PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 6

  • 90 223
  • 742
# 405
Какво тук значи някаква си загуба... Шапката е №1

Виж целия пост
# 406
Който се прегръща със супер секси гей, пиян по купони, има разлика, не се прай на ударена
Не ми вкарвай думи в устата, не съм го набеждавала, а изразих съмнения на база тяхното интимничене, както заради снимките, така и заради коментарите им под снимки един на друг в Инста

Ай ся, нямам нищо против, знаеш, че предпочитам двама мъже, отколкото някаква дразнеща кака. Ма всеки има такива снимки с другия пол, аз също. И кво? Докато не ги видя да се целуват, за мен са си само приятели.

Иначе мерси за супер секси гея. Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 407
 Heart Eyes Това е истинска преданост и любов

Виж целия пост
# 408
Опазила ни Майката-Природа от такава  hahaha hahaha hahaha

Само дето обяснението е много по-прозаично самолетчето и излетя твърде късно от Нешвил за да успее за наградите, Тайчето не е такъв човек да отиде да прави еваларки на Адел, Рири или която и да била друга

Сигурно и до пластичния му хирург го е придружила водейки го за ръчичка,
щото съвършенното му носле било понатъртено от удара в предпазната възглавница.

И като разбираш толкова толкова от истинска лИбоФФФ
разбра ли защо никъде не е обявено името на персоната, която е карала Кадилака? М?  Mr. Green Twisted Evil
Виж целия пост
# 409
Калвин има срязвания по лицето и носа не си е натъртил носа. Tired
И кой е карал колата? Кой/я е тази толкова тайнствена персона? newsm78
Тайлър е била номинирана за осем награди и едва ли и e пукало,че Рири ще е там при положение,че не е имало година в която е пропускала шоуто!  Whistling
Адел дори не е присъствала,така че това са плоски извинения  hahaha
Виж целия пост
# 410
И от тези 8 колко спечели? Една-едничка?
http://www.billboard.com/articles/news/bbma/7378353/billboard-mu … lete-winners-list

Не е ли ясно, че уикендът с Нешвил с приятелите от детинство е по-високо в личната и класация от да си счупи краката да бърза, заради някакъв си параван или да ръкопляска за микрофоните, които други вземат под носа и?
Серая, каза още предишния ден, че Тай няма да присъства, кратко и ясно  Mr. Green

Сети се де, не е трудно да се сетиш защо се крие коя персона е шофирала,
сивите ти клетки нали не са изпържени от радиация, или си ходила скоро към Чернобил?

И сега една новина
Карли е новото лице на Сваровски, Миранда Кер е пратена в пенсия.

Тук пак ще ти разкажа нещичко на уше.
Помниш ли, когато февруари Тайчето беше кума на сватбата на Брит?
Тогава заведе дори репортер от Воуг, но не и Лимона.
Помниш ли, че Тайчето не е била в групата неомъжени жени, към която Брит е мятала букета  Mr. Green
Защо ли?

Та сватбата беше в събота, но Тай отиде в родното си село Рединг, Пенсилвания още в сряда.
В петък самолетът на Тай, ей тъй небрежно летя от Рединг до Виена и после обратно до Рединг, за да я вземе в събота вечерта след сватбата и да я закара до LA.
Знаеш ли на коя фирма централата е във Виена? Мдаааам на Сваровски.

Карли тогава изчезна от NYC в сряда и се появи в събота в Лондон




Виж целия пост
# 411
Наруших си правилото, ама взех че си пуснах туй клипче без звук.
Че аз една снимка не видях, която да доказва, че Тайлър е с този.
На този принцип могат да кажат, че и ти си се грижила за него докато не си била на наградите.
Толкова ли е трудно да се мисли?
Виж целия пост
# 412
И кво? Докато не ги видя да се целуват, за мен са си само приятели.
По-тая логика какво да си мислим за Люк   Joy
Скрит текст:

Чекнах Люк в ПР бюлетина и съм дълбоко възмутена от избора му за заместник на Джон  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3225442/Shirtless-L … nion-Mykonos.html
Виж целия пост
# 413
Ще доживеем ли?  Mr. Green

Виж целия пост
# 414
И кво? Докато не ги видя да се целуват, за мен са си само приятели.
По-тая логика какво да си мислим за Люк   Joy
Скрит текст:


Аз си мисля - тая как му се е нахвърлила, той учтиво се усмихва. Mr. Green

Тоя на Люк прилича на мазен чичка, гррр и мустачки има даже.
Виж целия пост
# 415
Аййййй, какъв е тоя мазен шкембелия с Люк? Twisted Evil
Виж целия пост
# 416
Ай, сега се сетих за Джилиън - ще имаме ли още еди сезон с нея? Имам предвид на нормалния и сериал... не мога да възпроизведа името му в момента Simple Smile
Виж целия пост
# 417
The Fall, заснет е вече последния сезон. Датата е декември.
Виж целия пост
# 418
ЧАК!!!! Всичко ще е декември!
Виж целия пост
# 419
CDAN разкри бландчето за Рири и Тайчето от Коачела.
http://www.crazydaysandnights.net/2016/05/blind-items-revealed-3-473.html
втория коментар е забавен

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=903948.msg32962741#msg32962741
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия