В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 105
Надя, честито, жив и здрав да е
Виж целия пост
# 106
Честити ви бебчета Явор и Божидар, живи и здрави  Hug
Ради, по колко пъти на ден хапва момиченцето?
Виж целия пост
# 107
Честити ви бебчета Явор и Божидар, живи и здрави  Hug
Ради, по колко пъти на ден хапва момиченцето?
Бдят я през деня на 3 часа да яде.Вечер хапва към 22 и спи до към 3-4.Хапва и сутрин чак към 8
Виж целия пост
# 108
Честито на всички момичета, които се сдобиха вече с най-ценното на света-бебечетата. Да са ви много здрави, винаги усмихнати и щастливи. А на вас бързо възстановяване Simple Smile)))
Искам и да се извиня, че така запустя темата тук...във фейсбук е много активно, но знам, че не всички харесвате фейбук.


И отново честито щастие на всички Simple Smile))))))))))))
Виж целия пост
# 109
Според мен таблицата няма място тук, все пак истинските ни имена и никовете ни са там. Във ФБ групата е затворена умишлено и не сме пред очите на цял форум.

Bizzy, благодаря  Peace
Виж целия пост
# 110
Здравейте, да кажа и ние от днес сме си в къщи.Чувстваме се добре , много се радвам че сме си в къщи . Храним се само от мен но се изцеждам защото въобще не иска да засука . Трудно е  половин час преди хранене сам с помпата ама се оправяме за сега.
Относно раждането беше ми мн трудно . Представата за раждането даже не ми се доближава до реалността , много екран - повръщане , ходене по всякакъв вид нужда и всичко едновременно . Много болки но пък мина май предизвикателството започва сега
Бих искала и аз да се присъединя ако е възможно към facebook групата .
И най важното ЧЕСТИТО на всички мами , живи и здрави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Честито на всички нови мами и бебоци. bouquet
Виж целия пост
# 112
Според мен таблицата няма място тук, все пак истинските ни имена и никовете ни са там. Във ФБ групата е затворена умишлено и не сме пред очите на цял форум.

Аз не съм нито във фейсбук групата, нито в табличката, но споделям мнението ти. Не е редно да се поства тук табличката от скритата страница.  Peace
Виж целия пост
# 113
Според мен таблицата няма място тук, все пак истинските ни имена и никовете ни са там. Във ФБ групата е затворена умишлено и не сме пред очите на цял форум.

Сори, редактирах...ама хич не се усетих. Извинявам се....Sad Личи си, че хич нямам опит във форумните неща.
Благодаря че бързо усетихте гафа ми:)))))
Просто ми се щеше да приобщя някак си и момичетата от тук, тък като наистина леко спадна динамиката тук, заради темичката във фейса....
Виж целия пост
# 114
Боже, какъв страхотен ден! Поправете ме, ако греша, но днес цели 6 мами имат повод за гордост  bouquet
Честити бебчовци на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 115
Добро утрооооо!

Много се радвам,че темичката ни се пълни с още бебчета...да са ни живи и здрави,както и техните майчета! Praynig

petq.iteva прати ми на ЛС активен имейл и ще те добавя към ФБ групата. Peace

Нас май ни подкараха коликите и само се моля да минават леко и бързо,че с баткото честно казано незнам какво е това чудо.За сега давам едни капки препоръчани ми отболницата и се гушкаме пък да видим ще има ли ефект.

п.с.Днес моята принцеса става на две седмици. Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
Честито за новопоявилите се бебчета! Да растат здрави и засмени Hug

rosit@ , честити ви две седмици и на вас bouquet За колики май е раничко по принцип. Моята госпожица в болницата пореваваше доста и се чуваше едно като къркорене на червата след като се е наяла. Тогава от неонатологията ми казаха, че още стомахчето свиквало с храната.  Малко наподобявало коликите, ама не било това. Иначе по спомен като имаше колики сина ми, освен че се присвиваше, имаше и доста газове Thinking Дано ако са колики, да минават по-бързичко поне.

Моята хубостница голям сън му удря - почти по цял ден спи. Само след банята вечер и рано сутрин се позадържа будна. Иначе си я събуждам аз на всеки 3 часа, за да я кърмя. И каквото и да правя, повече от 10-15мин не суче newsm78 Което пък ме притеснява, защото около мен всички разправят как бебетата им в началото сучели по половин час и нагоре newsm78
Чудя се и кога да и предложа вода. Не че искам да пие, но пък ми се иска да знае как се ползва и шишето, ако се наложи някой път newsm78
Виж целия пост
# 117
Честито за новопоявилите се бебчета! Да растат здрави и засмени Hug

rosit@ , честити ви две седмици и на вас bouquet За колики май е раничко по принцип. Моята госпожица в болницата пореваваше доста и се чуваше едно като къркорене на червата след като се е наяла. Тогава от неонатологията ми казаха, че още стомахчето свиквало с храната.  Малко наподобявало коликите, ама не било това. Иначе по спомен като имаше колики сина ми, освен че се присвиваше, имаше и доста газове Thinking Дано ако са колики, да минават по-бързичко поне.

Моята хубостница голям сън му удря - почти по цял ден спи. Само след банята вечер и рано сутрин се позадържа будна. Иначе си я събуждам аз на всеки 3 часа, за да я кърмя. И каквото и да правя, повече от 10-15мин не суче newsm78 Което пък ме притеснява, защото около мен всички разправят как бебетата им в началото сучели по половин час и нагоре newsm78
Чудя се и кога да и предложа вода. Не че искам да пие, но пък ми се иска да знае как се ползва и шишето, ако се наложи някой път newsm78

За водата, ако държиш да даваш, след 6-8 седмица, когато ще се е установило кърменето и ще си сигурна, че се справя добре на гърдата и наддава. Т.е няма да обърка водата с кърмата,  бибата с цицата...и да си засища корема с "празни" калории.
Виж целия пост
# 118
karagogova , благодаря за съвета Hug По принцип нямам голям мерак да давам вода. Синът ми до късно не искаше да пие. Просто от сега умувам как ще я уча да пие от шише по някое време. Залъгалка също не мисля да давам засега, освен ако не видя зор.  Баткото по принуда го научих към 4тия месец, като взе да му се услажда палецът ooooh!
Виж целия пост
# 119
цветна палитра не мисля,че е рано за колики,защото наскоро си говорих с моята кума и с приятелката ми и при тях долу-горе около 10-я ден са започнали.Иначе и при нас в болницата се чуваше такова къркорене и дори още се чува.
За спането и нашата си е доста поспалива,но още си има и лека жълтеничка де,а за сукането понякога е по 10-15мин,понякога по половин час...различно.

Залъгалка си ползваме,защото иначе ръцете са й все в устата,а това никак не ме кефи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия