебоядисат
от черна да стане червена
в любов да се обясняват
на нас радост да дават...
Sick Sick Sick

Виж целия пост
# 377
Аз нали съм малко назад, та, това с писмото беше мнооого, ама много тъпо и излишно, изкуствено измислено... Друго не можаха ли сц да измислят???  ooooh! Голяма глупост. Като се сбогуваха, Гало каза, че не би казала всичко на Йомер, каквото и да стане... И сега тази простотия.... Най- вероятно писмото няма да стигне до Йомер, иначе накъде после??? Тъй си мисля, времето ще покаже де, серията не ме впечатли хиччч... Поредната празна такава...  #Cussing out

Хайде лекинка, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 378
Все се надявах, че новия екип и падналия рейтинг ще вразумят Мерич, но напразно! Явно госпожата пак не си е пила хаповете!
Уморена, смазана, изнудвана, притисната в ъгъла-какво ли не преживя това момиче, и пак не и промениха леко поне образа. Нихан направо размаза и   Йомер с простотията си в ресторанта! Бива тъпотия, ама нейното направо е престъпление! Горкото дете, дето ще го роди!
Виж целия пост
# 379
Ръсеница

Скрит текст:
Под камък тежък да спи зло
В джунгла дива да иде Гало
препаски да твори за индинци
и никога да не види бални танци
Всяка вечер Йомер да сънува


ама цър и мазен  да я .... завива...

Дафа два епизода да се сърди
На Йомер да мърмори
креват да сменят
да видят как е там първия път
После къща да проебоядисат
от черна да стане червена
в любов да се обясняват
на нас радост да дават...
Sick Sick Sick



Пу, пу  Praynig Praynig  Ай дано  Wink Mr. Green

Само не можах да разбера - така или иначе нямат решение на проблема с къщата - защо Нихан трябваше да се обажда и праща СМС-и на Дефне 100 хиляди пъти за един ден  ooooh! ooooh!
Вместо да си размърдат сивото вещество ooooh! ooooh!

А на Хулюси предполагам не се обаждат поради същата причина, поради която не казва Дефне на Йомер  - там пък работата е от много скоро и е още по-кофти да се каже ooooh! ooooh! (поне за мен е така  ooooh!)

И защо все пак трябваше да развалят образа на Гало - завършиха я на някакъв добър етап и сега  ooooh! ooooh!  А има толкова много други гадове, които знаят и имат интерес да кажат истината на Йомер  ooooh! ooooh!
Представяте ли си накрая всички замесени да се изсипят при него и да му разказват за наема заедно с полученото писмо  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 380
Малко се разходих при мамашите, обобщено - това е последния удар на Гало и повече няма да
се появи, Йомер е стратег, както е казал чичото на Дафа и никой не знае какво е в ума му, може би знае цялата история / за което аз лично се съмнявам/ след първата пиянска изцепка на Дафа, но просто иска да я чуе от нея отново/ ?/, любимата му не преследва богатството му след като не е искала помощта му...

Сердар с такава насмешка казва " сеньор Ипликчи" сякаш той е собственик на холдинг Несметна глупост, май в това семейство Дафа е главата, а не плиткоумния и брат, мекотело безмозъчно...Нихан в началото бе умно момиче, даже даваше на Дафинка доста смислени съвети и след като се ожени стана по зле и от мъжа си....

от мен лека

Виж целия пост
# 381
Струва ми се, че синьор Ипликчи не искаше да се знае за сделката с къщата - не трябваше да се разбира, като че ли, че той я е купил  Thinking  Ама това засега някое от знаещите турския език момиче може да каже дали е така  newsm78
Виж целия пост
# 382
https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video41816112_456239174%2F35c1 … _-96725873_604747


Това пък какво е Йомер не е на себе си Shocked

Да не е старо newsm78
Виж целия пост
# 383
Старо е. Peace
Виж целия пост
# 384
Скрит текст:
Старо е. Peace

Май когато Дефне си даде скицата на Транба ако не се лъжа и след това реакцията на Йо
Виж целия пост
# 385
Дали с това писмо на Фикито не ни залъгвали всъщност драма да има около това,че Йомер е купил къщата.
Виж целия пост
# 386
Разговора на Йомер с Шокрю в колата
Цитат
- Вам не хорошо! Что с вами!
- я сделал кое-что, что разозлит Дефне
- может она поймет
- если бы я был на её месте ооочень бы был зол


Скрит текст:
Старо е. Peace

Май когато Дефне си даде скицата на Транба ако не се лъжа и след това реакцията на Йо
Когато Суде му каза, че тя е изпратила мейла обвиняващ Дефне  и той я изгони от къщата си


С това писмо, мисля, че си оставят отворена вратичка заради рейтинга.
Ако е добър - Йомер може да не намери/види писмото сега и изобщо, а да разбере юни месец, евентуално след сватбата/ по време на сватбата и т.н. някой друг да му каже и така да свърщи сезона  Thinking
Ако не им харесва рейтинга - да прочете писмото, да се разделят, премисли Йомер и до юни да са пак заедно и да има сватба и край на сериала  Thinking
Написах им два варианта на завършек юни месец - да избират Wink Wink Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 387
mama_an_ji, хубаво им го написа, ами и да вземат да прочетат... Wink

Ако има следващ сезон, ще требе да има сватба, развод, Дафа да се докаже като творец, може и фирма да си направи, пък после зряла и успяла да работи с Йо и да се посъберат и така турско дизи, Йо пък през това време ще ги прави на луди и щастливи родата и фирмата от работа и любезно отношение....заради всичкои всички...

Виж целия пост
# 388
А може и Дефне да изпревари събитията с писмото и сама да вземе вече да разкаже истината на Йо ooooh! Крайно време е да е честна и да си понесе последствията  Praynig
Виж целия пост
# 389

Значимая награда для "Любовь напрокат"

Сериал "Любовь напрокат " награда от фонда "Корунджук" не заставила себя ждать. В предыдущих сериях сериал продемонстрировал важный социальный проект и протянул руку помощи детям -сиротам. Один из помощников директора фонда "Корунджук" - Беррин Йоллер персонально следил за съемками и на мероприятии , организованным вчера вручил актёрам сериала "Любовь напрокат" благодарственную табличку. Сериал чтобы обращать внимание общественности на социальную ответственность, будет продолжать поддерживать фонд "Корунджук".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия