♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 745
  • 738
# 465
Фраговете винаги са за цел объркване.
Виж целия пост
# 466
Фраг к 46 серии

Омер: Дефне, ты ничего не скажешь? Дефне, взгляни на меня, прошу.
Сердар: Она боится того, что ты ее разлюбишь. Не знаю... Дунет ветер, и ты убежишь от неё.
Корай: Ааа. От Фикрет письмо пришло.
Неджми: Дефне, не бойся. Хватит уже, было видно, что этот день настанет. Раз хотите начать новую жизнь-вам следует пройти через это препятствие. Пусть он узнает, узнает и Вы начнете чистую жизнь. Так будет правильней.

Перевод: Саадат.
Виж целия пост
# 467
https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video-96725873_456239136%2F599 … pl_wall_-96725873

Добър вечер, момичета!
Фрагмана с руски субтитри.
Браво на Неджми, нещо умно и той да каже, ама защо пак всичко на Дефне стовариха. Защо той да не каже какви ги забърка скъпата му съпруга?
Виж целия пост
# 468



Яяя,  писмо от Фикрет! Joy Joy Joy  


Виж целия пост
# 469
Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.
Виж целия пост
# 470
Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.


Много ми се иска Дефне да не се докосва до писмото , но да събере сили и каже истината на Йомер!

Но, това значи, край на сезона... Sad
Виж целия пост
# 471

http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/kiralik-ask/onu-tanidiniz-mi
Виж целия пост
# 472
Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.

Аз залагам на последната глупост, която може да направи Дефне - да остави Йомер да прочете писмото и да си тръгне, без да му даде възможност да поговорят.. Според мен Йомер няма да е толкова бесен, колкото всички си мислят - наранен да, и ще иска обяснение, но само толкова, поне от Дефне.. а тя, както винаги ще избяга без дори да го изслуша..  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 473
Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.

Аз залагам на последната глупост, която може да направи Дефне - да остави Йомер да прочете писмото и да си тръгне, без да му даде възможност да поговорят.. Според мен Йомер няма да е толкова бесен, колкото всички си мислят - наранен да, и ще иска обяснение, но само толкова, поне от Дефне.. а тя, както винаги ще избяга без дори да го изслуша..  ooooh! ooooh!
newsm10
Дефне пое вината на всички участници в заговора на Нериман. За да не страда Йомер избра да страда тя. Няма да му каже, и аз така си мисля. Ще избяга и ще я е срам от това, което направи и няма да има куража да се изправи пред него от страх да чуе каква е присъдата и, защото Йомер ще я обвини поне в началото. Няма да понесе да чуе, че всичко е свършило.
Виж целия пост
# 474
Ааааа, йетер бе, какви са тия фрагове на Севдата и Ашка..., бъктъм от простотии сценарни  Peace
На Сердар тъкмо си помислих, че са му пораснали топки най-после, ама стафиди било..
Дафина не виждам да е поела и чужда вина, тя нейната едвам носи, не и стига акъла за повече, язък за персонажа.
Виж целия пост
# 475
Привет  Hug
Понеже последните епизоди бяха наситени с цулевки, закачки и смях  Close та за равновесие сега Мерич шЪ вкара малко драмлар  #2gunfire
Виж целия пост
# 476
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Лелеее, залели  сте темата с фрагмани и озети  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря Hug Hug ви!!!


Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.


Много ми се иска Дефне да не се докосва до писмото , но да събере сили и каже истината на Йомер!

Но, това значи, край на сезона... Sad

Би трябвало  Дефне да си каже истината, ако на Мерич и е останало малко сиво вещество в главата - не е работа на друг да каже за любовта под наем - тя най-добре може да обясни какво и защо се е случило  ooooh! ooooh!
Също другият човек който знае цялата истина, разказана му от Дефне е Гало и предполагам в писмото я е описала подробно така, както я е разказала - с причините и следствията.
Може би по кой път ще се тръгне зависи от рейтинга. ooooh!
Ако има втори сезон - Йомер сега, накрая трябва да само да разбере, че Дефне е наета срещу пари да му стане жена, а в другия сезон да започне да разбира причините затова и всичко останало и т.н.
Ако няма втори сезон - трябва да разбере истината изцяло - от Дефне или писмото и бързо да прости

Ако сега Дефне избяга без да каже истината или Йо прочете писмото - каква сватба ще гледаме юни месец  newsm78 - ако сватбата не е на Дефне и Йомер и нея я няма - не личи Йомер и Синан да страдат по някакъв начин от липсата й  newsm78, значи тя трябва да е там в момента - булка или не  Thinking



Ние пак си мислим обаче за наема - а те може просто да обсъждат въпроса с къщата и това, че Дефне не му каза  Rolling Eyes Йомер и Дефне са със същите дрехи като в края на предния епизод  Thinking

 
Виж целия пост
# 477


Надпис под снимката:

Още веднъж... Амин! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 478
Сега изгледах пак края на предния епизод  ooooh! ooooh!  Не искам никога да бъда и на бледо подобие на мястото на Дефне - този жест с покупката на къщата от страна на обичащият я Йомер и знаейки тя самата каква каша е забъркала и от която до този момент нямаше смелост да излезе - отвсякъде е поставена от Мерич в мат - има само един полезен ход - истината (както и й каза чичи Неджми)
Виж целия пост
# 479
Мисля, че Дефне няма да вземе писмото и ще си тръгне. Струва ми се, че няма да има куража да каже истината на Йомер.

Аз залагам на последната глупост, която може да направи Дефне - да остави Йомер да прочете писмото и да си тръгне, без да му даде възможност да поговорят.. Според мен Йомер няма да е толкова бесен, колкото всички си мислят - наранен да, и ще иска обяснение, но само толкова, поне от Дефне.. а тя, както винаги ще избяга без дори да го изслуша..  ooooh! ooooh!
Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия