В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 120
И аз едвам я будя на три часа, обикновено със смяна на памперс и с баня. За три дни е наддала 80гр., суче по 10 мин., само вечер повече, тогава е и най-активна. Понякога може и на половин час да поиска хранене и за съвсем малко, не отказвам, всяка глътка ми е ценна, защото кара лека жълтеница.
Вода не давам, но от болницата и педиатъра ни изписаха по малко глюкоза. Колики (или каквото е там, присвиване на стомахчето) има от болницата, макар също да твърдяха, че е рано.
След малко отивам да свалят конците (след секциото), какво е усещането, боли ли  Blush
Виж целия пост
# 121
Здравейте, МАЙски мами! Аз съм от февруарките Simple Smile Намесвам се във вашата тема само за да кажа, че имам едно чисто ново, неразопаковано шишенце Lefax 100 мл. Донесоха ни 2 бр. от Германия, но коликите минаха бързо и ни стигна само едното шише. Подарявам го с надеждата да послужи на някое бебче. Ако някой има интерес, пишете ми ЛС Simple Smile Хубав ден!  Hug

ПС: Вече ми писаха.
Виж целия пост
# 122
Според мен вече си имат колики, поне моите, не всеки ден обаче са с еднаква интензивност.

Моето момиченце едва се откача от гърдата, държа максимум половин час, че иначе ме предупредиха че може да получа рагади. Момченцето е по-капризно и не суче всеки път, като и продължителността е различна  Confused

Залъгалка давам, защото иначе не палеца, ами цялата ръка си налапват  Laughing Водата я спестявам за момента.
Виж целия пост
# 123
Възможно е и да греша за коликите, разбира се. И аз съм е запасила с Лефакс за всеки случай, ама се надявам да не опираме до него Tired
Oфeлия , вие на контролно теглене ли бяхте newsm78 Или си я теглиш вкъщи? Аз нали все я мисля моята бебка колко ли изяжда, и умувам дали да не си търся електронна везна да си я тегля от време на време Thinking
Виж целия пост
# 124
Днес я изтегли педиатър в кабинета си. Водих я на място са я запишем, понеже не е в квартала ни, а и аз не държах да идва вкъщи. Исках и да я изтеглим, понеже сме в твоето положение и се съмнявам дали наддава.
Виж целия пост
# 125
Време за отчет - продължавам чакането с раждането. Днес бях на преглед - всичко нормално, вече сме цели 3200 гр. в 38+4 г.с.! Отвъртяла се е от пъпната връв, само дето още не се е смъкнала надолу. Май това означава, че още ще си почакам до термина 14-ти, а? Така като гледам, май ще остана от последните родили Simple Smile Пък и темите вече почнаха да са вече бебешки  Grinning
Е, поне май ще устискам до утре за деня на отворените врати в МД.  А си мислех, че бебка сама ще си избере датата за отворените врати по-рано Joy
Виж целия пост
# 126
Zdraveite momicheta izvinqvam se za ezika na koito pisha no pisha ot bolnicata a nqmam bulgarski ezik na telefona dnes chrez planovo sekcio se rodi moq sin Viktor 3150kg i 51 sm az vse oshte sum v reanimaciq no jivot i zdrave utre shte iskam veche da si e pri men Simple Smile celuvki ot nas na vsichki rodili se bebeta a na nerodilite mami uspeh i spokoistvie ❤💋👄👼🍼😍
Виж целия пост
# 127
Zdraveite momicheta izvinqvam se za ezika na koito pisha no pisha ot bolnicata a nqmam bulgarski ezik na telefona dnes chrez planovo sekcio se rodi moq sin Viktor 3150kg i 51 sm az vse oshte sum v reanimaciq no jivot i zdrave utre shte iskam veche da si e pri men Simple Smile celuvki ot nas na vsichki rodili se bebeta a na nerodilite mami uspeh i spokoistvie ❤💋👄👼🍼😍
Честито бебенце, да е жив, здрав, весело и щастливо детство!
Виж целия пост
# 128
Цветелина честито и от мен  bouquet !

Дрийм и аз бях днес на консултация и нашето бебе не е слезнало, но казаха, че можело и да си е така до края. Нямам идея за мерки, но пулса е средно 130 .
Виж целия пост
# 129
Цвети, честита радост! Дано се възстановиш бързо и да прегърнеш вързопчето по-скоро  bouquet

Иначе аз още си чакам... Без признаци, че ще се ражда скоро. А ми се ще вече бебо да излиза, защото ми писна от прегледи,от повръщане и разни други неразположения.

Извинявам се, ако съм пропуснала, но като че ли karina31 не се е похвалила с бебче, а пък не е писала отдавна. Някой да знае нещо?
Виж целия пост
# 130
И аз все още си чакам. Терминът ми е 30.05 и планирано секцио за 16.05. Ходя на тонове всяка седмица и за сега уж всичко е наред.

Честито на всички мами, които вече държат в ръцете си своите бебета. Бъдете здрави и много щастливи.

Късмет и леко раждане на всички чакащи този момент.
Виж целия пост
# 131
Цвети, честита радост! Дано се възстановиш бързо и да прегърнеш вързопчето по-скоро  bouquet

Иначе аз още си чакам... Без признаци, че ще се ражда скоро. А ми се ще вече бебо да излиза, защото ми писна от прегледи,от повръщане и разни други неразположения.

Извинявам се, ако съм пропуснала, но като че ли karina31 не се е похвалила с бебче, а пък не е писала отдавна. Някой да знае нещо?

Мда. Във вторник трябваше да иде на преглед при лекарката, която ще я изражда. ..и от тогава ни вест, ни кост....мога само да подозирам какъв е бил резултата от прегледа.....
Виж целия пост
# 132
И аз още се чакам бебоната да реши да излезе Simple Smile И се моля да не е следващите 3 дни, защото днес докторката ми каза да стискам, че няма да е в града :/ Та малко ми е притеснено... Но каза, че няма симптоми да иска да излиза (както и да е го е установила  Laughing )
Виж целия пост
# 133
Цветелина, честито Simple Smile
Виж целия пост
# 134
И аз съм още от чакащите, с термин 18.05. Днес бях на преглед, всичко си е наред и няма намерение още да излиза, а на мен така ми се иска... Толко се радвам на всички, който сте гушнали щастието в ръцете си  Hug А на останалите чакащи, пожелавам търпение и леко и безпроблемно раждане!!! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия